Izgara Görünümü:
-26%

Yeni İnci İç Giyim Kadın Hayalet Sütyen Yapışkanlı Toparlayıcı

(0)
77,90TL 104,90TL
Yeni İnci İç Giyim Kadın Hayalet Sütyen Yapışkanlı Toparlayıcı Yeniinci kadın hayalet sütyen doğal ve görünmez özelliği ile kullanımlarınızda ilk tercihiniz olacak.Yeniinci kadın hayalet sütyende 3 boy orta tokası bulunmaktadır.3 farklı şekilde görüntü elde edebilirsiniz.Nasıl görünmek istediğinize siz karar vereceksiniz. Yeniinci kadın hayalet sütyen cildinize yapışarak tutunmaktadır.Yapıştır ve nasıl görünmek isterseniz öyle ayarlayın. Yeniinci hayalet sütyen de s-m ve l-xl olmak üzere 2 beden bulunmaktadır. Yeniinci kadın hayalet sütyen de ürün özellikleri sebebi ile iade ve değişim yapılmamaktadır.  ..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Sütyen Modelleri


Sütyen


Göğüsleri dik tutan, destekleyen ve estetik gösteren iç giyimin temel parçalarından. Sütyenler de, kadınların temel ihtiyaçları listesinde zirvelerde.


Tişört sütyen: En yaygın kullanılan, sütyen deyince akılda canlanan temel model. Her kadının dolabında dolgulu ya da dolgusuz bir tişört sütyen mutlaka vardır.


Push-up sütyen: Fonksiyonel sütyenlerden. Göğüsleri dolgun göstermen için tercih edilen, dolgulu modellerden.


Lifting sütyen: Göğüsleri alt kısmından destekleyip kaldıran sütyen modeli.


Push-up sütyenlerle arasında ufak bir fark var. Push up sütyenler daha dolgun görünüm verirken, lifting sütyenler göğüs kütlenizi daha iyi göstermeyi hedefler.


Toparlayıcı sütyen: Büyük göğüsleri kavrayıp sabitlerken, daha dik ve yuvarlak bir görünüm kazanmalarına yardımcı olur. Kelimenin tam anlamıyla toparlayıcıdırlar.


Minimizer sütyen: Göğüsün daha küçük, estetik ve sabit görünmesine yardımcı olan sütyenlerdir.