Hepsine Rakip Hakkında

Türkiye'nin seçkin iç giyim markalarının ürünleri ile Denizli’de  üretilen ev tekstil ürünleri bi araya getiren Hepsinerakip.com, 2015 yılından itibaren faaliyetine sürdürmektedir. Her geçen gün artan ürün çeşitliği ile iç giyim ve ev tekstilinde uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri müşteri memnuniyeti ilkesi ile sunmayı amaçlar.Satış yaptığımız pazaryerleri platformlarında Hepsinerakip mağazamızla ülkemizde bir çok müşteriye hizmet verdik.Müşterinin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek online e-ticarette adım adım ismimizin verdiği güç ile kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz.

Mutlu Müşteri

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte " Müşteri Memnuniyeti" ilkesiyle hareket ediyoruz.İç giyimin en moda trendleri ile klasik vazgeçilmez ürün çeşitiliğimizi bir arada tutarak her kesimin ihtiyacı olan ürünleri sizlere sunmaktan ve güzel yorumlarınızı duymak okumaktan çok mutluyuz.Ev tekstilinde Denizlinin kaliteli markaları ile ev tekstilinde Mira home markamızı hem ülkemiz hem de ülke sınırları dışındaki müşterilerimiz ulaştırmaya başladık.Sosyal medya hesaplarımızda her geçen gün artan takipçilerimiz arasında sizleri de görmeyi ve mutlu müşterilerimiz arasına katılmanızı bekleriz.

Kalite Garantisi

Hepsinerakip.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Hızlı Kargolama

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının farkında olarak tüm siparişleri 24 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz

Güvenli Alışveriş

Hepsinerakip.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Hepsinerakip.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği bulunmaktadır. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Hepsinerakip.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, 200 tl ve üzeri Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve çokça indirim kuponu  ve kampanyalarımız mevcuttur

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı