Kız Çocuk İç Giyim

Son dönemlerde çocukların dış giyimi gibi,  kız çocuk  giyim ürünleri de dikkat çekip, ilgi gören ürünler arasına girmiştir. Çeşitli kız çocuk iç giyim modelleri ve çeşitleri vardır. Kız çocuk  giyim de, ürünler kategorilere ayrılmış şekildedir. Ürünler üzerinde yazan yaş grubuna göre satılır. 

Kız çocuk  çamaşırları de çorap, zıbın, külot, atlet, çıt çıtlı atlet, külotlu çorap, tül çorap, spor çorap ve çeşitli pijama takımları gibi ürünler yer alır. Kız  giyim ürünleri, genel olarak pamuklu ürünler olup, çocuğun cildini tahriş etmeyen giysilerdir. Bu ürün gruplarında genel de kız çocuk  çamaşırı grubu, paketler ve kombin halinde satılır. Bunlar toplu olarak alındığı için, tek parçaya göre, fiyatı daha uygundur. Bununla birlikte iç giyimde oldukça fazla tercih edilen tutku iç giyim modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz!

Kız Çocuk İç Giyim Ürünleri

Kız çocuk pijamaları, şortlu ve uzun pijamalar olarak satılır. Gecelik tipi olanları da vardır. Çeşitli renk ve desenleri olan, birçok ürün bulunur. Her mevsime uygun pijama modeli vardır. Yeni doğmuş bebekler için de koruyucu, rahatsız etmeyecek tulumlar mevcuttur.

Kız çocuk iç giyim modellerinde en çok tercih edilen ürünlerden birisi de çoraptır. Kışın sıcak tutan külotlu çorap modelleri, oldukça kullanışlıdır. Yazın da aynı çorapların tül olanı, anneler tarafından sıklıkla tercih edilir. Soket ve uzun çoraplar da en çok tercih edilenler arasındadır.

Son dönemler de en çok dikkat çeken mikro fiber çorapların satışı da yüksektir. İp askılı atlet, kalın askılı pamuk atletler kullanışlı olan ürünlerdir. Kış için uygun olan en güzel genç iç giyim ve genç kız çocuk atlet modeli, alttan çıtçıtlı atletlerdir.  Mini şort şeklinde boxer tipi, kız çocuk külot modelleri de vardır. Bunlar genel de kışlık olarak tercih edilir. Çocuk külotu modellerimize göz atmayı unutmayın. 

Kız Çocuk İç Giyim Fiyatları 

Kız çocuk iç giyim de ürünün markasına ve kalitesine göre, değişik fiyatlar mevcuttur. Genel de pamuk oranı yüksek olan ürünlerin fiyatı, daha pahalıdır. Kız yarım çocuk atlet külot takımları, kombin halinde satılır. Fiyat olarak daha ekonomiktir. Ürün ve fiyat çeşitliliği fazla olan bir giyim grubudur. Tüm ürünlere sahip olmak için internet adresinden destek alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı