Izgara Görünümü:
-23%

Le Jardin Push-up Destekli Sütyen String Taşlı Takım 6950

(0)
84,90TL 109,90TL
 Le Jardin Push-up Destekli Sütyen String Taşlı Takım 6950 Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Le Jardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Le Jardin Destekli Sütyen String Taşlı Takım 6950 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımlarıarasında Le Jardin markasının Le Jardin Destekli Sütyen String Taşlı Takım 6950 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Beyaz, Siyah, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Le Jardin Destekli Sütyen String Taşlı Takım 6950 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmakt..
-22%

9350 Kadın SoftKap Minimizer Straptez Toparlayıcı Sütyen C Kap

(0)
69,90TL 89,90TL
9350 Selena SoftKap Minimizer Straptez Toparlayıcı Sütyen C Kap Büyük göğüslü kadınlar için hen kurtarıcı hem de vazgeçilmez şıklık bir arada. Le jardin 9350 Straptez toparlayıcı sütyen çıkabilir askıları ve silikon bantları ile büyük bedende efsane. Yıkama talimatına uyunuz...
-25%

Le Jardin 5010 Şeritli Pushup Destekli Sütyen Takımı Mercia

(0)
89,90TL 119,90TL
Le Jardin 5010 Şeritli Pushup Destekli Sütyen Takımı Mercia   Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Le Jardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Le Jardin 5010 Şeritli Pushup Destekli Sütyen Takımı Mercia modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Le Jardin markasının Le Jardin Destekli Sütyen Takım 5010 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Farklı renk seçeneği\seçenekleri sunan Le Jardin Destekli Sütyen Takım 5010 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır. Oriji..
-25%

Le Jardin 5025 Şeritli Dantel Pushup Destekli Sütyen Takımı Katty

(0)
89,90TL 119,90TL
Le Jardin 5025 Şeritli Dantel Pushup Destekli Sütyen Takımı Katty  Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Le Jardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle  Le Jardin 5025 Şeritli Dantel Pushup Destekli Sütyen Takımı Katty modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Le Jardin markasının Le Jardin Destekli Sütyen Takım 5025 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Farklı renk seçeneği\seçenekleri sunan Le Jardin Destekli Sütyen Takım 5025 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenler..
-22%

Le Jardin 5050 Brode Kaplı Silikonlu Push-Up Sütyen Takım

(0)
89,90TL 114,90TL
Le Jardin 5050 Brode Kaplı Silikonlu Push-Up Sütyen Takım %85 Polyester %15 Elastan Destekli Brode Kaplı Silikonlu Sütyen Takım Orijinal etiketleriyle birlikte gönderilmektedir. Üretiminde sağlığa zararlı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Mevzuat gereği, kişisel hijyen nedeniyle bu üründe iade ve değişim mümkün değildir. Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Le Jardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Le Jardin Voleta Jakarlı Straples Sütyen Takım 5050 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımlarıarasında Le Jardin markasının Le Jardin Voleta Ja..
-27%

Le Jardin 5400 Huete Push Up Dantelli Destekli Sütyen Takım

(0)
79,90TL 109,90TL
Le Jardin 5400 Huete Push Up Dantelli Destekli Sütyen Takım  Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Le Jardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Le Jardin 5400 Huete Push Up Dantelli Destekli Sütyen Takım  modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Le Jardin markasının Le Jardin 5400 Huete Push Up Dantelli Destekli Sütyen Takım  modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Beyaz, Siyah, Ekru, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Le Jardin 5400 Huete Push Up Dantelli Destekli Sütyen Takım  için,&n..
-22%

Le Jardin 5800 Abrienne Push-Up Jartiyerli Büstiyer Takım

(0)
139,90TL 179,90TL
Le Jardin 5800 Abrienne Push-Up Jartiyerli Büstiyer Takım Push-Up, balenli, straplez, beden ayarlı dantel büstiyer takım. Orijinal paketinde etiketleriyle birlikte gelmektedir. Üretiminde sağlığa zararlı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Yıkama talimatına uyunuz. Hijyen kuralları gereği değişim iade yapılmamakadır.  ..
-17%

Le Jardin 5900 Eweline Beden Ayarlı Jartiyerli Büstiyer Takım

(0)
149,90TL 179,90TL
Le Jardin 5900 Eweline Jartiyerli Büstiyer Takım Orijinal paketinde etiketleriyle birlikte gelmektedir. Üretiminde sağlığa zararlı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Yıkama talimatına uyunuz. Hijyen kuralları gereği değişim iade yapılmamakadır.  ..
-21%

