Sütyenler

Kadın iç giyim modellerinde en önemli konulardan birisi tabi ki sütyenlerdir. Sütyen çeşitleri kadınların konforlu hissetmesini ve daha zarif görünmesini sağlar. Bunun yanında sütyenler kadınların daha sağlıklı bir biçimde yaşamaları içinde gereklidir. Çünkü göğüslerin dik durmasını sağlarlar. Doğru seçilmiş sütyen çeşitleri hem kadınların daha konforlu olmasını hem de her anlarında daha şık olmalarını sağlar. Bununla birlikte büyük gösteren sütyen modelleri kadınlar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Tek sütyen modellerinde ürünlerin kumaş kalitelerine özellikle dikkat edilmektedir.

Sütyen Fiyatları

Sütyenlerde birbirinden farklı çeşitler bulunmaktadır. Kadınlar beden ve göğüs şekillerine göre kendilerine en çok yakışan sütyen modellerini ve külot sütyen takımları seçmektedirler. Sütyen fiyatları ve sütyen külot takımı fiyatları ise marka , model ve üretim kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Kadınların doğru sütyen seçimleri yapabilmesi için üst beden ölçülerini kesinlikle iyi bilmeleri gerekir. 

Dantelli Sütyen Modelleri

Genellikle en şık ve zarif sütyen modelleri dantelli olanlarıdır. Çünkü dantelli sütyen modelleri hem özel üretimdir hem de çok fazla renk seçeneği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sütyen modellerinde dantel detayı dorudan sütyeni daha kaliteli göstermektedir. Dantelli sütyen modellerini kadınlar genellikle özel gecelerinde tercih ederler. Ayrıca günlük kullanımda da sıklıkla kullanılabilecek yapıda bir üründür. Dantelli sütyen modelleri, ipli sütyen, dantelli sütyen çeşitleri ve dantelli sütyen fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz.

Sütyen Kullanmanın Avantajları

Sütyen kullanmanın oldukça fazla avantajları vardır. Kadınların belirli bir yaştan sonra göğüslerinde sarkmalar meydana gelmektedir. Sütyen kullanıyor olmak hem bu yaşa gelene kadar büyük oranda sarkmaları engeller. Hem de kullanılan zamanda sarkmaları engeller. Bunun yanı sıra günlük kullanımda da boyun ve sırt ağrılarını azaltma etkileri vardır. Sütyen alırken dikkat etmeniz gerekenlere dair detaylı bilgi almak için "Doğru Sütyen Nasıl Seçilir" adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Sütyen Modelleri ve Çeşitleri

Toparlayıcı sütyen: Büyük göğüsleri kavrayıp sabitlerken, daha dik ve yuvarlak bir görünüm kazanmalarına yardımcı olur. Kelimenin tam anlamıyla toparlayıcıdırlar.

Push-up sütyenlerle arasında ufak bir fark var. Push up sütyenler daha dolgun görünüm verirken, lifting sütyenler göğüs kütlenizi daha iyi göstermeyi hedefler.

Lifting sütyen: Göğüsleri alt kısmından destekleyip kaldıran sütyen modelidir.

Push-up sütyen: Fonksiyonel sütyenlerden bir tanesidir. Göğüsleri dolgun göstermen için tercih edilen, dolgulu modeller arasında yer alır. Bralet sütyenler ile birlikte en çok aranan ve satan modellerdendir. 

Tişört sütyen: En yaygın kullanılan, sütyen deyince akılda canlanan temel model. Her kadının dolabında dolgulu ya da dolgusuz bir tişört sütyen mutlaka vardır.

Göğüsleri dik tutan, destekleyen ve estetik gösteren push up sütyen iç giyimin temel parçalarından. Sütyenler de, kadınların temel ihtiyaçları listesinde zirvelerde.

Sütyen modellerimizin arasında yer olan ve çok tercih edilen çeşitlerden olan modellerimiz balenli sütyen modelleri, askısız sütyen modelleri, dolgulu sütyen modelleri, tam destekli sütyen modelleri ve transparan sütyen modelleridir. 

Minimizer sütyen: Göğüsün daha küçük, estetik ve sabit görünmesine yardımcı olan sütyenlerdir. Hem daha rahat hem de daha estetik görünüm sunar. 

Sütyen kategorimizde yer alan ürünlerimizi inceledikten sonra, sitemizin en çok satılan ürünleri olan Sütyen Külot takımlarımıza da göz atabilirsiniz. Ayrıca hamile kadınlar ve anneler için tasarlanmış olan emzirme sütyenleri modellerimiz de sitemiz üzerinde sizleri beklemektedir. Bununla birlikte push up sütyen hakkında detaylı bilgi almak için "Push Up Sütyen Nedir" adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Sütyen Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sütyen alırken öncelikle doğru bedeni aldığınıza dikkat etmelisiniz. Bununla birlikte sizi rahatsız etmeyecek kaliteli sütyenler tercih etmelisiniz.

Push Up Sütyen Nedir?

Sütyenin belli kısımlarında bulunan dolgu gögüsleri yukarı kaldırır ve destek sağlar. Bir diğer ismi destekli sütyendir.

Çerez Kullanımı