Kız Çocuk Atlet

Kendimiz kadar çocuklarımız içinde olmazsa olmaz iç çamaşırlarının başında çocuk atletleri gelmektedir. Bebeklik döneminde çıtçıtlı body kullanımı oldukça yaygın kullanılmakla beraber çocuklarımız büyüdükçe atlet kullanımı zorunlu hale gelmektedir.

Kız çocuk atlet modellerinde genellikle beyaz renk tercih edilmektedir. Kız çocuk atletleri işlemeli ve taşlı veya figür baskılı çocuk atletlerinden oluşmaktadır.

İp askılı ve geniş askılı olarak iki farklı üretimi olan kız çocuk atlet modellerinde 2-3 yaştan başlayarak 13-14 yaşa kadar değişik markalarda çocuk atlet modelleri üretilmektedir.

Özellikle 9-10,11-12,13-14 yaşındaki kız çocuklarımız için alttan çıtçıtlı body modelleri çok tercih edilen çocuk atletleri olmaktadır. 15 yaş iç giyim modelleri için kadın iç giyim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Tutku, seher,sedef, berrak,tekkaplan iç giyim markalarının kız çocuk bebek atlet modellerine sitemizden satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan kız çocuk iç çamaşırı ve kız çocuk külot modellerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı