Kadın Pijama Takımı


Pijama takımı, en konforlu olan, insanların rahat etmesini sağlayan parçalardan oluşan, bir ev kıyafeti giyim grubudur. Genel de bol kesimdir ve likralı kumaşlardan üretilir. Uyurken ya da otururken, rahatlık ve konfor sağlar. Kullanılan kaliteli pijama takımları, teri çeken, yumuşak ürünlerden oluşur. Herkesin tarzına uygun olan bir pijama takımı modeli bulunur. Pijama takımı modelleri çeşitli gruplara ayrılır.

 

Kadın Pijama Takımı Çeşitleri 


Günlük Pijama Takımları; Genellikle ince ve pamuklu kumaşlardan olan pijamalardır. Burada öne çıkan husus, evde rahat etmek ve uyurken sorun yaşamamaktır. Bu pijama takımların da değişik baskılar ve renk kombinleri sıkça görülür. Özellikle genç yaş grubu, günlük pijama modellerini tercih eder. Son yıllar da çizgili pijama modelleri de en çok satılan ürünler arasındadır.

 

Şık Pijama Takımları; Genel de daha yüksek yaş grubunun tercih ettiği modelde olan, pijama takımı modelidir. En çok saten kumaş olarak karşımıza çıkar. Günlük kullanıma uygun modeller değildir. Özel zamanlarda tercih edilebilir. Daha çok çeyiz alışverişlerin de tercih edilir.

 

Hamile ve Lohusa Pijama Takımları; Bu grupta yer alan pijama takımları, özel  bir kesim ile üretilen, hamile kadınlara özel, hamile pijama modelidir. Rahat ve karın bölgesini sıkmayacak şekil de üretilir. Ayrıca doğum sonrası, annenin rahat etmesi için tasarlanmış lohusa gecelik çeşitleri de mevcuttur.

 

Kışlık Pijama Takımları; Kışlık pijama takımı kış mevsimin de en çok ihtiyaç duyulan modeldir. Ürünün sıcak tutması ve kalın olması, en aranan özelliktir. Kışın en çok polar pijama takımı tercih edilir.

 

Ayrıca bu popüler kadın pijama takımı modellerimizin yan ısıra, şortlu pijama takımlarımız, saten pijama takımlarımız ve yazlık pijama takımlarımız da en rağbet gören modellerdendir. Özellikle pijama altı ve kısa kollu pijama üstleri ile yapılan kombinler de tercih edilmektedir. 

 

Pijama Takımı Setleri Nelerdir?


Bayan pijama takımı setleri, bir kaç parçadan oluşan ürünlerdir. Çok parçalı olan setler de genellikle; sabahlık, gecelik gibi parçalar yer alır. İki ya da üç parçadan oluşan takımlar da daha çok alt ve üst grup ürünleri vardır. Bazen uyku bantları da takımlara eklenir. Pijama takımları, sezonluk olarak piyasaya sürülür. Mevsimine uygun ürünlerin satışı yapılır.

 

Hamile ve lohusa grubunda olan kadın pijama takımı modelleri, daha fazla parçadan oluşur. 5-6  adet halinde satılır. Her markanın farklı bir set yapma şekli vardır. Pijama takımları en çok, hediye etmek için satın alınır. Siz de sitemizi ziyaret ederek, Penti pijama modellerini ve daha fazla markayı inceleyebilir, en uygun pijama fiyatları ile ürün satın alabilirsiniz.

 

Pijama takımlarınız şık ve rahat iç çamaşır modellerimiz ile kombinlemek ister misiniz? O zaman doğru yerdesiniz! Kadın sütyen ve külot takımları çeşitlerimiz ile şıklık ve rahatlık sizleri bekliyor. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı