Izgara Görünümü:
-25%

Elite Life 815 Kadın Bel Ve Kalça Toparlayıcı Bayan Korse

(0)
29,90TL 39,90TL
Elite Life 815 Kadın Bel Ve Kalça Toparlayıcı Korse %90 Microfiber PA %10 Elastan Dikişsiz olarak tasarlanan ürün, özellikle bel ve karın bölgesini toparlayan yapısı ile hem toparlayıcı hem de destekleyici işlevi görür. Günlük kullanım için idealdir. Nefes alabilen kumaş yapısı ile sağlığınızı korur.Bakımı kolaydır; çabuk kurur ve ütü gerektirmez. Dikişsiz olarak tasarlanan ürün, özellikle bel ve karın bölgesini toparlayan yapısı ile hem toparlayıcı hem de destekleyici işlevi görür. Günlük kullanım için idealdir. Nefes alabilen kumaş yapısı ile sağlığınızı korur.Bakımı kolaydır; çabuk kurur ve ütü gerektirmez. Kadınların fazla kilolarını kıyafetler ile gizlemeye yardımcı olan korse, birçok bayanın özel günlerde ve günlük yaşamda kurtarıcısı niteliğindedir. Anlık olarak fazlalıkların kapanmasını sağlarken, uzun süreli korse kullanımına bağlı olarak birkaç beden incelmek, bu konuda yapılan birçok araştırmanın sonuçlarından biridir. Korsenin tek başına zayıflatma etkisi olmasa da, kumaşından ve vücuda yapışan yapısından dolayı terleme ile yağların yok olması söz konusu olabilir. Özel günlerde özellikle tek parça giyilen elbiseler, vücuttaki fazlalıkların apaçık görünmesini sağlar. ..
-18%

Elite Life 835 Kadın Boxer Korse Bayan Şort Korse Toparlayıcı

(0)
32,90TL 39,90TL
Elite Life 835 Kadın Boxer Korse Bayan Şort Korse Toparlayıcı Yumuşak ve esnek dokusu ile hareket rahatlığı sağlar. Nefes alabilen kumaş yapısı özelliği ile sağlığınızı korur. Dikişsiz üretildiği için iz yapmaz. Bakımı kolaydır; çabuk kurur ve ütü gerektirmez. Yıkama talimatına uyunuz...
-14%

Elite Life 870 Kadın Bel ve Karın Toparlayıcı Bayan Korse

(0)
42,90TL 49,90TL
Elite Life 870 Kadın Bel ve Karın Toparlayıcı Korse %90 Microfiber PA %10 Elastan Dikişsiz olarak tasarlanan ürün, özellikle bel ve karın bölgesini toparlayan yapısı ile hem toparlayıcı hem de destekleyici işlevi görür. Günlük kullanım için idealdir. Nefes alabilen kumaş yapısı ile sağlığınızı korur.Bakımı kolaydır; çabuk kurur ve ütü gerektirmez. Dikişsiz olarak tasarlanan ürün, özellikle bel ve karın bölgesini toparlayan yapısı ile hem toparlayıcı hem de destekleyici işlevi görür. Günlük kullanım için idealdir. Nefes alabilen kumaş yapısı ile sağlığınızı korur.Bakımı kolaydır; çabuk kurur ve ütü gerektirmez. Kadınların fazla kilolarını kıyafetler ile gizlemeye yardımcı olan korse, birçok bayanın özel günlerde ve günlük yaşamda kurtarıcısı niteliğindedir. Anlık olarak fazlalıkların kapanmasını sağlarken, uzun süreli korse kullanımına bağlı olarak birkaç beden incelmek, bu konuda yapılan birçok araştırmanın sonuçlarından biridir. Korsenin tek başına zayıflatma etkisi olmasa da, kumaşından ve vücuda yapışan yapısından dolayı terleme ile yağların yok olması söz konusu olabilir. Özel günlerde özellikle tek parça giyilen elbiseler, vücuttaki fazlalıkların apaçık görünmesini sağlar. ..
-12%

Elite Life 876 Kadın İp Askılı Slip Body Toparlayıcı Bayan Korse

(0)
52,90TL 59,90TL
Elite Life 876 Kadın İp Askılı Slip Body Korse Dikişsiz olarak tasarlanan ürün, korse özelliği ile karın,basen ve baldır bölgelerindeki takviyeli örgüler sayesinden vücudunuzu şekillendirerek 1 beden küçültür.  Alt kısmındaki agraf sayesinde kullanım kolaylığı sağlarken, ön ve yan yüzeylerde kullanılan özel örgüler sayesinde toparlayıcı işlevi görür. Bel kısmındaki silikon bant, ürünün vücudunuza tutunmasını sağlayarak kaymasını engeller. Nefes alabilen kumaş yapısı sağlığınızı korur. Bakımı kolaydır; çabuk kurur ve ütü gerektirmez. Yıkama Talimatına Uygun Yıkayınız Kadınların fazla kilolarını kıyafetler ile gizlemeye yardımcı olan korse, birçok bayanın özel günlerde ve günlük yaşamda kurtarıcısı niteliğindedir. Anlık olarak fazlalıkların kapanmasını sağlarken, uzun süreli korse kullanımına bağlı olarak birkaç beden incelmek, bu konuda yapılan birçok araştırmanın sonuçlarından biridir. Korsenin tek başına zayıflatma etkisi olmasa da, kumaşından ve vücuda yapışan yapısından dolayı terleme ile yağların yok olması söz konusu olabilir. Özel günlerde özellikle tek parça giyilen elbiseler, vücuttaki fazlalıkların apaçık görünmesini sağlar. Bu durum ise bayanların kendilerini k..
-22%

Elite Life 880 Kadın Dikişsiz Silikonlu Toparlayıcı Bayan Korse

(0)
42,90TL 54,90TL
Elite Life 880 Kadın Dikişsiz Slikonlu Korse Dikişsiz olarak tasarlanan ürün, korse özelliği ile karın,basen ve baldır bölgelerindeki takviyeli örgüler sayesinden vücudunuzu şekillendirerek 1 beden küçültür.  Alt kısmındaki agraf sayesinde kullanım kolaylığı sağlarken, ön ve yan yüzeylerde kullanılan özel örgüler sayesinde toparlayıcı işlevi görür. Bel kısmındaki silikon bant, ürünün vücudunuza tutunmasını sağlayarak kaymasını engeller. Nefes alabilen kumaş yapısı sağlığınızı korur. Bakımı kolaydır; çabuk kurur ve ütü gerektirmez. Yıkama Talimatına Uygun Yıkayınız Kadınların fazla kilolarını kıyafetler ile gizlemeye yardımcı olan korse, birçok bayanın özel günlerde ve günlük yaşamda kurtarıcısı niteliğindedir. Anlık olarak fazlalıkların kapanmasını sağlarken, uzun süreli korse kullanımına bağlı olarak birkaç beden incelmek, bu konuda yapılan birçok araştırmanın sonuçlarından biridir. Korsenin tek başına zayıflatma etkisi olmasa da, kumaşından ve vücuda yapışan yapısından dolayı terleme ile yağların yok olması söz konusu olabilir. Özel günlerde özellikle tek parça giyilen elbiseler, vücuttaki fazlalıkların apaçık görünmesini sağlar. Bu durum ise bayanların kendilerini köt..
-22%

Elite Life 890 Kadın Dikişsiz Slikon Slip Toparlayıcı Bayan Korse

(0)
42,90TL 54,90TL
Elite Life 890 Kadın Dikişsiz Slikon Slip Korse Yıkama Talimatına Uygun Yıkayınız Kadınların fazla kilolarını kıyafetler ile gizlemeye yardımcı olan korse, birçok bayanın özel günlerde ve günlük yaşamda kurtarıcısı niteliğindedir. Anlık olarak fazlalıkların kapanmasını sağlarken, uzun süreli korse kullanımına bağlı olarak birkaç beden incelmek, bu konuda yapılan birçok araştırmanın sonuçlarından biridir. Korsenin tek başına zayıflatma etkisi olmasa da, kumaşından ve vücuda yapışan yapısından dolayı terleme ile yağların yok olması söz konusu olabilir. Özel günlerde özellikle tek parça giyilen elbiseler, vücuttaki fazlalıkların apaçık görünmesini sağlar. Bu durum ise bayanların kendilerini kötü hissetmeleri için geçerli nedenlerden biridir. Bu nedenle zayıflama amacı ile değil de, daha formda görünmek için korse giymek amaca ulaşılmasını sağlayacaktır..
-20%

Elite Life 895 Dikişsiz Kadın Boy Toparlayıcı Bayan Korse

(0)
59,90TL 74,90TL
Elite Life 895 Kadın Boy Korse Dikişsiz olarak tasarlanan ürün, korse özelliği ile karın,basen ve baldır bölgelerindeki takviyeli örgüler sayesinden vücudunuzu şekillendirerek 1 beden küçültür.  Alt kısmındaki agraf sayesinde kullanım kolaylığı sağlarken, ön ve yan yüzeylerde kullanılan özel örgüler sayesinde toparlayıcı işlevi görür. Bel kısmındaki silikon bant, ürünün vücudunuza tutunmasını sağlayarak kaymasını engeller. Nefes alabilen kumaş yapısı sağlığınızı korur. Bakımı kolaydır; çabuk kurur ve ütü gerektirmez. Yıkama Talimatına Uygun Yıkayınız Kadınların fazla kilolarını kıyafetler ile gizlemeye yardımcı olan korse, birçok bayanın özel günlerde ve günlük yaşamda kurtarıcısı niteliğindedir. Anlık olarak fazlalıkların kapanmasını sağlarken, uzun süreli korse kullanımına bağlı olarak birkaç beden incelmek, bu konuda yapılan birçok araştırmanın sonuçlarından biridir. Korsenin tek başına zayıflatma etkisi olmasa da, kumaşından ve vücuda yapışan yapısından dolayı terleme ile yağların yok olması söz konusu olabilir. Özel günlerde özellikle tek parça giyilen elbiseler, vücuttaki fazlalıkların apaçık görünmesini sağlar. Bu durum ise bayanların kendilerini kötü hissetmele..
Stoklar Tükendi
-18%

Elite Life 960 Kadın Elbise Boy Toparlayıcı Bayan Korse

(0)
44,90TL 54,90TL
Elite Life 890 Kadın Elbise Korse Dikişsiz olarak tasarlanan ürün, korse özelliği ile karın,basen ve baldır bölgelerindeki takviyeli örgüler sayesinden vücudunuzu şekillendirerek 1 beden küçültür.  Alt kısmındaki agraf sayesinde kullanım kolaylığı sağlarken, ön ve yan yüzeylerde kullanılan özel örgüler sayesinde toparlayıcı işlevi görür. Bel kısmındaki silikon bant, ürünün vücudunuza tutunmasını sağlayarak kaymasını engeller. Nefes alabilen kumaş yapısı sağlığınızı korur. Bakımı kolaydır; çabuk kurur ve ütü gerektirmez. Yıkama Talimatına Uygun Yıkayınız Kadınların fazla kilolarını kıyafetler ile gizlemeye yardımcı olan kadın elbise korse, birçok bayanın özel günlerde ve günlük yaşamda kurtarıcısı niteliğindedir. Anlık olarak fazlalıkların kapanmasını sağlarken, uzun süreli kadın elbise korse kullanımına bağlı olarak birkaç beden incelmek, bu konuda yapılan birçok araştırmanın sonuçlarından biridir. Kadın elbise Korsenin tek başına zayıflatma etkisi olmasa da, kumaşından ve vücuda yapışan yapısından dolayı terleme ile yağların yok olması söz konusu olabilir. Özel günlerde özellikle tek parça giyilen elbiseler, vücuttaki fazlalıkların apaçık görünmesini sağlar. Bu durum is..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Korse

 Daha ince bir bele nasıl sahip olabiliriz?


Daha ince bir bele sahip olmak zaman alır ama bu konuya odaklanarak ve kararlılık göstererek bunu başarabilirsin! Belini inceltmek sadece öz güvenini arttırmakla kalmayıp bu süreçte daha sağlıklı biri olmanı sağlar.


Korse kullanmanın yararları ve zararları, korse hakkında en çok merak edilen konular arasında bulunmaktadır. Genellikle hafif kilogramlu tabiri caizse balık etli bayanların giyerek zayıf gösterdiğine inandığı korse hakkında bir diğer önemli soru da zayıflatıp zayıflatmadığına dairdir. Son zamanlarda yapılan bilimsel araştırmalar ise korse kullanma sürecinin kalça ve leğen kemiği bölgesindeki fazla olan yağları yakmada etkili bir yöntem olduğunu göstermektedir.


Korse Takmak Zayıflatır Mı ve Beli İnceltir Mi?


Korse giyerek vücutta ekstra bir enerji harcanmasını sağlamaz. Bu durumda aşırı terleme yöntemiyle vücuttan atılan öge sudur. Korse kullanma yalnızca kilogram vermek amaçlı olarak değil, hemde belirli sağlık sorunlarının beraberinde dik ve doğru bir duruş için de kullanılıyor.


Bir davete veya düğüne giderken göbeğinizden, baseninizden veya kalçanızdan dolayı aynaya baktığınız zaman kendinizi iyi hissedemiyorsanız, bu kısımda korseler tam bir kurtarıcı görevi görmektedirler. Sağlık problemleri nedeniyle korse kullanma ise göbek fıtığı, bel ağrıları ve sezaryen doğum sonrasında kullanılması tavsiye deilmektedir. Kullanım sırasında aşırı terleme olacağından dolayı,içinize pamuklu bir bluz giyip,vücut hijyenine devam etmelisiniz. Aksi takdirde mantar gibi cilt sorunları ile baş etmek durumunda kalabilirsiniz.Ayrıca aşırı ter ile temas korse içindeki balenlerede zarar verip zamanla oksitlenerek,kırılmalarına neden olabilir.

Korse Giymek Kilo Verdirir Mi?


Doğru teknikler ile kullanıldığı takdirde korse kullanma kalıcı zayıflama ve kilogram kaybı sağlamaktadır. Zayıflatıcı korseler, erkek korse, medikal korse, çelik korse, hamilelik sonrası korse gibi seçeneklerden oluşmaktadır. Özellikle bel bölgesinde yer alan, göbek ve karın yağlarını yok ederek bölgesel zayıflamayı sağlamaktadır.

Son zamanlarda yapılan araştırmalar göstermektedir ki korse giymenin zayıflama ve kilogram vermeye ilişkin olumlu yönleri bulunur. Eskiden bayanlar yalnızca kilogramlarını saklamak için kullansalar da çağımızda korse kullanımının amacı değişmiş ve zayıflama ile beraber incelme etkisi de gösteren bir elbise haline gelmiştir. Bu kısımda önemli olan kullanılacak olan korsenin nitelikli olması gerektiğidir.


Zayıflamak İçin Nasıl Korse Kullanılır?

Günde 8 saat korse kullanma ile korse vücut kalıbından hafif sıkı hale getirilir. Akşamları ise özellikle uyurken korse kullanımı önerilmemektedir.

Korse Seçiminizi Nasıl Yapmalısınız?

Korseniz belinize çok uygun bir şekilde oturduğundan, her türlü aktiviteyi yaparken belinizi gün boyunca doğru bir şekilde inceltip, istediğiniz forma kavuşmanızı sağlıyor.