43109
₺29,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
43110
₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
43111
₺34,90 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo
42504
₺49,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
43112
₺64,90 KDV Dahil
₺84,90 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Emzirme Sütyeni Modelleri

Emzirme sütyeni yeni doğum yapmış annelerin kullandığı bir çeşit sütyendir. Lohusa anneler ve bebeğini emzirmeye devam eden tüm anneler bu sütyeni kullanarak bebeklerini emzirirken daha rahat edebilirler. Emzirme sütyeni ön taraflardan çıtçıt içerir ve bebeğinizi emzirmek istediğiniz zaman çıtçıtı açarak emzirebilir, işiniz bitince tekrar kapatabilirsiniz. 

Emzirme sütyeni içinde özel ped içerdiği için anne göğsünden akan sütü emme konusunda oldukça profesyoneldir. Bu sayede sürekli akan süt göğsü tahriş etmeyecek ve anne de bu durumdan rahatsız olmayacaktır. Bebek de annesinin göğsünde daha konforlu bir şekilde karnını doyuracaktır. 

Emzirme Sütyeni Kullanmanın Avantajları

Emzirme sütyeni kullanmanın anneye pek çok avantajı vardır. Bebeği her emzirmek istediği zaman göğsünü tamamen ortaya çıkarmak zorunda kalmaz, emzirme sütyeni bu yüzden kullanımı açısından rahattır. Eğer emzirme sütyeni ile beraber ya da ayrı olarak emzirme atleti kullanmak da avantajlıdır. Atletin omuz bölümünden düğmesi açılarak bebek rahat bir şekilde emzirilir. 

Emzirme sütyeni göğüsten akan sütü emdiği için annenin göğsünü tahriş etmez. Bununla birlikte kaliteli markalar kullanıldığı taktirde göğüste alerjik reaksiyon da göstermez. Doğumdan önce alınarak bebek doğduktan sonra takılmalıdır. Emzirme atletini de sutyenini de kullanmasının yanı sıra yıkaması ve temizliği de kolaydır. Hızlı bir şekilde yıkanırsa leke bırakmaz. Süngerli yapısı ile kişiyi rahatsız etmediği gibi göğse yapışma gibi bir durum da olmaz. Hamile sütyeni de emzirme sütyeni gibi rahattır. Gebelik döneminde göğüsten akan sıvıyı emerek göğüsün yara ve tahriş olmasını önler. 

Emzirme Sütyeni Modelleri ve Fiyatları

Lohusa sütyeni de hamile sutyeninde olduğu gibi kişiye rahatlık verir. Hele ki ilk doğum zamanında gelen bolca akan sütü emme konusunda oldukça başarılıdır. Emzirme sütyeni modelleri arasında genelde sade modeller tercih edilir. Desensiz, düz ve hafif dolgulu modeller daha fazla tercih ediliyor. 

Emzirme sütyeni fiyatları satın alacağınız firmanın kalitesine göre, emzirme modelinin fiyatına göre ve markasına göre farklılık gösterir. Sizler de güvenilir markalardan dilediğiniz emzirme sutyenini satın alabilir, bebeğinizi huzur içerisinde rahatça emzirebilirsiniz. 

Hamile anne kıyafet modelleri kategorimize göz atarak, bu özel günleriniz için en rahat kıyafet seçimlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Çerez Kullanımı