Mutfak Havlusu

Mutfak havlusu, mutfak temizliği için tercih edilmekte olan havlu modelleridir. Farklı desenlerde, farklı renklerde ve boyutlarda mutfak havlusu modelleri bulunmaktadır. Havlu genel olarak temizleme veya kurulama amaçlı kullanılan pamuklu dokumalardır. Pamuk oranı yüksek mutfak havluları sıvıyı daha fazla emeceği için daha detaylı bir temizlik elde etmek mümkündür. Mutfaklarımızda kullandığımız havlular genel anlamda diğer havlulara göre daha küçük ebatlı olmaktadır. Bunun yanı sıra 40x60 gibi büyük mutfak havluları da kullanılmaktadır.

En Yeni Mutfak Havlusu Modelleri

Mutfak havlusu modelleri renk, ebat, dantel, kumaş gibi varyantlar ile çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Kullanım amaçlarına göre havlu seçimi büyük önem taşımaktadır. Mutfak kullanacağımız havlu daha çok dekoratif anlamda kullanılacaksa dantelli veya kadife havlular seçilebilir. Eğer ilk önceliğimiz temizlik ve kurulama ise pamuklu havlu seçimi yapmanız daha doğru bir tercih olacaktır.

İşlemeli Mutfak Havlusu Modelleri

Mutfak havlularında bir seçenekte işlemeli mutfak havlusudur.Bu tarz modeller daha çok çeyizlik mutfak havlusu kategorisine girmekte olup dekorasyon amaçlı kullanımı önerilmektedir.Her ne kadar normal havluyla aynı işlevi görsede işlemeli havlular görünüm açısından dekoratif ürünlerdir.İşlemeli mutfak havluları görünüm açısından mutfaklarınızda çok şık bir hava katarak göz dolduracaktır. Mutfağınızdaki işlemeli mutfak havlu ve peçeteler modern bir görüntü sağlayacaktır.

Mutfak Havlusu Fiyatları

Havlularda fiyatlar ebat, kumaş, renk gibi seçeneklerle belirlenmektedir. Pamuklu ve işlemeli havluların aralarındaki fiyat farkı bu sebeptendir. Alacağınız havluyu seçerken amacı doğrultusunda seçmeniz daha uygun fiyatlı olarak satın almanızda fayda sağlayacaktır .Gereğinden büyük bir havlu seçimi veya pamuklu yerine işlemeli havlu almanız ekstra fiyat olarak yansıyacağından dolayı kullanım amacına uygun modelleri tercih etmelisiniz. Mutfak havlusu fiyatları seçimlerinizle doğru orantılı artıp azalmaktadır.

Havlu Modeli En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
Mutfak Havluları 19,90TL 99,90TL

Mutfak Peçeteleri/Mutfak Kurulama Bezleri

Mutak peçeteleri normal havludan daha ince ama pamuktan imal edilmiş olup, mutfak kurulama bezi olarak geçmektedir. En ucuz mutfak havlusu, mutfak kurulama bezleri, mutfak peçetesi modellerini sitemizden satın alabilirsiniz.

Hepsine rakip avantajları ile sizlere sunulan havlu çeşitlerimize sitemiz üzerinden göz atmayı unutmayın! 

Mutfak Havlusu Ölçüleri Nelerdir?

Mutfak havlusu modellerinde 30 X 30 cm'lik ölçülere sahip modeller olabileceği gibi 30 X 50 cm'lik modeller de vardır.

En çok satan Mutfak Havluları Hangileri?

Gözde İşlemeli 6 adet 45x65 cm.

Elmira 6lı Paket Mutfak Havlusu Kurulama Bezi Peçetesi 40x60 Cm

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı