Plaj Havlusu


Plaj havlusu yaygın olarak kullanılan ve tartışmasız her tatilciye lazım olan bir plaj gerecidir. Plaj havlusunda en çok olması gereken özellik gerçekten anında suyu ve ıslaklığı emebilmesi ve daha sonra da kolay kuruması önemlidir.


Hepsine Rakip firma olarak plaj havlusu çeşitlerinde de oldukça kaliteli ve başarılı ürünler sunar. Erkek, bebek ve çocuk modellerinde de oldukça fazla kaliteli ürüne ve çeşide sahip olan Hepsine Rakip, ürün çeşitliliklerini arttırırken kaliteyi korumaya da devam ediyor.

 

Plaj Havlusu Modelleri


Plaj havlusu kategorisinde birçok seçenek vardır. Bebek plaj havlusu modelleri ve çocuk plaj havlusu modelleri ile bebeklerinizi ve çocuklarınızı plajlarda ıslaklığa maruz bırakmamış olursunuz. Erkek plaj havlusu çeşitleri de oldukça fazladır. Genelde tek renk olan plaj havlusu erkek modelleri, son derece kullanışlı ve şık olarak plajlarda yerini alır.


Peştamal modelleri de son dönemlerde plajlarda daha fazla tercih edilmeye başlandı. Ayrıca çocuklar ve bebekler için de giydirilebilir kapüşonlu havlu modelleri daha kullanışlı olmasından kaynaklı olarak daha yaygın hale geldi.

 

Plaj Havlusu Seçiminde Bilinmesi Gerekenler


Plaj havlusu seçimlerinde en önemli olan konu aslında havlunun özelliğidir. Havlu mutlaka mikrofiber plaj havlusu olarak tercih edilmelidir. Bu sayede çabuk kuruma özelliği olacaktır. Bu da sürekli ıslak havlu kullanmak zorunda olmamanızı sağlar. Sert olan havlular da ciltte tahrişe sebep olabileceği için bunlar da kullanım kolaylığı sağlamayacaktır. Tercihinize göre peştamal modeller kullanabilirsiniz.


Bebekler için tavsiye edilen modeller ise giydirilebilir olan kapüşonlu modellerdir. Çocuklar için de en kullanışlı olan modeller ise bornoz modellerdir. Bunlar arasından hem sizin için hem de aileniz için en kullanışlı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Hepsine Rakip firması ürün çeşitliliğinin yanı sıra dönem dönem yaptığı kampanyalar ve ekstra indirimli ürünler sayesinde de avantaj sağlar.

 

Plaj Havlusu Fiyatları


Plaj havlusu fiyatları modele ve alınacağı yaş grubu ya da cinsiyete göre değişmektedir. Hepsine Rakip, sektörde yer alan diğer firmalara göre daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyata sunar. Aynı zamanda yalnızca kendi markasını değil, kaliteli olan diğer markaların da ürünlerine yer verir.


Plaj havlu ve peştamal modelleri 50 TL'den başlayarak 450 TL civarına kadar bulunur. Bunların elbette özelliklerine göre fiyatlarda değişiklikler olur. Örneğin peştamal modelleri daha uygun fiyatlıdır.


Plaj havlusu başta olmak üzere tüm plaj, iç giyim ve ev giyim ürünlerinizde rahatlıkla Hepsine Rakip firmasını tercih edebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve güvenilir ürünleri sayesinde kısa sürede sektörde ciddi başarı elde eden firma, bu başarısını kaliteli ürünleri ile sürdürmeye devam etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı