Erkek Çocuk Atlet ve Fanila

Erkek çocuk iç giyim pamuklu atlet ve fanila modelleri  uygun fiyatları ile Hepsinerakip.com da ! Tutku,berrak,seher,koza,gümüş,seher yıldızı, tekkaplan iç giyim markalarının  erkek çocuk fanila ve atlet modelleri ile çocuklarımızın günlük iç giyim ihtiyacı için alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerimiz 1-2 yaştan başlayarak 13-14  yaş grubu çocuklar için uygundur.

 

Yaş grubuna göre Çocuk Atletleri; 1-2 yaş,3-4 yaş,5-6 yaş,7-8 yaş,9-10 yaş,11-12 yaş,13-14 yaş ürün açıklamalarında çocuk atletleri ve karşılı gelen numaralar belirtilmiştir.

 

Standart olarak üretilen beyaz atletlerin yanı sıra düz veya karışık renkli baskılı ya da desenli atlet ve fanila modelleri de bulunmaktadır. Çocuğunuzun atletini severek giymesi için baskılı veya düze model çocuk atletleride tercih edilebilir.Genellikle yaz ayları için klasik kolsuz modeller, sonbahar ve kış ayları için ise kısa kollu tercih edilmektedir.

 

Alt üst takım olarak üretilen atlet ve şort modelleri ise yaz aylarında yalnızca iç giyim olarak değil günlük giyim için de kullanılabilir. Alt üst ikili modelleri arasında atlet külot takımları ve atlet boxer takımları da yer almaktadır. İster takım halinde isterseniz de ayrı ayrı olarak çocuğunuzun atlet ve fanila ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

 

Çocuk Atletleri Nasıl Olmalı?

 

Çocukların bağışıklık sistemi yeni yeni güçlendiğinden, bu dönemlerinde sağlıklı çocuk iç giyim ürünleri kullanmaları gerekmektedir. Çocuğunuz için çamaşır alışverişi yaparken ürünlerin etiketlerini özenle kontrol etmelisiniz. Yüksek ısıda yıkanabilen ve ütüye uygun iç çamaşırları, bakterilerden büyük oranda arınarak daha sağlıklı hale getirilir.

 

Çocuk atlet ve fanila çeşitleri, vücuda doğrudan temas eden iç giyim ürünlerindendir. Bilindiği gibi çocuklar koşup oynarken çok çabuk terleyebilir. Çocuğunuz için terleme emiciliği yüksek olan, pamuklu iç giyim ürünlerini tercih ederek vücudunun rahatça nefes almasını sağlayabilirsiniz. Çok dar olan çocuk atlet modelleri kan dolaşımını olumsuz yönde etkilediğinden ileride çeşitli sağlık sorunlarına sebebiyet verebilir. Bu nedenle çocuğunuz için atlet seçimi yaparken, çok bol olmayan, vücudu saran ancak sıkmayan ürünler tercih etmelisiniz.

 

Çocuk Atlet Fiyatları

 

Çocuk atletlerinde ekonomik fiyatlar için sitemizde 6 lı ve 12 li paketler en ekonomik çocuk atlet fiyatlarıdır. İç giyim markaların çocuk atlet modellerini en ucuz ve uygun fiyatlar ile sitemizden satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı