Izgara Görünümü:
-23%

Le Jardin Push-up Destekli Sütyen String Taşlı Takım 6950

(0)
84,90TL 109,90TL
 Le Jardin Push-up Destekli Sütyen String Taşlı Takım 6950 Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Le Jardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Le Jardin Destekli Sütyen String Taşlı Takım 6950 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımlarıarasında Le Jardin markasının Le Jardin Destekli Sütyen String Taşlı Takım 6950 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Beyaz, Siyah, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Le Jardin Destekli Sütyen String Taşlı Takım 6950 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmakt..
-25%

Le Jardin 5010 Şeritli Pushup Destekli Sütyen Takımı Mercia

(0)
89,90TL 119,90TL
Le Jardin 5010 Şeritli Pushup Destekli Sütyen Takımı Mercia   Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Le Jardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Le Jardin 5010 Şeritli Pushup Destekli Sütyen Takımı Mercia modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Le Jardin markasının Le Jardin Destekli Sütyen Takım 5010 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Farklı renk seçeneği\seçenekleri sunan Le Jardin Destekli Sütyen Takım 5010 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır. Oriji..
-25%

Le Jardin 5025 Şeritli Dantel Pushup Destekli Sütyen Takımı Katty

(0)
89,90TL 119,90TL
Le Jardin 5025 Şeritli Dantel Pushup Destekli Sütyen Takımı Katty  Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Le Jardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle  Le Jardin 5025 Şeritli Dantel Pushup Destekli Sütyen Takımı Katty modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Le Jardin markasının Le Jardin Destekli Sütyen Takım 5025 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Farklı renk seçeneği\seçenekleri sunan Le Jardin Destekli Sütyen Takım 5025 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenler..
-22%

Le Jardin 5050 Brode Kaplı Silikonlu Push-Up Sütyen Takım

(0)
89,90TL 114,90TL
Le Jardin 5050 Brode Kaplı Silikonlu Push-Up Sütyen Takım %85 Polyester %15 Elastan Destekli Brode Kaplı Silikonlu Sütyen Takım Orijinal etiketleriyle birlikte gönderilmektedir. Üretiminde sağlığa zararlı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Mevzuat gereği, kişisel hijyen nedeniyle bu üründe iade ve değişim mümkün değildir. Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Le Jardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Le Jardin Voleta Jakarlı Straples Sütyen Takım 5050 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımlarıarasında Le Jardin markasının Le Jardin Voleta Ja..
-27%

Le Jardin 5400 Huete Push Up Dantelli Destekli Sütyen Takım

(0)
79,90TL 109,90TL
Le Jardin 5400 Huete Push Up Dantelli Destekli Sütyen Takım  Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Le Jardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Le Jardin 5400 Huete Push Up Dantelli Destekli Sütyen Takım  modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Le Jardin markasının Le Jardin 5400 Huete Push Up Dantelli Destekli Sütyen Takım  modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Beyaz, Siyah, Ekru, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Le Jardin 5400 Huete Push Up Dantelli Destekli Sütyen Takım  için,&n..
-22%

Le Jardin 5800 Abrienne Push-Up Jartiyerli Büstiyer Takım

(0)
139,90TL 179,90TL
Le Jardin 5800 Abrienne Push-Up Jartiyerli Büstiyer Takım Push-Up, balenli, straplez, beden ayarlı dantel büstiyer takım. Orijinal paketinde etiketleriyle birlikte gelmektedir. Üretiminde sağlığa zararlı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Yıkama talimatına uyunuz. Hijyen kuralları gereği değişim iade yapılmamakadır.  ..
-17%

Le Jardin 5900 Eweline Beden Ayarlı Jartiyerli Büstiyer Takım

(0)
149,90TL 179,90TL
Le Jardin 5900 Eweline Jartiyerli Büstiyer Takım Orijinal paketinde etiketleriyle birlikte gelmektedir. Üretiminde sağlığa zararlı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Yıkama talimatına uyunuz. Hijyen kuralları gereği değişim iade yapılmamakadır.  ..
-21%

Le Jardin 6042 Desteksiz Dantel Kaplı Sütyen Külot Takım

(0)
94,90TL 119,90TL
Le Jardin 6042 Desteksiz Dantel Kaplı Sütyen Külot Takım Ürün Özellikleri  %100 Orijinal Ürün %82 Polyamid, %18 Elastan  Ayarlanabilir ve çıkarılabilir askılı, desteksiz, kaplı, balenli, dantel detaylı sütyen Dantel transparan slip külot Sütyen-külot takımları, trendleri takip eden ve uyuma önem veren kadınlar tarafından her geçen gün daha çok ilgi görüyor. Birbirinden şık ve çekici kombinlerin yer aldığı bu grupta, vücut tipinize ve zevklerinize uygun yüzlerce seçenek bulmak mümkün...  Dantel detaylarla hareketlendirilen Le Jardin Desteksiz Sütyen Takımı 6042, balenli ve kaplı sütyeni ile göğüslerinizi tamamen kavrayarak daha dik ve biçimli bir görünüm sağlarken, dantelli transparan slip külotu ile de şıklığınızı tamamlıyor.   Renk/Beden Seçenekleri  75, 80, 85, 90, 95 ve 100  beden seçenekleri bulunan Le Jardin Desteksiz Sütyen Takımı 6042, siyah, beyaz ve ekru renk alternatifleri ile hepsinerakip.com da...  İade   Bu üründe, hijyen kuralları gereği iade ve değişim yapılamamaktadır.Gizli Gönderi Güvenliğiniz ve gizliliğinize çok önem veriyoruz. Bu nedenle almış olduğunuz tüm ürünler, dışarıdan belli olmayaca..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Sütyen Külot Takım

Sütyen Takımı

İç giyim bayanların kıyafetlerinin daha güzel görünmesini sağlamayı başarmak ile birlikte kendileri daha iyi hissetmelerini sağlar. Hem üst hem de alt seçeneklerinden oluşan iç giyim modellerinde seçimlerin doğru biçimde yapılması gerekiyor. Sütyen takımı, sütyen modelleri yalnızca şıklık için kullanılacak olan çamaşırlar arasında bulunmamaktadır. Bu çamaşırlar hemde daha sağlıklı da olmak zorundadır. Çünkü rahatsızlık verici olduğu bir sütyen bayanların günlük aktivitelerini olumsuz şekilde etkilemektedir. Sütyen modelleri daha sağlıklı kumaşlar tercih edilerek maksimum rahatlık sağlayacak şekillerde dizayn edilmiştir. Bunun beraberinde şıklık da sağlamayı başaran modeller bu şekilde bayanların özgüvenlerinin yerine gelmesine de katkıda bulunur. Sütyen modellerinde kapların doğru seçimi daha güzel bir görümünün yakalanmasında etkidir. Ancak kap seçimlerinden önce bayanların sütyen takımları arsında bir tercihte bulunması gerekiyor. Çünkü satışa satışa çıkarılan ürünler şık veya spor ve rahat olmak üzere temel birkaç başlık altında toplanmaktadır.


Şık Sütyen Takımları


Şık sütyen takımı modelleri arasında dantel kullanımı bir hayli yaygındır. Ancak dantel kullanılacak olan modellerin tamamı birbirine benzememektedir. Hem üst hem de alt parçaları farklı olan modeller bu sayede değişik bir görünüm de kazanılmasında etkili olmaktadır. Şık takımlarda "Push – Up” etkisi en aranan özelliklerden birisidir. Bu tip üst çamaşırlar daha dolgun bir görünüm yakalanmasını sağlamaktadır. Dolgun görüntüyü seven bayanlar için kulaklı olarak bilinen modellerin satın alınması da yanlış bir karar olmayacaktır. Dantel sütyen takımlarında alt çamaşırlar da dantelden oluşmaktadır. Böylece üst ve alt arasında sağlanan uyum istenilen sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Takım çamaşırlarda sütyen modellerinin önden kopçalı olması da yine bayanların tercihlerine göre ayarlanabilen olgulardan birisidir.


Sütyen Takımı Modelleri


Kadınların sürekli kullandıkları iç çamaşırı ürünlerinden olan sütyen takımları günlük yaşantılarını en rahat hissettirecek modellerden seçilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde öncelikle askıları rahatsız edebileceği gibi göğüs bölgesinde daha farklı rahatsızlıklar hissetmesine de neden olmaktadır.


Bu nedenle en çok tercih edilen sütyen modelleri olarak;

Destekli sütyen takımları

Desteksiz sütyen takımları

Straplez sütyen takımları

Toparlayıcı sütyen takımları

Özel sütyen setleri gibi en belirgin seçeneklerden oluşmaktadır.

Bu kategoride yer alan tüm ürünlerimiz, her vücut yapısına uygun ihtiyaçları yerine getirecek tasarımlar altında üretilmektedir.

Üretimi yapılan ürünlerimizin sağlık açısından her hangi bir alerjik durum ortaya çıkarmaması için %20 likra %80 polyester içermesine özen gösterilmektedir. Bu sayede hem kullanım kolaylığı sağlarken hem de daha uzun ömürlü ürün özelliği oluşturmaktadır.