Nevresim Takımı

Nevresim Takımı Modelleri ve Fiyatları

Yatakları daha konforlu ve kullanışlı bir hâle getirmek için nevresim takımı kullanılır. Tek kişilik ve çift kişilik yataklar için kullanıma uygun olan modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Nevresim takımı üretiminde pamuklu kumaşlar kullanılır. Uyku esnasında daha yumuşak hissetmenizi sağlayan ve gün boyu kayma yapmaması sayesinde rahat bir uyku çekebilirsiniz.

Farklı desen ve renklerde nevresim takımı satın alarak değiştirerek kullanabilirsiniz. English home nevresim takımlarında nevresim, çarşaf ve yastık kılıfı mevcuttur. Kaliteli ve konforlu olan modellerden tercih edebilirsiniz. Nevresim takımları fazla sayıda yıkama durumunda rengi atmadan ilk günkü gibi kalır. Odanız ile uyumlu olan nevresim takımı modelinden yana seçim yapabilirsiniz.

Nevresim Takımı Modelleri

Günlük hayatta uykunuzu daha yumuşak ve huzurlu geçirmek için nevresim takımı kullanabilirsiniz. Yatağınızın çift kişilik ya da tek kişilik olmasına göre seçim yapabilirsiniz. Pamuklu ve polyester kumaş kullanılarak üretimi yapılan modeller her mevsime uygundur. Özdilek nevresim takımı modellerinde kaliteli kumaşlar kullanılır ve uygun fiyatlıdır.

 Bebeğinizin yatağına uygun boyutlarda olan bebek nevresim takımı seçerek uykusunun daha kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz. Özel günlerde daha ağır ve şık model kullanabilirsiniz. Karaca nevresim takımı modelleri arasından yatağınıza en yakışacak modeli seçebilirsiniz. Yatak odanızın havasını değiştirmek ve daha modern hâle getirmek için daha soft renklerde ve saten kumaştan üretilen modellerden tercih edebilirsiniz.

Nevresim Takımı Fiyatları

Yatağınıza uygun olan ve yaz aylarında daha rahat etmek için pike takımı da kullanabilirsiniz. Yaz aylarına özel daha ince ve hafif kumaşlardan üretilen pike takımlarının kullanımı oldukça konforludur. Terlemeden serin bir uyku geçirmenizi sağlar. Yatağınızın tek kişilikse tek kişilik nevresim takımı kullanmanız gerekir. Çift kişilik yatağınızda çift kişilik nevresim takımı kullanabilirsiniz. Küçük gelmesi durumunda battal boy kullanabilirsiniz.

 Daha rahat uyku süreci geçirmenizi sağlayan ve yatağınızda kayma yapmayan takımların fiyatları da oldukça uygundur. Her bütçeye uygun ayarlanan fiyatlardan yararlanarak dilediğiniz modeli ucuza alabilirsiniz. İndirimli fiyatlar sayesinde birden fazla nevresim, pike ve çarşaf takımını uygun fiyata alabilirsiniz. Tüm ürünlere sitemizden ulaşım sağlayabilirsiniz.