ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları

Yatağınızın içinde geçirdiğiniz tüm vakitleri daha konforlu geçirmek için yatak örtüsü kullanabilirsiniz. Yatak odası takımınız ile uyum sağlayan ve odanız ile uyumlu renklerde olan modellerden seçebilirsiniz. Düz ya da desenli modeller ile odanıza farklı bir hava katabilirsiniz. Yatağınız tek kişilik bir yataksa tek kişilik yatak örtüsü kullanımına uygundur.

Spor ya da şık modellerde ve nefes alabilen yapıda üretilen karaca yatak örtüsü modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yastık kılıfınızın, çarşafınızın bir örnek olması için de yatağınız için yatak örtüsü takımı kullanabilirsiniz. Tüm ürünlerin takım olması yatağınızın da daha uyumlu görünmesini sağlar.

Yatak Örtüsü Özellikleri

Tüm yorgunluğunuzu en iyi şekilde atacağınız yer yatağınızdır. Yatağınızın her zaman temiz kalması için yatak örtüsü kullanabilirsiniz. Birbirinden güzel ve farklı renklerde üretilen taç yatak örtüsü modellerinden seçim yapabilirsiniz. Evinizde misafirleriniz için yer alan yataklarınıza da yatak örtüsü yayarak temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Sık sık yıkmanıza rağmen uzun yıllar boyu eskimeden kullanabilirsiniz.

Hafif ve pamuklu kumaşlardan üretilen Özdilek yatak örtüsü modelleri arasından odanıza uyum sağlayan modellerden tercih edebilirsiniz. Saten kumaşlardan da yapılan yatak örtülerinden kullanarak odanızın daha klasik bir havaya dönüşmesini sağlar. Çocuğunuzun yatağı için daha cıvıl cıvıl olan çocuk yatak örtüsü modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Yatak Örtüsü Fiyatları

Günlük hayatta yatağınızın içinde daha rahat hissetmek için yatak örtüsü mevcuttur. Hem daha konforlu hissetmek hem de yatağınızın daha uzun süre temiz tutmak için kullanabilirsiniz. Yatağınızın çift kişilik olması durumunda çift kişilik yatak örtüsü kullanmanız gerekir. Küçük gelme durumunda battal boy kullanabilirsiniz. Desenli ve düz renkli olarak üretilen modellerin fiyatları da oldukça uygundur.

 

Her bütçeye uygun olarak üretilen modeller arasından birden fazla ürüne uygun fiyat karşılığında sahip olabilirsiniz. Yatak örtüsü fiyatları sizler için indirimli fiyatlarda satışa sunuluyor. Tüm markaların yatak örtülerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bütçenizi aşmadan birden fazla örtü takımına sahip olabilirsiniz. Pamuklu ya da saten yapıda olan modeller arasından tercih edebilirsiniz. Bütün ürünlere sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Çerez Kullanımı