Battaniye

Battaniyeler, kalın yapısı nedeniyle özellikle kış aylarında kullanılan, sıcak tutan örtülerdir. Uyku esnasında sıcak kalmak ya da serin bir ortamda vücut sıcaklığını korumak adına kullanılmaktadırlar. Çift kişilik ya da tek kişilik battaniye modelleri mevcuttur.

 

Soğuk günlerin dostu olarak yorganlar görülmektedir. Fakat yorganlardan daha kıymetli bir şey varsa o da battaniyelerdir.Battaniye, kullanıcılarına daha fazla seçenek sunmaktadır. Soğuk günlerde sıcak tutması kadar eve de sıcak bir görünüm kazandırmaktadır. Kış aylarında da dekorasyon için önemli parçalardan bir tanesidir. Evinizin köşesinde duran pamuk ürünlerle gelen misafirlerinizi daha sıcak ağırlayabilirsiniz. Ayrıca televizyon karşısında huzurlu anlar geçirmek için tv battaniyesi modellerimize de göz atabilirsiniz.

 

Battaniye Setleri

 

Battaniye başkalarına hediye edilebilecek özelliktedir. Özellikle kış aylarında bebeklere ya da yetişkinlere hediye edilebilmektedir. Battaniye seti alarak hem şık bir hediye verebilir hem de uygun fiyatlarla hediyenizi alabilirsiniz. Sizde hediye alacağınız kişilere battaniye takımı alarak onların üşüyeceği günleri engelleyebilirsiniz. Böylece sizi her an güzel bir şekilde anmasını sağlayabilirsiniz.

 

Battaniye Modelleri

 

Battaniye kullanımı insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu şekilde tercih edilen battaniye modelleri de çok farklı olarak karşınıza çıkabilmektedir. Özellikle son zamanlarda renkli battaniye çeşitleri ön plana çıkmaktadır. Battaniye özelliklerine göre de ayrılabilmektedir. Pamuk, akrilik, örgü gibi çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca bu battaniyeler kişiye özel olarak da kullanılabilmektedir.

 

Örgü battaniye modelleri çoğunlukla yaşlılar tarafından tercih edilse de, pamuk battaniyeler daha genç kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bunda kişisel zevkler ön plana çıkmaktadır. Çift kişilik battaniye alarak sevdiğiniz kişilerle battaniye altında ısınmanızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinde yer alan kadife battaniye modellerine de göz atmak isteyebilirsiniz. Battaniyelerinizin yanı sıra sitemizde yer alan yatak koruyucu alez modellerine de göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Battaniye Fiyatları

 

Battaniye alacak kişiler ilk olarak kaç kişilik olarak alacağına dikkat etmelidir. Bunun yanı sıra battaniye seçimlerinde dikkat edilmesi gereken konular şu şekilde sıralanmaktadır.

 

Örgü battaniye ya da yumuşak battaniye seçerken mevsimler ön planda tutulmalıdır. Eğer hava soğuksa bunu göre kalın battaniye seçilmelidir.

 

Tek ve çift kişilik battaniye alınırken boyutlarına dikkat edilmedir.

 

Tercih edilen kumaşlar rahatsız etmeyecek özellikte olmalıdır.

 

Bütçeye uygun araştırılarak ona göre seçim yapılmalıdır.

 

Battaniyeli nevresim takımı alacak kişiler, ilk olarak evlerinin ya da yatak odalarının durumunu göz önünde bulundurmalıdır. Battaniye alan kişilerin üründen memnun kalabilmesi için bu konulara mutlaka dikkat etmesi gerekmektedir. Böylece kaliteli battaniye alınabilmektedir.

 

Battaniye Modeli Fiyatlar
Tek Kişilik Battaniye 49,90TL
Çift Kişilik Battaniye 89,90TL

 

Battaniye Ölçüsü Neden Önemlidir?

 

Battaniye alan kişilerin en çok dikkat ettiği konulardan bir tanesi de battaniye ölçüleridir. Battaniye ölçüşü doğru seçilmez ise kullanımı esnasında rahatsızlıklar oluşabilmektedir. Bir bebek battaniyesini yetişkin birine kullanabilmek pek mümkün değildir. Bu aşamada ölçü konusu devreye girmektedir. Bu nedenle çok önemlidir. İsteğe göre bazı kişiler yün battaniye tercih etmektedir. Bu battaniyeler diğerlerine nazaran daha fazla ısıtmaktadır. Sürekli üşüyen kişiler bu tek kişilik battaniye modellerisayesinde üşümekten kurtulabilmektedir.

 

TV Battaniye Ne Demek?

 

Televizyon battaniyeleri aynı televizyon örtüleri gibi koltuk üzerine örtebileceğiniz oldukça güzel, genellikle çokca renkli ve farklı desenler içeren örtülerdir.

 

Battaniye Fiyatları Ne Kadar?

 

Battaniye fiyatlarımız 2 farklı seçenektedir. 44 tl ve 45 tl fiyatlarında battaniyelerimiz mevcuttur.

 

En Sıcak Tutan Battaniye Hangisidir?

 

Pamuk, yün, kaşmir içeren battaniyeler sıcak tutar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı