ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çift Kişilik Battaniye 

Çift kişilik battaniye modelleri hepsinerakip.com ayrıcalığı ile sizlerle! Sitemizde yer alan ve çok tercih edilen battaniye çeşitlerinden biri olan çift kişilik battaniyeler ile yuvalarınıza huzur getiriyoruz. 

 

Ev Tekstili ürünleri, pek çok farklı kullanım amacı ile evde seçenekleriyle bulundurulması gerekli olan ürünlerdir. Soğuk kış aylarında ve serin havalarda yatağınızda uyurken veya kanepenizde oturup bir şeyler izlerken kendinizi sıcak tutmak istediğinizde yararlanabileceğiniz battaniyeler bu ürünler içerisinde yer alırlar.

 

Çift kişilik battaniye alternatifleri, çift kişilik yatak sahiplerinin kullanacakları büyük ölçülerdeki ev tekstili ürünleridir. Piyasada pek çok farklı görünüme ve dokuya sahip alternatifi bulunan çift kişilik battaniyelerle hem soğuk havalarda kendinizi sıcak tutabilir hem de yatağınızın estetik görünümünü değiştirebilirsiniz. Çift kişilik battaniye ebatları ürün seçenekleri arasında değişkenlik göstermekle birlikte, siz bir ürünü edinmeden önce kendi yatağınızın ölçülerine göre bir ürünü belirleyebilirsiniz.

 

Çift Kişilik Battaniye ile Evinize Tazelik ve Sıcaklık

 

Evinizde yer alan kanepeler, yataklar ve koltuklarda döşeme amaçlı olarak çeşitli tekstil ürünlerinden faydalandığınız gibi battaniyelerinizden de görsel fonksiyonları ile yararlanabilirsiniz. Yatak odasında, yatağınızın üzerine serebileceğiniz ya da koruma amaçlı olarak kanepelerinizin üstünde yer verebileceğiniz çift kişilik battaniyelerin çok sayıda farklı görünüme sahip alternatifi piyasada yer almakta.

 

Bu anlamda bir ürün seçimi yaparken ürünlerin ölçülerinin beraberinde renklerini ve desenlerini de dikkate alabilir; kişisel zevkinize uygun görünüme sahip bir battaniyeyi edinerek ortamınıza hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Renkleri açısından incelendiğinde, ortamınızın ambiyansını zarif kılabilecek siyah çift kişilik çiçekli battaniye alternatiflerinin bir hayli hoş bir görünüme sahibi olduğu görülebiliyor.

 

Yerleştirildikleri alanda kuvvetli ve dikkat çekici bir görünüm yaratabilen siyah renkteki çift kişilik battaniyeleri dekoratif amaçlarla kullanabilir; yastık, kırlent ve minder gibi çeşitli Yatak Odası Tekstili ürününü de bu çift kişilik battaniye üstünde estetik uyum yaratacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Ayrıca kendiniz için tv battaniyesi alarak televizyon keyfinizi arttırabilirsiniz. 

 

Ortamınıza doğal, temiz ve parlak bir görüntü katmak amacı ile tercih edebileceğiniz beyaz çift kişilik battaniyeler de seçiminiz olabilirler. Kahverengi çift kişilik battaniyeler, klasik battaniye görünümünü taşıyorlar ve ortamınıza hem nostaljik bir hava kazandırıyorlar hem de dekoratif olarak bir hayli şık bir görünüm sunuyorlar.

 

Gri çift kişilik kadife battaniye modelleri, pek çok farklı tonuyla tercih edebileceğiniz opsiyonları ile piyasada yer almaktalar. Açık tondaki griyle renklendirilen çift kişilik battaniyeler, yumuşak dokularını, yumuşak bir görünüm ile tamamlıyorlar ve ortamınıza da hoş bir hava katabiliyorlar. Koyu renkli gri embos battaniye modelleri ise oturaklı ve modern görünüm iler yakalamanızı sağlamayı başaran tasarımlarıyla kendilerini gösteriyorlar.

 

Her biri değişik bir estetik bütünlük yakalamanız konusunda size fayda sağlamayı başaran çift kişilik battaniyelerin desenli seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Geniş yüzeylerinde çeşitli sembolik öğeleri bulunduran seçenekler, etnik desenleri ile ortamınızda otantik bir ambiyansı yaratmanızı sağlayabiliyorlar. Özel manzaraların ve figürlerin süslediği alternatiflerin beraberinde taraftar tasarımı taşıyan battaniyeleri de yatak odanızı süslemek için kullanabilirsiniz. Her biri ayrı bir kullanıcı beklentisine yanıt verecek şekilde tasarlanan çok sayıda çift kişilik battaniye modeli arasından siz de kendi tarzınıza uygun bir alternatifi edinebilirsiniz.

 

Çift Kişilik Battaniye Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

 

Evinizde bulundurmanız gerekli olan temel tekstil eşyalarından battaniyelerin estetik fonksiyonları, ürün seçiminizde etkili olur. Ancak genel kullanım amaçları göz önüne alındığında eviniz için bir battaniye seçerken, ilgili ürünü kullanırken ihtiyaç duyacağınız konforu ve teknik fonksiyonları de dikkate almanız önerilir. Bu noktada, kullanıcıların bir ürün seçimi yaparken tercih ettikleri battaniyede kullanılacak olan malzemeyi, dokuyu ve kalınlığı dikkate alması gerekir. Bu özellikler battaniyenin soğuktan koruma ve kulanım konforu sağlama açısından yapılarını belirler.

 

Çift kişilik battaniye modelleri, farklı malzemelerle üretiliyorlar. Ürünün üretiminde kullanılacak olan malzemenin cinsi ise doğal olarak ürünün dokusunu ve sıcak tutma performansını etkileyebiliyor. Polar malzeme kullanılarak üretilen çift kişilik battaniyeler, kullanıcıların severek tercih ettikleri seçenekler olarak gösterilebilirler. Polar malzeme, yumuşak bir doku ve yüksek yalıtım performansı sağlar. Bu özelliklerinde battaniyelere sarılmak, üzerine uzanmak kullanıcılara iyi hissettirir; soğuk havalarda kendilerini sıcak tutmaları konusunda da fayda sağlar.

 

Polar çift kişilik battaniye alternatiflerinin beğenilen fonksiyonlarınden biri de hafiflikleridir. Üzerinizde ağırlık yapmadan duran ve böylece uyku esnasında sizi rahatsız etmeyen polar battaniyelerle sıcaklığınızı korurken uyku konforunuzdan da ödün vermemiş olursunuz. Polar malzeme tüylenmediğinden, yıkama sonrasında hızlı bir biçimde kuruyabildiğinden ve leke tutmama fonksiyonları bulunduğundan kullanıcıları tarafından beğenilerek tercih edilirler. Bir diğer malzeme seçeneği ise pamuk olarak gösterilebilir.

 

Pamuklu çift kişilik battaniye çeşitleri de piyasada beğeni kazanan seçeneklerdir. Pamuklu kumaştan üretilen battaniye modelleri, nefes alabilir yüzeyleriyle uyku esnasında sizi sıcak tutma fonksiyonlarıni terletmeme fonksiyonlarıyla birleştiriyorlar. Böylelikle kullanım esnasında battaniyenizden çok yönlü bir biçimde yararlanabiliyorsunuz.

 

Serin yaz akşamlarında kendinizi sıcak tutmak istediğinizde kullanabileceğiniz bu battaniyeler yüksek yalıtım fonksiyonlarınin etkisini kış aylarında da gösterebiliyorlar. Çift kişilik battaniye seti fiyatları açısından ele alındığında, battaniye modellerinin genel itibari ile ebatlarının ve üretimlerinde kullanılacak olan malzemenin cinsinin fiyat düzeyleri üstünden etkili olabildiği anlaşılıyor. Bu fonksiyonları itibarıyla birbirinden ayrılan çok sayıda çift kişilik battaniye alternatifinin piyasada bulunduğu düşünüldüğünde, fiyat açısından da her bütçeye uygun bir ürün alternatifinin bulunabileceği söylenebilir.

 

Ayrıca sitemizde yer alan tek kişilik battaniye çeşitlerimize de göz atmayı unutmayın! 

 

Çift Kişilik Battaniye Ölçüleri Nedir?

 

Çift kişilik battaniye ölçüleri genel olarak 200 x 220 cm olarak üretilir. Ancak daha büyük ebatlı modeller tercih edilecekse 240 x 260 cm ölçülere sahip olan battal boy battaniyeler de kullanılabilir.

 

Çift Kişilik Battaniye Nasıl Temizlenir?

 

Yaklaşık 40 santigrat derece sıcaklığındaki suya gereken miktarda çamaşır deterjanı ekleyin. Çift kişilik battaniyenizi suda 1 2 saat bekletin. Sonra su tamamen berrak bir görünüm elde edene kadar durulama işlemini gerçekleştirin.

 

Battaniye Ne Sıklıkta Yıkanmalı?

 

Kıştan kışa kullanım oranına göre mutlaka yıkanması gerekir. Özellikle kış başında yeniden kullanıma almadan önce yıkamalısınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı