Blog

 • Kırmızı; gülün, kanın ve ateşin rengi. Yüzyıllardır sevgi, aşk, tutku, cinsellik, mutluluk, enerji ve cinselliği çağrıştıran bu özel renk, kadın iç giyim parçalarının da vazgeçilmezleri arasında yer alır. Kırmızı kadın iç çamaşırı modelleri hem günlük hem de fantezi giyimde karşımıza çıkar. Dantelli, saten ya da pamuklu tüm kumaş çeşitlerinde kırmızı ve kırmızının tonları başarı ile uygulanmaktadır.

  İç Çamaşırlarında Tutkunun Rengi
 • Vücut ısımızı korumak, özellikle kış aylarında bizi birçok hastalığa karşı korur. Ayak ve ellerimizin ısısı, vücut sıcaklığımızı ne derece koruyabildiğimizin en önemli göstergelerindendir. Eğer elleriniz ve ayaklarınız soğuksa, vücudunuzu yeterince koruyamıyor olduğunuzu anlayabilirsiniz. Özellikle karlı havalarda yapılan tatil ya da yürüyüşlerde tüm vücudu soğuğa karşı korumanın en güvenli yolu termal içlikler kullanmaktır. Hem erkek ve kadınların hem de çocuk ve bebeklerin güvenle kullanabileceği termal içlikler, kış aylarında dolabınızdan eksik etmemeniz gereken iç giyim parçalarındandır.

  termal içlik
 • Çok uzun yıllar boyunca erkek iç giyimi denildiğinde akla ilk gelen renk beyaz olmuştur. Beyaz atlet ve beyaz külot birlikteliği ise, boxer ve renkli erkek iç çamaşırı çeşitlerinin hayatımıza girmesiyle yavaş yavaş son bulmuştur. Ancak renklerde sağlanan bu geçişin sanıldığı kadar kolay olmadığını hatırlatmalıyız. Önce gri ve siyah renk tüm iç giyim unsurlarında kendisini göstermiş ve zamanla, özellikle boxer modellerinde renklerin kullanımı yaygınlaşmıştır.

  renkli erkek iç çamaşırları
 • Bebeğinizin narin cildine temas eden her şeye ne kadar özen gösterdiğinizi biliyoruz. Ciltleri oldukça hassas olan bu sevimli bireyler, yaşamın ilk yıllarında daha da özenle bakılmayı fazlasıyla hakkediyorlar. Yaşamlarının ilk dönemlerinde onları bekleyen yüzlerce yenilik ve maalesef ne kadar dikkat edersek edelim karşılaşabilecekleri sağlık sorunları da göz önünde bulundurulduğunda, bebek kıyafetleri seçimi ve hijyenine önem göstermek neredeyse kaçınılmaz. Henüz hastane çantası hazırlanırken başlayan en tatlı telaşlardan biri de “bebek iç çamaşırları nasıl yıkanmalı?” sorusuyla başlar.

  bebek iç çamaşırları
 • Kıyafet bir bütündür. Tepeden tırnağa uyum içerisinde olmak hem sosyal hayatınızdaki duruşunuzu hem de kendinize olan saygınızı şekillendiren önemli bir etmendir. Her ne kadar görünmediğiniz düşünsek de iç çamaşırı seçimi de bu görünümün tamamlanmasında tüm diğer parçalar kadar büyük önem taşır. Yapılan araştırmalar, uyumlu ve şık iç çamaşırları ile girilen toplantıların ya da görüşmelerin diğerlerine oranla daha özgüvenli ve başarılı sürdürüldüğünü ortaya koymaktadır. Durum böyle olunca akıllara gelen en önemli soru ise “Doğru iç çamaşırı seçimi nasıl olmalı?” olacaktır.

  iç çamaşırı seçimi
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı