Bebek Bakım Çantası

Bebek beklerken ilk alınacak ürünlerin başında bebek çantası gelmektedir. Bebek bakım çantası bir ebeveynin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Doğru seçilen bebek çantaları da ebeveynlerin hayatlarını kolaylaştıran özellikleriyle büyük bir ihtiyaç. Çünkü her bebeğin onlarca ufak tefek gereksinimi var ve bu gereksinimlerin sistematik bir şekilde yerleştirileceği çantalar da; özenle kurgulanmış eşyalar olmalı. Çok bölmeli, ısıtıcılı ve askıları sağlam bir bebek çantası alarak bebeğinizle gittiğiniz gezmeleri daha keyifli kılabilirsiniz. Bu da bebek çantalarını bir gereklilik olarak karşımıza çıkarır.

Bebek Çantası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bölme sayısına dikkat etmelisiniz: Bebek çantası alırken dikkat etmeniz gereken ilk unsurlardan biri; çantada toplamda kaç bölme olduğudur. Çünkü aldığınız çantada ne kadar çok bölme olursa siz de eşyalarınızı o kadar düzenli şekilde yerleştirebilirsiniz. Ayrıca yine çok bölmeli çantalar aracılığıyla kendi sisteminizi oluşturarak bebek bakımı için gerekli her unsuru çantanıza kolaylıkla bulabileceğiniz şekilde koyabilirsiniz. Çok bölmeli çanta alırken dikkat etmeniz gereken nokta; bölmelerin yerlerinin işlevselliğe uygun şekilde olup olmadığıdır. Bir de bölmelerin büyüklüklerinin sizin eşyalarınız için uygun olup olmadığını da incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü küçük bölmeler çantanın çok bölmeli olmasını sağlasa da içerisine eşyalarınız sığmayacağı için gereksiz olabilir. Bu da paranızın boşa gitmesini beraberinde getirir.

Çantanın termal bir bölmesi olmasına özen göstermelisiniz: Bebek beslenmesinin minikler için ne kadar önemli bir konu olduğunun farkındalığıyla ebeveynlerin dışarı çıkarken çocuklarının mamalarını evlerinde hazırlayıp yanlarında taşıdıkları bir gerçek. Çünkü gidilen restoranda ya da alışveriş merkezinde örneğin bebeklerin yaşına uygun bir çorba bulunabileceğinin garantisi yok. Siz de bebek çantası alırken bu durumun bilinciyle hareket etmelisiniz. Yani alacağınız çantada yiyeceklerin ısısını yalıtacak termal bir göz olmasına da özen göstermelisiniz. Çünkü termal göz, bebeğinize yedireceğiniz mamaların ideal sıcaklıkta kalmasını sağlayacak bir unsur olacaktır. Bu durum da çocuk gelişimi açısından olumlu bir durumdur.

Çantanın kumaşının silinebilir olmasına dikkat edin: Bebek çantası alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da çantanın kolay temizlenip temizlenmediğidir. İçine bebek mamalarının konacağı bir çantanın kirlenme olasılığı oldukça yüksektir. Bu nedenle bebek çantası alırken ürünün kumaşının rahatlıkla silinebilir olmasına dikkat edin.

Askıların sağlamlığından emin olun: Bebek çantası alırken çantanın saplarının ne kadar sağlam olduğuna da bakmanız gerekmektedir. Çünkü bebeğinizin ihtiyaçları doğrultusunda çantanızı çok doldurma olasılığınız yüksektir. Bu da eğer bebek çantanızın sapları dayanıksızsa çantanızın sapının kopmasını beraberinde getirecek üzücü bir durum olabilir. Çantanızın yırtılması da sizin dışarıda zor anlar geçirmenize neden olabilir.

Şıklığı es geçmeyin: Bebek çantaları artık başlı başına bir sektör olmuş durumda… Bu da birbirinden renkli ve şık bebek çantalarının piyasada yer aldığını bizlere gösteren bir gerçek. Siz de bebek çantası alırken deseniyle, rengiyle en çok sevebileceğiniz modeli tercih edin. Çünkü zevkinize uygun bir bebek çantasını keyifle kullanma olasılığınız yüksektir.

Bebek Çantası İçinde Olması Gerekenler

Bebek çantasının içinde olması gereken eşyalar her bebeğin özellik ve ihtiyaçlarına göre farklılaşsa da; aşağıda vereceğimiz listedeki etmenlerin hemen hemen her bebek çantasında olmasını öneririz.

  1. Biberon
  2. Yedek emzik
  3. Yedek kıyafet
  4. Bebek bezi
  5. Islak mendil
  6. Bebek bezinin değiştirileceği örtü

Bebek Bakım Çantası Fiyatları

ir yere seyahat etme sürecinizde bebeğinizin konforu oldukça önemlidir. Bu sebeple rahat bir yolculuk süreci geçirebilmeniz adına bebek çantaları işinize yarayacak en iyi ekipmanlarınızdan birisidir. Sayfamızda birçok farklı bebek bakım çantası modelleri bulunmaktadır. Bunlar omuz, postacı, portbebe ve sırt çantası modelleridir. Bebek bakım çantası çeşitleri aynı zamanda günlük kullanımda da şık ve rahat şekilde kullanabileceğiniz çantalardır. Ayrıca katlanabilir bebek bakım çantaları da farklı bir seçenek olarak kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır. Bebek bakım çantası fiyatları ise çantanın markası, modeli ve üretim kalitesine göre farklılık göstermektedir. Bebek bakım çantası modelleri, bebek çantası çeşitleri ve bebek çantası fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bebek bakım çantanızın hemen yanında yer alması gereken bir diğer ürün ise bebek yatak alezidir. Bebek yatak alezi alarak bebeklerinizin yataklarını şimdiden korumaya alabilirsiniz.

 

Çanta Modeli En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
Bebek Bakım Çantası 69,90TL 129,90TL

 

 

 

Bebek Bakım Çantası Hangi Özelliklere Sahiptir?

Seyahate gittiğinizde veya dışarı çıktığınızda bebeğinizin rahatlığı için ihtiyacı olan mama, temiz bez, biberon, temiz yedek kıyafet, pişik kremi ve pudra gibi birçok materyal, taşımanızı sağlamaktadır. Ayrıca kolay kullanımı, geniş hacmi ve her hava durumunda dayanıklılık gösteren dış yüzey yapısı ile fiyat performans konusunda oldukça başarılıdır.

Bebek Çantasında Neler Olmalıdır?

Dışarı çıktığınız zamanda bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılamanız ve konforu çok önemlidir. Bu bakımdan bebeğinizin ihtiyaç duyacağı iç çamaşırı, bez, mama, yedek kıyafet ve pişik kremi gibi malzemeler olmalıdır.

Bebek Çantası Boyutu Nasıl Olmalı?

Sizin için ideal bebek bakım çantası boyutu içerisine koyacağınız eşyalarınızın sığacağı kadar olsa yeterlidir. Bebek çantası modellerinde birbirinden farklı boyutlar mevcuttur. Eşyalarınızın sığabileceği büyüklükte çanta almanız yeterlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı