İade ve Değişim

 

Kolay İade İmkanı

Siparişlerinizi iade etmek isterseniz,en kısa sürede iade talebi açarak siparişlerinizi anlaşmalı kargomuzla iade edebilirsiniz.İade talep formunu doldurup onayımızı müteakip aşağıdaki iade adresimize siparişinizi teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade talebi oluşturmalı ve size iletilen kargo firması ile siparişinizi adresimize göndermeniz gerekmektedir.Teslim alındıktan sonra 14 gün içerisinde gönderilmeyen iadeler işleme alınmaz.

Değişim

Ürün değişim talebiniz olur ise siparişinizi teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde tarafımıza anlaşmalı kargomuz ile gönderebilirsiniz. Değişim olarak gönderilen kargo bedeli alıcıya aittir. Bu sebeple anlaşmalı kargomuzla siparişinizi değişim olarak göndermek için lütfen banka hesap numaramıza size letilecek olan sipariş değişim kargo bedelini aktarmak durumundasınız. Değişim yapılacak ürün alıcıya kargo alıcı ücreti olacak şekilde gönderim sağlanacaktır. Eğer alıcı kargo ücretini bize ödemek isterse değişime göndereceği siparişi için hem bize hemde kendisine ulaşım kargo bedelini ödeyebilir.

İade ve Değişim Koşulları

İadenizin sağlanması için ürünün size gönderildiği şekilde ambalajının yırtılmaması, tekrar satılabilir olması, yıkanmaması veya hijyenik olarak kirlenmemesi gereklidir. İç giyim ürünleri hijyenik ürün kapsamında olup , iadesi mümkün olmamaktadır.Burada en temel koşul ürünün tekrar satılabilir olmasıdır.Tarafımıza ulaşan iadeler kontrolü müteakip ödeme şeklinize göre para iadesi yapılır. Değişim yapılacaksa sizi arayarak ürün renk ve beden teyiti yapılarak yeni ürün tarafınıza çıkış yapılır.

İadeniz yapılan kontroller sonucunda eğer iade şartlarını sağlamıyorsa size geri gönderilir. İadesi rededilen sipariş, alıcı tarafından teslim alınmaz ve tekrar bize ulaşırsa ürün bedeli alıcıya iade edilmez. Tekrar gönderim sağlanmaz.

İade Adresi

15 Mayıs Mah. 664 Sokak No:2/a Pamukkale Denizli

İade Kargo Firması

Ptt kargo 605176186 müşteri numaramızla iadenizi gönderebilirsiniz.Diğer kargo firmaları ile gönderilen iade veya değişimler kabul edilmez.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı