00634
₺69,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
00744
₺69,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
1

Çocuk Bornoz

Çocuk bornozu, duş sonrası kullanması adına tasarlanmış olan bornoz modelleridir. Duş sonrası giysileri olarak vücut kuruluğunu hızlı bir şekilde sağlamak ve banyo sonrası çocukların vücut ısısını korumak adına tasarlanmış olan bornoz modelleridir.

Çocuk bornozlarının özel desenleri ve renkleri bulunmaktadır. Kız çocuk ve erkek çocukları için farklı desenleri ve renk seçenekleri mevcuttur. Buna ek olarak çocuk bornoz setleri de satılmaktadır. Çocuk bornoz setleri içerisinde özel havlular, bornoz ve tüm banyo ihtiyaçlarına yönelik ev tekstili ürünlerini içerisinde barındırmaktadır.

Çocuk Bornoz Modelleri

Çocuklar için üretilmiş bornoz modelleri cinsiyetlere göre temel kategorilere ayrılmaktadır. Ayrıca bornoz desenleri ve renklerine göre de modeller arasında farklılıklar bulunur.

Hepsinerakip.com online satış sitemiz üzerinden satılan çocuk bornoz modellerimiz arasında Taç çocuk bornozları, Özdilek çocuk bornozları, Bambu ve Soley çocuk bornoz markalarını da bulabilirsiniz. Çocuk bornozları ve havluları kategorimizi incelediyseniz, yetişkin bornoz takımı modellerimize de göz atmak isteyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinde yer alan çocuk bornozları farklı yaş aralıklarına sahiptir. 6-8 yaş çocuk bornozları bu yaş aralıklarından en çok tercih edilebilidir. Bununla birlikte 1-2 yaş bornoz modelleri ile başlayan yaş skalamız 15-16 yaş modellere kadar gitmektedir. 

Kız Çocuk Bornoz Modelleri

Kız çocuklar için üretilmiş bornoz çeşitleri genellikle özel renkleri ve desenleri ile dikkat çekmektedir. Kız çocuklarının çok tercih ettiği pembe ve mor renkli çocuk bornozlarını sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Bununla birlikte tek bornoz almak yerine kız çocuk bornoz takımlarına da göz atabilir, sitemiz üzerinden indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Erkek Çocuk Bornoz Modelleri

Erkek çocuklar için üretilmiş özel çocuk bornozu modelleri rahat kumaşları ve ilgi çekici popüler desenleri ile çokça tercih edilmektedir. Özellikle erkek çocukların sık talep ettiği çizgi film figürleri çocuk bornoz takımlarımız üzerinde yer almaktadır. Belden bağlamalı kuşakları sayesinde her yaştan çocuğun kolaylıkla kullanabileceği bornozlarımız sayesinde erkek çocuklarınızın konforlu bir banyo deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz. Erkek çocuk bornozları set olarak ya da tekli bir şekilde satın alınabilir. Setlerimizin içerisinde ekstra olarak havlular da bulunmaktadır.

Çocuk Bornoz Fiyatları

Çocuk bornoz fiyatları kumaş kalitesi ve markasına göre değişkenlik göstermektedir. Kalitesiz kumaşlardan üretilen bornozlar genellikle ucuz olurlar. Fakat %100 pamuk ve organik mikro fiber yapıdaki kumaşlar ortalama ve ortalama üstü fiyatlardadır. Hepsinerakip.com sitemiz üzerinden uygun fiyatlara ek olarak sunulan indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

Bornoz Modeli En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
Çocuk Bornozları 59,90TL 79,90TL

 

 

Çocuk Bornozu Nasıl Seçilmelidir?

Çocuk bornozları genelde pamuklu veya bambu havlu kumaşlardan üretilir. Pamuk ve bambudan üretilmiş bornoz modelleri emicilik özelliği yüksek hızlı kuruyan kumaşlardır. Özellikle çocuk bornozu satın alırken kumaşın doğal olmasına dikkat etmeniz gerekir. Çünkü doğal mikro fiber dokuya sahip kumaşlar bakteri barındırmazlar. Anti bakteriyel kumaş özelliği taşıdıkları için mikrop üremesinin önüne geçilir. Normal şartlarda havlu sürekli nemli kaldığı için bakteri üremesi durumu ile sıkça karşılaşılır. Bu durum çocuklarınızın sağlığı için tehlike arz eder. Bu sebeple bornoz seçimlerinizde görselden ziyade anti bakteriyel pamuk ve doğal kumaşlar tercih edilmelidir. Hem bu özellikleri taşıyan hem de çocuklarınızın sağlığı için tehlike arz etmeyen bornoz modelleri bulmak mümkündür.

Çocuk Bornoz Takımı Seçiminde Kumaş Kalitesi

Çocuklarınıza bornoz almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken en önemli kriterlerden birisi kumaş kalitesidir. Sahte ve kalitesiz kumaşlardan üretilmiş bornozları satın alırsanız çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atmış olursunuz. Çünkü anti bakteriyel olmayan ve kalitesiz kumaşlar, nem tuttukları için bakteri barındırırlar. Bunun neticesinde çocuklarınızın hastalanma riski olur. Çocuklarınıza aldığınız bornozun kumaş özellikleri şöyle olmalıdır;

  • Bornozun ne kadar su emici özelliği olmalıdır
  • Anti bakteriyel olmalıdır
  • Hızlı kurumalıdır
  • Organik mikro fiber yapıda olmalıdır.
  • Esnek yapılı olmalıdır.
  • Hava geçirmelidir.

Çocuk Bornozunda Moda

Çocuk bornozu takımı modasında genel olarak çizgi film karakterleri, taraftar sembolleri ve renkleri gibi farklı modeller ile çocukların seveceği bornozlar üretilmiştir. Çocukların sevdiği modellerde bornozların üretilmesi, çocukların banyo yapması konusunda teşvik edici olur. Bu senenin modasında ayrıca kapüşonlu bornozlarda vardır. Çocuklar kapüşonlu bornozlar ile daha rahattır ve daha çok severler. Ayrıca kapüşonlu çocuk bornozu modelleri, duş sonrası çocukların saçlarını kurutmak adına da oldukça faydalıdır.

Çocuk Bornozları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular<

Çocuk Bornozları Fiyatları Nedir?

Çocuk bornozları fiyatlarımız 29 tl den başlayıp 80 tl seviyesine ulaşmaktadır.

Çocuk Bornozları Hangi Yaş Gruplarına Hitap Etmektedir?

Çocuk bornozları en küçük 1-2 yaş ve en büyük 11-12 yaş grubuna hitap etmektedir.

Çocuk Bornozlarında Hangi Kumaşları Tercih Etmeliyim?

Çocuklara bornoz alırken pamuk, kadife ve bambu kumaşlar tercih edilmelidir.

Çerez Kullanımı