Izgara Görünümü:
-13%

Glisa Ayyıldız Polar Peluş Uzun Kollu Bayan Pijama Takımı

(0)
69,90TL 79,90TL
Glisa Ayyıldız Polar Peluş Uzun Kollu Bayan Pijama Takımı %70 pamuk %30 polyester kumaştan üretilmiştir. Ön bedeni nakışlıdır. Göz bandı hediyelidir. Kol paçaları manşetlidir.    ..
-22%

Sude Kuğu Welsoft Polar Peluş Uzun Kollu Kadın Pijama Takımı

(0)
69,90TL 89,90TL
Sude Kuğu Welsoft Polar Peluş Uzun Kollu Kadın Pijama Takımı %70 pamuk %30 polyester kumaştan üretilmiştir. Ön bedeni nakışlıdır. Kol paçaları manşetlidir...
-11%

Sude Leopar Desenli Modal Uzun Kollu Kadın Pijama Takımı

(0)
79,90TL 89,90TL
Sude Leopar Desenli Modal Uzun Kollu Kadın Pijama Takımı   Modal kumaştan üretilmiş bayan pijama takımları rahat ve şıklığı ile ev iç giyiminde vazgeçilmeniz olacaktır. Yıkama talimatına uygun yıkayınız..
-20%

Sude Mickey Baskılı Modal Uzun Kollu Kadın Pijama Takımı

(0)
79,90TL 99,90TL
Sude Mickey Baskılı Modal Uzun Kollu Kadın Pijama Takımı   Modal kumaştan üretilmiş bayan pijama takımları rahat ve şıklığı ile ev iç giyiminde vazgeçilmeniz olacaktır. Yıkama talimatına uygun yıkayınız..
-11%

Sude Panda Baskılı Modal Uzun Kollu Kadın Pijama Takımı

(0)
79,90TL 89,90TL
Sude Panda Baskılı Modal Uzun Kollu Kadın Pijama Takımı   Modal kumaştan üretilmiş bayan pijama takımları rahat ve şıklığı ile ev iç giyiminde vazgeçilmeniz olacaktır. Yıkama talimatına uygun yıkayınız..
-11%

Sude Snow Welsoft Polar Peluş Uzun Kollu Kadın Pijama Takımı

(0)
79,90TL 89,90TL
Sude snow Welsoft Polar Peluş Uzun Kollu Kadın Pijama Takımı %70 pamuk %30 polyester kumaştan üretilmiştir. Ön bedeni nakışlıdır. Kol paçaları manşetlidir...
-11%

Sude WİC Welsoft Polar Peluş Uzun Kollu Kadın Pijama Takımı

(0)
79,90TL 89,90TL
Sude wic Welsoft Polar Peluş Uzun Kollu Kadın Pijama Takımı %70 pamuk %30 polyester kumaştan üretilmiştir. Ön bedeni nakışlıdır. Kol paçaları manşetlidir...
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Pijama Takımı

Kadın Pijama Takımı Modelleri ve Fiyatları

Pijama takımı, en konforlu olan, insanların rahat etmesini sağlayan parçalardan oluşan, bir giyim grubudur. Genel de bol kesimdir ve likralı kumaşlardan üretilir. Uyurken ya da otururken, rahatlık ve konfor sağlar. Kullanılan kaliteli pijama takımları, teri çeken, yumuşak ürünlerden oluşur. Herkesin tarzına uygun olan bir pijama takımı modeli bulunur. Pijama takımı modelleri çeşitli gruplara ayrılır.

Kadın Pijama Takımı Çeşitleri 

Günlük Pijama Takımları; Genellikle ince ve pamuklu kumaşlardan olan pijamalardır. Burada öne çıkan husus, evde rahat etmek ve uyurken sorun yaşamamaktır. Bu pijama takımların da değişik baskılar ve renk kombinleri sıkça görülür. Özellikle genç yaş grubu, günlük pijama modellerini tercih eder. Son yıllar da çizgili pijama modelleri de en çok satılan ürünler arasındadır.

Şık Pijama Takımları; Genel de daha yüksek yaş grubunun tercih ettiği modelde olan, pijama takımı modelidir. En çok saten kumaş olarak karşımıza çıkar. Günlük kullanıma uygun modeller değildir. Özel zamanlarda tercih edilebilir. Daha çok çeyiz alışverişlerin de tercih edilir.

Hamile ve Lohusa Pijama Takımları; Bu grupta yer alan pijama takımları, özel  bir kesim ile üretilen, hamile kadınlara özel, hamile pijama modelidir. Rahat ve karın bölgesini sıkmayacak şekil de üretilir. Ayrıca doğum sonrası, annenin rahat etmesi için tasarlanmış lohusa gecelik çeşitleri de mevcuttur.

Kışlık Pijama Takımları; Kışlık pijama takımı kış mevsimin de en çok ihtiyaç duyulan modeldir. Ürünün sıcak tutması ve kalın olması, en aranan özelliktir. Kışın en çok polar pijama takımı tercih edilir.

Pijama Takımı Setleri Nelerdir?

Bayan pijama takımı setleri, bir kaç parçadan oluşan ürünlerdir. Çok parçalı olan setler de genellikle; sabahlık, gecelik gibi parçalar yer alır. İki ya da üç parçadan oluşan takımlar da daha çok alt ve üst grup ürünleri vardır. Bazen uyku bantları da takımlara eklenir. Pijama takımları, sezonluk olarak piyasaya sürülür. Mevsimine uygun ürünlerin satışı yapılır.

Hamile ve lohusa grubunda olan kadın pijama takımı modelleri, daha fazla parçadan oluşur. 5-6  adet halinde satılır. Her markanın farklı bir set yapma şekli vardır. Pijama takımları en çok, hediye etmek için satın alınır. Siz de sitemizi ziyaret ederek, Penti pijama modellerini ve daha fazla markayı inceleyerek, ürün satın alabilirsiniz.