Ev Tekstil Ürünleri

Ev tekstili ürünleri, örme veya dokuma, ipliklerden yapılmış kumaşların genel adıdır. Evlerde neredeyse hemen her yerde ihtiyaç duyulan bu sektör, pek çok çeşit ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

 

Ev tekstili kendi içinde birçok alana hitap etmektedir. Yatak odaları için nevresim takımı, banyolar için bornoz takımı, bornoz modelleri, mutfaklar içinse sofra bezi gibi pek çok ürün tekstil sektörü sayesinde evlerde kullanılmaktadır.

 

Nevresim ve Pike Takımları

 

Yatak odalarının vazgeçilmezleri arasında bulunan çeşit çeşit nevresim ve pike takımı modelleri, hem pek çok renkle hem de pek çok desenle en çok aranan ev tekstili ürünlerindendir. Uyku ve dinlenme ihtiyaçlarının giderildiği bu alanlar, kişilerin zevklerine göre tercih edilmesi gereken, kişiye sakinlik ve huzurlu bir ortam sağlayan ev tekstili ürünleri ile kombinlenmelidir.

 

Kullanılmadığı durumlarda ortama şıklık kazandıran yatak örtüsü ise odanın ambiyansını değiştirecek ürünlerdir. Birçok cilt sorunlarına sebep olan, kirlendiği takdirde belli aralıklarla değiştirilmesi gereken yastık kılıfı da renk ve desenlerle yatağa uygun olmalıdır. Çarşaf takımı ise yastık kılıfları gibi belirli aralıklarla değiştirilmesi gereğinden birkaç seçenekle elinizin altında olması gereken ürünler arasındadır.

 

Bornozlar ve Havlu Setleri

 

Banyolar hem hijyen hem de huzur sağlayan, evlerin vazgeçilmez bölümlerinden biridir. Kombini ve renk uyumları konusunda kadınların en çok ilgilendikleri alanlardan biri olan banyolar, doğru renk ve ev tekstili ürünleri ile farklı bir hava kazanmaktadır.  Banyolarda eşyaların renkleri, fayansların rengi, paspas ve havlu seti renklerinin uyumu ile doğru bir renk uyumunu yakalamak mümkündür.

 

Alez, Battaniye ve Ev Tekstili Ürünleri

 

Yatak odalarında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan alez, küçük çocuklu aileler ya da evcil hayvan besleyenlerin de en çok kullandıkları ev tekstil ürünlerindendir. Su geçirmezliği sayesinde birçok alanda kazalara karşı eşyalarınıza koruma sağlar. Son yılların favori ürünlerinden olan TV battaniye modelleri de, salonda keyifle TV izlerken sizleri sarmalayan ürünlerden olmaktadır.

 

Mutfaklarda kullanılan ev tekstil ürünleri de kadınların en çok zaman geçirdikleri alanlardan biri olan mutfaklarda yardımcılar olmaktadır. Sofra bezi ürünleri eskilerde daha çok kullanılsa da, nostaljik anlar için ya da çocuklarınız için herhangi bir dökülmeye karşı koruyucu olmaktadırlar. Yer sofralarının yerini alan masalarda ise yemek yerken ya da dekoratif olarak kullanılan birçok masa örtüsü modeli de evlerin vazgeçilmezleri arasındadır.

 

Ev Tekstili Ürünleriniz Kaliteli Mi?

 

Hepsinerakip sitesi olarak tüm ürünlerimizi en son kalite seçiyor ve sizler için satışa sunuyoruz. Ev tekstili ürünlerimiz kaliteli ve güvenilir bir şekilde birçok farklı marka güvencesi ile size sunulmaktadır.

 

Ev Tekstili Ürünlerinizin Fiyatları Ne Kadar?

 

Ev tekstili ürünlerimiz marka ve kalitelerine göre değişmektedir. 30-40 TL fiyatları ile başlayan ev tekstili ürünlerimiz 280 TL seviyelerine kadar artış gösterebilmektedir.

 

Ev Tekstili Ürünleriniz Toptan Satılıyor mu?

 

Ev tekstili ürünlerimizde kaliteli ve farklı modeller mevcuttur. Hepsinerakip.com sitemiz üzerinden toplu şekilde ev tekstili ürünlerini de satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı