ET160079
₺54,90 KDV Dahil
₺74,90 KDV Dahil
ET160083
₺89,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
ET160084
₺99,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
ET160081
₺74,90 KDV Dahil
₺94,90 KDV Dahil
ET160080
₺69,90 KDV Dahil
₺84,90 KDV Dahil
ET160082
₺68,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
00603
₺49,90 KDV Dahil
₺62,90 KDV Dahil
1 2 >

Yastık Kılıfı & Alez Modelleri ve Fiyatları

Yastıklarınızı korumak ve daha uzun süre kullanmak için yastık kılıfı mevcuttur. Yatak örtünüz ile uyum sağlayan renklerde üretilen yastık kılıfı tercih edebilirsiniz. Yatağınızda kullandığınız yastıkların yanı sıra evinizin içinde kullandığınız diğer dekoratif yastıklarınız için de dekoratif yastık kılıfı modellerinden seçebilirsiniz. Koltuklarınız ile uyumlu renkler arasından seçim yaparak kullanabilirsiniz. Kanepelerinizin üzerinde kullandığınız kırlentlerinizin kirlenmemesi için kırlent kılıfı ile dekor edebilirsiniz.

Yatağınızda kullandığınız yastıklarınızın daha şık bir hâl alması ve klasik bir ortam oluşturmak için saten yastık kılıfı kullanabilirsiniz. Yastık kılıfı üretiminde pamuklu ve hafif kumaşlar kullanılır ve sık sık yıkamanıza rağmen kolay eskime yapmaz ve uzun yıllar boyu kullanmanızı sağlar.

Yastık kılıfı modellerimiz standart yastık ölçüleri baz alınarak hazırlanmış olan üst düzey modellerden oluşmaktadır. Ayrıca özel ölçülerde yastık modellerine de sitemizden ulaşabilirsiniz. Özellikle fermuarlı yastık kılıfı modellerimize göz atmanızı öneririz.

Yatak Alezi Çeşitleri

Yatağınızın korunması ve temiz kalması için alez çeşitleri mevcuttur. Yatak koruyucu olarak da bilinen alezler sayesinde yatağınız ıslanma durumuna karşı korunur. Çocuğunuzun altını ıslatmasına olanak olarak altına sıvı geçirmez yatak alezi koyabilir ve önlem alabilirsiniz. Yatağınızın boyutuna uygun olan alez çeşidini satın alabilirsiniz.

Nefes alan bir yapıda olan ve çekme yapmayan kumaştan üretilen alez çeşitlerini yastıklarınız için de kullanabilirsiniz. Yatağınız çift kişilik yataksa çift kişilik alez satın alarak kullanabilirsiniz. Alez çeşitleri yatağınızın kirlenmesini önlerken konforlu kullanım da sağlar. Makinada yıkamaya uygun olarak üretilen alezlerin kullanımı da oldukça kolaydır. Kolay kuruma yapısına sahip olması sayesinde her zaman kullanıma uygundur.

Alez ve Yastık Kılıfları Fiyatları

Uyku esnasında ve dinlenirken yatacağınız yastığınız için ya da süs yastıklarınızı her zaman temiz kullanmak için yastık kılıfı kullanabilirsiniz. Daha doğal hissetmek için ipek yastık kılıfı tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin de daha rahat uyku uyuması için yastığında bebek yastık kılıfı modellerinden seçebilirsiniz. Yumuşak kumaşlar kullanılarak üretilen ve fiyatları oldukça uygun olan english home yastık kılıfı çeşitlerinden satın alabilirsiniz. Evinizde kullandığınız minderlerinize minder kılıfı veya pamuk yastık kılıfı takarak kullanabilirsiniz.

Yastıklarınızı koruduğunuz gibi yatağınızı korumak için de kullanacağınız alez fiyatları da uygundur. Yatağınızın boyutuna göre satın alabilirsiniz. Tek kişilik yatağınız için tek kişilik alez kullanabilirsiniz. Nefes alabilen ve tüm ürünlere sitemizden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde yer alan bebek yatak koruyucu alez modellerine göz atmayı ve bebeklerinizin konforunu artıracak yatak alezlerinden satın almayı unutmayın. 

Çerez Kullanımı