Lastikli Çarşaf

Lastikli çarşaf modelleri, kolay kullanılabilen, yataklara lastikli yapısı sayesinde kolay bir şekilde geçirilebilen çarşaf modelleridir. Tek kişilik ya da çift kişilik çeşitleri mevcuttur. Desen, renk ve boyut farklılıkları bulunmaktadır. Lastikli çarşaflar Tek kişilik ve çift kişilik yatakların daha konforlu hâle gelmesi için kullanılır. Pamuk kumaş kullanılarak üretilen çarşaf modelleri, uyku boyunca en rahat şekilde hissetmenizi sağlar. Uyku esnasında ve yatak keyiflerinizde terlemenizi engeller.

Hızlı kuruma sağlayan yatak çarşafı, yıkadıktan sonra kısa süre içinde kullanıma uygundur. Penye ve pamuklu kumaş kullanılarak üretildiğinden dolayı herhangi bir ütü istemez. Sizler de yatağınızda en rahat hissetmek için çarşaf renklerinden odanıza uygun olan rengi seçerek kullanabilirsiniz. Tek kişilik yatağınız için tek kişilik lastikli çarşaf kullanıma uygundur. Lastikli yapısı sayesinde yatağınızdan kayma yapmaz. Lastikli polar çarşaf modelleri kullanımı en rahat olan ve en fazla tercih edilen çarşaflardandır.

Nevresim Takımı Ve Çarşaf Çeşitleri

Çift kişilik yatağınızı daha modern ve rahat kullanmak için nevresim takımı kullanabilirsiniz. Yatağınızın içinde kendinizi en rahat hissetmeniz için nevresimlerin üretiminde pamuk kumaş kullanılır. Saten yapıya sahip olan nevresimler kırışma yapmadan kullanmanızı sağlar. Günlük olarak da çift kişilik lastikli çarşaf kullanabilirsiniz.

Çarşaf kullanımınızı sık sık değiştirerek yaptığınız taktirde daha ferah bir yatağa sahip olabilirsiniz. Yatağınızın daha büyük olması durumunda battal boy lastikli çarşaf tercih edebilirsiniz. Yatağınızı en kapsamlı şekilde sararak hareketlerinizi kısıtlamamanızı sağlar. Kayma yapmayan çarşaf sayesinde gün içinde bozulmadan kullanabilirsiniz. Yastıklarınız ile bir örnek olmazı için lastikli çarşaf takımı  tercih edebilirsiniz. Çarşaflarınızı korumak adına çift kişilik alez modellerine de göz atmayı unutmayın!

Lastikli Çarşaf Fiyatları

Günlük hayatta yatağınızı güzelleştirmek ve uykunuzu en kaliteli şekilde geçirmek için çarşaf kullanabilirsiniz. Fitted çarşaf gece boyu kaymadan kullanma sağlar. Yatak örtüsü ölçülerine uygun olarak dizayn edilen Tek kişilik ya da çift kişilik lastikli çarşaflarımız mevcuttur. Bebeğinizin yatağı ya da beşiği için bebek çarşaf modellerinden tercih edebilirsiniz.

Bebeğinizin en rahat ve konforlu uyku süreci için çarşaflar pamuk kumaş kullanılarak üretilir ve lastikli olması ile uyku esnasında kayma yapmaz. Makinada yıkamaya da uygun olan çarşafları ütülemeden kullanabilirsiniz. Çarşaf fiyatları her bütçeye uygun olarak ayarlanır. İndirimli fiyatlardan yararlanarak dilediğiniz modeli uygun fiyat karşılığında satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı renklerde ve boyutlarda üretilen ve yüksek kaliteli olan tek kişilik lastikli çarşaflara sitemizden ulaşarak sahip olabilirsiniz.

Lastikli Çarşaf Ne İçin Kullanılır?

Lastikli çarşaf toplanma, kayma gibi sorunları ortadan kaldırdığı için size daha rahat ve konforlu bir uyku sağlar.

Lastikli Çarşafa Kaç Metre Kumaş Gider?

Lastikli çarşaf modeli için yaklaşık 3 metre kumaş dikilmektedir.

Çift Kişilik Lastikli Çarşaf Ölçüsü Nedir?

Genellikle marka ve modele göre değişmektedir ama çift kişilik lastikli çarşaf ölçüsü 180 cm'e 200 cm olarak kabul edilir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı