Masa Örtüsü


Masa örtüsü, her türlü masanın temiz tutulması, kirlenmesinin önüne geçilmesi ya da dekoratif amaçlar ile kullanılmakta olan örtülerdir. Ebatlarına, desenlerine ve renklerine göre farklılık göstermekte olan çeşitleri mevcuttur. Masa örtüsü ve sofra bezi çeşitleri, sofralarımızın daha temiz olması ve şık hale gelmesi adına tasarlanmış olan ev tekstili ürünlerindendir.

Yer sofrası ya da masalarda kullanabileceğiniz ürünler arasında sofra bezi çeşitleri yer alıyor. Birbirinden güzel renk ve modellerde üretilen çeşitler arasından kareli sofra bezi en fazla tercih edilenler arasındadır. Hem mutfak masanızda hem de yer sofrasında yemek yerken kullanabilirsiniz. Çiçekli sofra bezi çeşidinden kullanarak daha canlı ve enerjik bir sofra kurabilirsiniz.

Sofra bezi çeşitlerinin üretiminde polyester pamuk kumaş kullanılır. Hafif ve ferah bir yapısı olan sofra bezi çeşitleri arasından beğendiğiniz modeli dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Makinada ve elde yıkamaya uygun olan sofra bezi çeşitlerini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Masalarınız için sofra bezi takımı kullanabilirsiniz. Piknik ya da tatilde atıştırmalıklarınızın altına piknik sofra bezi kullanabilirsiniz. 

 

Masa Örtüsü Modelleri


Mutfak masalarınızda ve misafir odalarınızdaki masanızın daha şık görünmesi için masa örtüsü kullanabilirsiniz. Mutfak masalarının çizilmemesi ve uzun süre yeni gibi kullanabilmeniz için muşamba masa örtüsü çeşitleri mevcuttur. Şeffaf ya da desenli modeller arasından mutfağınıza uygun modeli seçebilirsiniz. Masanızın bulunduğu odayı daha modern bir şekle getirmek ve klasik bir hava yaratmak için masanızda kanaviçe masa örtüsü kullanabilirsiniz.

Mutfak masa örtüsü kullanımını yemek esnasında kaldırarak kullanmanız gerekir. Masanızın misafirleriniz için tam takım halinde olmasını masa örtüsü takımı ile sağlayabilirsiniz. Sofra bezi kumaşı olarak ön plana çıkan dantelli ya da güpürlü modellerden tercih edebilirsiniz. Ayrıca bir diğer masa örtüsü çeşidi ise dertsiz masa örtüsü modelidir. Dertsiz masa örtüsü yıkanabilir, katlanabilir , koku yapmaz yani adı gibi annelere hiç dert vermeyen yapıda bir masa örtüsü çeşididir. Ayrıca mas örtüsü çeşitlerimiz içerisinde çocuklar için sofra bezi ve naylon sofra bezi modelleri de mevcuttur.

Masa Örtüsü Fiyatları


Günlük hayatta masanızın üzerine masa örtüsü sererek kullanabilirsiniz. Daha özel günlerde ve misafir davet ettiğiniz zaman masa örtüsü seti tercih edebilirsiniz. Tüm masa örtüsü ve sofra bezlerinde fiyatlar da oldukça uygundur. Dantel masa örtüsü sayesinde mutfağınıza daha nostaljik bir hava katabilirsiniz. Sofra bezi fiyatları desenine ve boyutuna göre değişiklik gösterir.

Naylon sofra bezi diğer modellere göre daha ucuz fiyatlıdır. Yemek masanızda içeceklerin daha fazla olduğu ve dökülme riskinin yüksek olduğu durumda su geçirmez sofra bezi kullanabilirsiniz. Sizler için indirimli fiyatlarda satışa sunulan modellerden ihtiyacınız olana birden fazla sayıda bütçenizi aşmadan sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz ürüne sitemizden kolaylıkla ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. 

Hepsine rakip avantajları ile size sunulan ev tekstili ürünlerimize göz atmayı unutmayın. 

Masa Örtüsü Ürünlerinizin Fiyatları Ne Kadar? 

Masa örtüsü fiyatları 44,00 TL ve 90,00 TL arasındaki seviyelerdedir. Kalite ve çeşitlere göre değişiklik göstermektedir. 

Masa Örtüsü Ürünleriniz Kaliteli mi? 

İstediğiniz masa ölçüsüne göre ve istediğiniz kalitede masa örtülerimiz mevcuttur. Masa örtülerimizin kumaşları oldukça yüksek kalitededir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı