Tek Kişilik Alez 

Tek kişilik alezler, küçük ve tek kişi kapasiteli yataklar için üretilmiş olan koruyucu pedlerdir. Yatak koruyucu, yatağınızı uzun süreli kullanabilmeniz ve sağlıklı bir ortamda uykunuzu alabilmeniz için oldukça önemlidir. Tek Kişilik Alez çeşitleriyle yatağınızın hijyenini uzun süre koruyabilir, konforlu uykunun tadını çıkarabilirsiniz. Yatağınıza kolayca giydirebileceğiniz şekilde tasarlanan Tek kişilik yatak koruyucu alez ped ve fitted olarak ikiye ayrılır.

 

Yataklar için kullanılan alezler sayesinde çarşaf ve yatak arasında bir hijyen duvarı örülür ve yatağın kirlenme riski ortadan kalkar. Bu sayede hem çarşaflarınızın hem de yataklarınızın kullanım ömrü uzar. Yatak alezine ek olarak yorgan alezi de alarak, yorganlarınızı da koruyabilirsiniz. 

 

Tek Kişilik Alez Fiyatları 

 

Temel kulanım amaçları yatak hijyenini korumak olan alezler, standart olarak bu koruyucu özellikleri taşıyorlar ancak bazı modellerde fonksiyonel açıdan oldukça gelişmiş niteliklerle karşılaşabiliyorsunuz. Tek kişilik sıvı geçirmez alez modelleri  alt katmanı sıvı geçirmez katmana sahip olup bu sayede idrar, kan, ter gibi hijyenik olmayan faktörlerin yatağınıza geçmesi önlenir. Emici yüzeye sahip modeller, sıvıları yatağa geçirmezken ıslaklığın yayılmasını önleyebiliyorlar.

 

Alez Tek kişilik su geçirmez çeşitlerinde bu emici özellik sayesinde ıslaklığın etrafa yayılmasını önleyerek maksimum hijyen konforunu sağlamış olabiliyorsunuz. Bu yönleriyle birçok kullanıcının beğenisini kazanan su geçirmez alezleri inceleyerek, yatağınız için uygun olan ve teknik açıdan ihtiyaçlarınıza yanıt veren bir modeli edinebilirsiniz.

 

Tek Kişilik Alez Çeşitleri Yatağınızla Uyum Sağlayabiliyor

 

 Tek kişilik lastikli alez modelleri, yatağınızın yapısına esnek hatlarıyla iyi bir şekilde uyum sağlayabiliyor; uyku esnasında siz hareket ederken yerinden çıkmıyor kalıp gibi formunu kaybetmiyor. Yatağınıza kolayca giydirebilmeniz açısından da faydalı olan lastikli olma özelliğiyle Yastık Kılıfı & Alez alternatifleri kullanıcılarından beğeni kazanıyorlar.

 

Alez modelleri arasında yatağa tamamen giydirilebilir çeşitlerin yanı sıra lastikli köşeleriyle yatağın sadece üst kısmına oturtulan kalın modeller de bulunuyor. Tek kişilik kalın alez çeşitleri, yatağınızın yüzey konforunu arttırmanızı sağlayabilen özellikler taşıyorlar ve bu sayede isterseniz eskiyen yatağınızın ilk günkü konforuna kavuşmasında da alezinizden istifade edebiliyorsunuz.

 

Yumuşak dokusu, esnek dolgusu ve su geçirmezlik özellikleriyle kalın alezler arasından seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz hemen ürün sayfamıza ilerleyerek çeşitli markaların tek kişilik alezlerini inceleyebilir, beğendiğiniz kapitoneli alez modeli satın alabilirsiniz. Büyük yataklarınız için çift kişilik alez modellerimize de göz atabilirsiniz. Hepsinerakip.com avantajları ile size sunulmakta olan çift kişilik sıvı geçirmek alez çeşitlerimize de göz atmanızı sizlere tavsiye ederiz. 

 

Kapitoneli Tek Kişilik Alezler Su Geçirir Mi?

 

Hepsinerakip.com aracılığı ile sizlere sunulmakta olan tek kişilik kapitoneli alez modellerimiz arasında sıvı geçirmez alez çeşitleri de yer almaktadır. Bu modeller su geçirmezlerdir.

 

Yatak Alezi Terletir Mi?

 

Yatak alezlerinin terletmeyen modelleri de bulunmaktadır. Terletmez tek kişilik alez modellerinden bir tanesini seçerek ter korkusu olmadan daha rahat uykular elde edebilirsiniz. 

 

Tek Kişilik Alez Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Tek kişilik alez seçimleri sırasında yatak boyutuna dikkat etmek gerekir. Uygun olmayan yatak boyutu seçimi sizleri zarar ettirebilir. Ayrıca terletmeyen ve sıvı geçirmez alez seçimlerine de yönelebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı