Kadın Gecelik Takımı Modelleri 

Gecelik takımı, gece uyurken bile şıklığından ve zarafetinden ödün vermeyen hanımlar için özenle tasarlanmış, rahatlık ve şıklığı aynı anda barındıran uyku elbiseleridir. Gecelik takımları; uzun gecelikler, kısa gecelikler, fantezi gecelikler, saten gecelikler, penye gecelikler gibi bir sürü çeşitte bulunmakta ve her kadının kriteri ve zevkine göre tasarlanmaktadır.

Her kadının gardırobunda mutlaka gecelik takımı bulunmaktadır. Kadınlar gecelik takımı ile gece uyurken bile şıklığını korumaktadır. Uyurken bile güzel, şık ve bakımlı görünmeyi sağlayan gecelik takımları kadınlara sağladığı şıklık ve güzellik sayesinde özgüven sağlayan kıyafetlerdir ve asıl seçim sebebi budur.

Gecelik takımı çeşitlerine gelecek olursak kadınların her moduna ve ruh haline uygun bir sürü çeşitte muhteşem gecelikler bulunmaktadır. Önemli olan kişinin kendine uygun geceliği seçmesidir. Şimdi gecelik çeşitlerine bir göz atalım.

Gecelik fiyatları herkesin maddi durumuna uyum sağlamakta ve her fiyatta bulunabilmektedir. Günümüzde az bir fiyata kaliteli ve şık bir geceliğe sahip olmak çok kolaydır.

Penye Gecelikler

Penye gecelikler genellikle rahat askılı penye kumaşlardan üretilmiş olan geceliklerdir. Penye geceliklerin en büyük tercih nedeni şıklığı ve rahatlığı aynı anda sağlamasıdır. Penye gecelikler şık ve rahat modellerinin yanı sıra tatlı, çocuksu tasarımlarda da çok iddialıdır. Eğer çocuksu, tatlı görünüme sahip bir tarza sahipseniz gecelik giyemezsiniz diye bir durum asla söz konusu değildir.

Penye ve pamuklu gecelik modellerinden tarzınıza uygun binlerce çeşitten istediğinizi seçip tarzınıza uydurabilir, uyurken bile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Penye gecelikleri uzun, kısa boyutlarda ve her renkte ve desende bulmak elbette çok kolaydır. Sonuç yine sizlerin zevkine kalmaktadır. Penye gecelikleri ucuzundan pahalısına istediğiniz fiyatta bulabilmeniz mümkündür.

Saten Gecelikler

Saten gecelikler feminen ve şık görünüşleriyle her kadının kalbinde taht kurmuş olan gecelik modellerindendir. Yazlık dokuları ile sıcak günlerin kurtarıcıları olmuşlardır. Saten, yumuşak ipek gibi ve parlak bir kumaş olduğundan saten gecelikler hem çok şık hem de çok rahattır. Saten bir gecelik ile gece uyurken bile sanki bir davete gidiyormuş gibi şık ve dikkat çekici görünmek çok kolaydır.

Saten bayan gecelikler her kadına şık, modern ve feminen bir görünüm sağlamasından dolayı uzun uzun yıllardır kadınlar tarafından modası asla geçmeden kullanılmaya devam eden geceliklerdir. Bazı kadınlar her gece bazı kadınlar ise canları istediğinde saten dantelli gecelik tercih etse de saten geceliklerden her kadının gardırobunda bulunduğundan hemfikirizdir.

Sizde gece uyurken feminen, şık bir görüntü sağlamak istiyorsanız hemen bir saten gecelik edinmelisiniz. Saten gecelikler her fiyatta bulunabildiğinden dolayı istediğiniz fiyatta bir saten gecelik bulmak hiçte zor değildir.

Fantezi Gecelik Modelleri 

Fantezi gecelikler, iç dünyası hareketli kadınların sık tercih ettiği gecelik modellerindendir. Özellikle dantel gecelik modelleri, kırmızı gecelik modelleri, saten gecelik modelleri, transparan gecelik modelleri ile birçok fantezi gecelik modeli oluşturulmaktadır. Gece hayatını renklendirmek isteyenler, biraz değişiklik isteyen hanımlar tarafından tercih edilen fantezi gecelik modellerini istediğiniz zaman tercih edebilirsiniz. Özellikle mini gecelik modellerimize bayılacağınızdan eminiz! 

Fantezi gecelikler, kadınsı ve dikkat çekici modeller olduğundan dolayı feminen hanımlar tarafından veya feminenliğini geceleri ortaya çıkarmak isteyen hanımlar tarafından sıkça satın alınmaktadır. Fantezi gecelik modelleri uzun yıllardır kadınlar tarafından ilgi gören ve gece uyurken bile kadınsı görünmek isteyen hanımların tek tercihi olmuştur. Fantezi gecelik modellerinde en çok kırmızı gecelik, siyah gecelik ve koyu mavi fantezi gecelik modelleri kadınların tercihi olmaktadır.

En güzel gecelik takımlarımızın yanı sıra, sitemizde yer alan Kadın pijama takımı modellerimize de göz atmanızı öneririz. 

 

Gecelik Modelleri Nelerdir?

Gecelik modelleri, penye, saten, fantazi gecelik modelleri olmak üzere modellere ayrılmaktadır.

Gecelik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gecelik alırken satın aldığınız geceliğin kumaş kalitesine dikkat etmeniz gerekir, geceliklerinizi çok dar seçmemeye özen gösterin dar gecelikler uyurken sizleri rahatsız edecektir. 

 

 

Çerez Kullanımı