150x200 Çift Kişilik Alez  4 Köşe Lastikli Pamuklu Yatak Koruyucu
150x200 Çift Kişilik Alez  4 Köşe Lastikli Pamuklu Yatak Koruyucu

150x200 Çift Kişilik Alez 4 Köşe Lastikli Pamuklu Yatak Koruyucu (MH01108)

Marka : Mira Home
Fiyat : ₺234,84(KDV Dahil)
200 tl ücretsiz kargo

Sıvı Geçirmez Alez Çift Kişilik Alez Pamuklu Ped Yatak Koruyucu 150x200 Cm

DÖRT KÖŞE LASTİKLİDİR.

150x200 Cm yataklar için uygundur.

üst yüzey pamuklu, alt yüzey sıvı geçirmez mebran kaplıdır

Alez, yatağınızı olası herhangi bir sıvıya karşı korumaya yarayan bir yatak örtüsüdür.

 

Altını ıslatma problemi olan çocuk veya yetişkinler.

 

Sürekli yatağa bağımlı hastalar,gece terleme sorunu olanlar için kullanışlıdır.

 

Ev, otel, hastane, yaşlı bakım evleri, gündüz bakım evleri ve kreş vb. Kurumlarda tercih edilir.

Alez sıvı geçirmezliği sayesinde yatağınızı tüm dış etkilere karşı korur. Yatağın kullanım ömrünü uzatırken size yumuşak ve konforlu bir uyku sunar.

Ürünün arka yüzeyinde kullanılan ve sıvı geçirmez özelliğini veren poliüretan maddesi en dayanıklı ve en sağlıklı materyallerden oluşmakta olup avrupa standartlarına göre üretilmektedir.

Aynı zamanda dayanıklılığını ve kalitesini arttırmak amacıyla, elmira yatak alezin kenarlarında ultra dayanıklı dokuma lastik kullanılmaktadır. Bu dayanıklı lastikler yatağı tamamen kavrayarak, alezin yatakta kaymasını ve toparlanmasını engeller.

Makinede yıkanabilme özelliği sayesinde pratik kullanım sağlar ve 60 dereceye kadar dayanıklıdır. Fabrikamızda üretilen, üretiminde avrupa standartlarına uygun kaliteli malzemeler kullanılan ve ince işçiliğe sahip dayanıklı elmira sıvı geçirmez alezi güvenle kullanabilirsiniz.

Teknik özellikleri %100 sıvı geçirmez nefes alabilir yatak koruyucu bakteri toz akarı ve sıvılardan en yüksek korumayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ped dizaynların 4 köşesinde dayanıklı dokuma lastik kullanılmaktadır. Bu 4 lastik sayesinde alez yatağınızın köşelerini tamamen kavrar ve yatakta kayma ve toparlanma oluşumu engellenir.

Ürünün arka yüzü membranlı olup sıvı geçirmezdir. Hiç bir şekilde pvc madde içermez. Ürünlerimizde yüksek kaliteli membran kullanılmakta olup, yıkama sonrası deformasyon meydana gelmemektedir. %100 pamuktan oluşan havlu ön yüzey yumuşak ve pamuksu bir dokuya sahiptir. %100 nefes alabilir özelliği vardır. Hava geçirgenliği sayesinde terleme yapmaz.

Uzun ömürlü olması için tavsiye edilen yıkama talimatı 60 derecedir. Özenle paketlenerek, özel kutu içinde tarafınıza iletilecektir

Lütfen satın almak istediğiniz ürünün ebadını seçmeden önce, yatağınızın ölçüsünü kontrol ediniz

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı