Blog

 • Bebek doğum günü elbiseleri, özel günlerde ya da günlük kullanımda sık sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Üstelik günümüzde hem çocukların beğendiği hem de kaliteli dokusu ile ailelerin memnun kaldığı farkı birçok bebek doğum günü elbiseleri bulmak mümkün. Nitekim kız ve erkek bebekler için uygun tasarımlara sahip olan pek çok ürün piyasada bulunuyor. Kıyafet seçeneklerinin her biri,  birbirinden şık ve kullanışlı bir şekilde tasarlanıyor.

  bebek giyim
 • Günümüzde dış görünüş, ilk bakışta irdelenen unsurlardan biridir. Bu sebeple, nerede bulunursanız bulunun, giyim tarzınız önem taşır. Modanın evrimiyle birlikte sıradan olarak tabir edilen pek çok kıyafetin kullanımı zamanla moda hale gelir. Çıtçıtlı bodyler de bu kıyafetler arasında yer alır. Çıtçıtlı bodyler, 1900’lü senelerin başından itibaren şu anki formuyla kullanılmaktadır. 2017 senesinde, New York Moda Haftası’nda çıtçıtlı bodylerin defilede kullanılması sonucu ürünün kullanımı yaygınlaşmıştır. Peki, çıtçıtlı body nasıl giyilir? Hangi kıyafetlerle uyumlu olur? İşte ikonik bir tarz almanızı sağlayacak ipuçları…

  çıtçıtlı body, body, atlet, fanila
 • Push up sütyenler özel günlerinizde kendinizi şımartmanızı sağlayabilecek ürünlerdir. Bu ürünler ile daha şık bir görünüm elde ederek sıradan günlerinizi bile özel bir güne çevirebilmeniz mümkündür. Peki mucizevi etkiler yaratan push up sütyen nedir?

  push up, sütyen, iç giyim
 • Koyu renkli giysilerkullanım ve temizleme açısından beyazlara nazaran daha kolay görünseler de dikkat edilmediği takdirde koyu renkli giysilerin kullanım ömrü oldukça kısalmaktadır. Bu sebepten dolayıpek bilinmeyen fakat uygulamaları kolay birkaç kurala uyarak koyu renkli giysilerimizi daha uzun ömürlü,kalitelerini ve renklerini kaybetmeden daha canlıtonlara sahip şekilde kullanabiliriz. Peki koyu renkli çamaşırlar için bilinmesi gereken detaylar nelerdir? İşte koyu renkli çamaşırlar hakkında bilinmesi gerekenler.

  koyu renkli siyah tişört siyah çamaşır nasıl yıkanır çamaşır yıkamak hangi program hangi derece siyah kıyafetler kaçta yıkanır nelere dikkat etmek gerekir renkliler
 • Çocuklar, yetişkinlere kıyasla çok daha hassas bir vücut yapısına sahiptir. Bu denli hassas bir vücut yapısına sahip olan canlıların, en az kendileri kadar hassas ve temiz olan iç çamaşırı giymeleri ise bir seçenekten ziyade gerekliliktir. Peki Çocuklar İçin Sağlıklı İç Çamaşırı Seçimi Nasıl Olmalı? Sorunun cevabına yönelik çocuklar için iç çamaşırı detaylarına aşağıda verildiği şekilde değinilmiştir.

  çocuklar için iç çamaşırı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı