Blog

 • Bebek doğum günü elbiseleri, özel günlerde ya da günlük kullanımda sık sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Üstelik günümüzde hem çocukların beğendiği hem de kaliteli dokusu ile ailelerin memnun kaldığı farkı birçok bebek doğum günü elbiseleri bulmak mümkün. Nitekim kız ve erkek bebekler için uygun tasarımlara sahip olan pek çok ürün piyasada bulunuyor. Kıyafet seçeneklerinin her biri,  birbirinden şık ve kullanışlı bir şekilde tasarlanıyor.

  bebek giyim
 • Hayatta tadına doyamadığımız birçok an var! Bu anlardan biri de kadınlar için kuşkusuz ki, hamilelik dönemi. Psikolojik ve fiziksel açıdan olumlu ve olumsuz etkilerin yaşandığı bu dönemde iyi hissetmek için iyi giyinmek en büyük motivasyon kaynağıdır. Ani kilo değişimlerinin de yaşanmasıyla birlikte, bu motivasyon kaynağını yakalamak zorlaşabilir. Özellikle hamile tesettür giyim konusunda anne adaylarını rahat, iyi ve güzel hissettirecek parçaları bulmak, her zaman kolay olmaz. Bunun yanında hamile tesettür giyim geniş bir skalaya sahip olan, anne ve bebeğin sağlığını ön plana alan ve tesettür şartlarına uygun bir kategoridir. Eğer siz de hamile giyim kıyafeti ararken zorluk çekiyorsanız, bu rehber sizlere yardımcı olacaktır.

  hamile giyim
 • Hamilelik, duygusal ve fiziksel anlamda anne adayını tatlı tatlı zorlayan bir dönemdir. Nitekim, her ay vücut ölçüleri belirgin bir şekilde değişen anne adayı, kıyafet seçiminde problemler yaşayabilir. Öte yandan mevsimsel geçişler de giyim konusundaki tercihleri daha zorlu bir hale getirebilir. Bilhassa kışlık hamile giyim dönemleri…

  hamile giyim
 • Kadın ve erkeklerin en çok ihtiyaç duyduğu iç giyim ürünleri hiç şüphesiz ki, külot çeşitleri. Külotlar kişilerin kendilerini rahat ve daha hijyenik hissetmesi için tercih edilir. Bu ürünler, cilde doğrudan temas ettiği için doğru seçimler yapmak oldukça önemlidir. Külot alışverişi yaparken dikkat edilecek bir diğer nokta ise yaşa, vücut yapısına ve giyilen kıyafete göre seçim yapmaktır. Örneğin, dar bir kıyafetin altına dikiş izleri belli olan bir iç çamaşırı giymek pek de hoş olmayacaktır. Bu yüzden farklı giyim şekillerine ve bedenlere göre külot çeşitleri üretilmektedir. Kadın ve erkek külot çeşitleri ise spesifik farklarla birbirinden ayrılır. Her bir model, kendi içinde avantajlı ve dezavantajlı taraflara sahiptir. İsterseniz, iç giyimde önemli bir yapıtaşı olan külot çeşitlerine farklı bir açıdan odaklanalım!

  külot, külot çeşitleri, külot modelleri
 • Pijama alt ve üst giyim olarak takım halinde ya da tek parça satışa sunulan ve uyurken giyilen bir kıyafet türüdür. İnsanın en rahat ve en huzurlu olması gereken yerde yani yatağında, üzerinde olacak olan pijamanın kalitesi oldukça önemlidir. Durum böyleyken pijama alırken dikkat edilmesi gerekenler merak edilebilir. Öyleyse sizi bekletmeden “Pijama alırken nelere dikkat edilmeli?” sorusunun yanıtını verelim.

  pijama, pijama takımı
Çerez Kullanımı