Le Jardin 6042 Desteksiz Dantel Kaplı Sütyen Külot Takım

(0)
94,90TL 119,90TL
Le Jardin 6042 Desteksiz Dantel Kaplı Sütyen Külot Takım Ürün Özellikleri  %100 Orijinal Ürün %82 Polyamid, %18 Elastan  Ayarlanabilir ve çıkarılabilir askılı, desteksiz, kaplı, balenli, dantel detaylı sütyen Dantel transparan slip külot Sütyen-külot takımları, trendleri takip eden ve uyuma önem veren kadınlar tarafından her geçen gün daha çok ilgi görüyor. Birbirinden şık ve çekici kombinlerin yer aldığı bu grupta, vücut tipinize ve zevklerinize uygun yüzlerce seçenek bulmak mümkün...  Dantel detaylarla hareketlendirilen Le Jardin Desteksiz Sütyen Takımı 6042, balenli ve kaplı sütyeni ile göğüslerinizi tamamen kavrayarak daha dik ve biçimli bir görünüm sağlarken, dantelli transparan slip külotu ile de şıklığınızı tamamlıyor.   Renk/Beden Seçenekleri  75, 80, 85, 90, 95 ve 100  beden seçenekleri bulunan Le Jardin Desteksiz Sütyen Takımı 6042, siyah, beyaz ve ekru renk alternatifleri ile hepsinerakip.com da...  İade   Bu üründe, hijyen kuralları gereği iade ve değişim yapılamamaktadır.Gizli Gönderi Güvenliğiniz ve gizliliğinize çok önem veriyoruz. Bu nedenle almış olduğunuz tüm ürünler, dışarıdan belli olmayaca..
Stoklar Tükendi
-31%

Le Jardin 7000 Sunsice Dantelli Straptez Dolgulu Destekli Sütyen

(0)
44,90TL 64,90TL
Le Jardin 7000 Sunsice Dantelli Straptez Dolgulu Destekli Sütyen Straptez dolgulu sütyen push-up Orijinal paketinde etiketleriyle birlikte gelmektedir. Üretiminde sağlığa zararlı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Yıkama talimatına uyunuz...
-20%

Le Jardin 7006 Roberta Taşlı Mikro Dolgusuz Desteksiz Sütyen

(0)
59,90TL 74,90TL
Le Jardin 7006 Roberta Taşlı Mikro Dolgusuz Desteksiz Sütyen Desteksiz Sütyen Şık ve Seksi Orijinal paketinde etiketleriyle birlikte gelmektedir. Üretiminde sağlığa zararlı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Yıkama talimatına uyunuz...
Stoklar Tükendi
-27%

Le Jardin 7006 Roberta Taşlı Mikro Dolgusuz Desteksiz Sütyen

(0)
54,90TL 74,90TL
Le Jardin 7006 Roberta Taşlı Mikro Dolgusuz Desteksiz Sütyen Desteksiz Sütyen Şık ve Seksi Orijinal paketinde etiketleriyle birlikte gelmektedir. Üretiminde sağlığa zararlı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Yıkama talimatına uyunuz.  ..
Stoklar Tükendi
-27%

Le Jardin 7007 Valeria Biyeli Taşlı Sırtı İpli Destekli Sütyen

(0)
54,90TL 74,90TL
Le Jardin 7007 Valeria Biyeli Taşlı Sırtı İpli Destekli Sütyen Le Jardin 7007 Valeria mikro sütyen göğüslerinizin dolgun gözükmesine yardımcı olur.  Orijinal paketinde etiketleriyle birlikte gelmektedir. Üretiminde sağlığa zararlı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Yıkama talimatına uyunuz...
-27%

Le Jardin 7007 Valeria Biyeli Taşlı Sırtı İpli Destekli Sütyen

(0)
54,90TL 74,90TL
Le Jardin 7007 Valeria Biyeli Taşlı Sırtı İpli Destekli Sütyen Le Jardin 7007 Valeria mikro sütyen göğüslerinizin dolgun gözükmesine yardımcı olur.  Orijinal paketinde etiketleriyle birlikte gelmektedir. Üretiminde sağlığa zararlı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Yıkama talimatına uyunuz...
-21%

Le Jardin 7035 Bonni Desteksiz Straplez Silikonlu Sütyen

(0)
54,90TL 69,90TL
Le Jardin 7035 Bonni Desteksiz Straplez Silikonlu Sütyen Dolgusuz (LE JARDIN 7035) straplez sütyen askılı olarak da kullanılabilir. Orijinal paketinde etiketleriyle birlikte gelmektedir. Ambalaj içinde şeffaf askı hediyedir. Üretiminde sağlığa zararlı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Yıkama talimatına uyunuz.  ..
-25%

Le Jardin 7036 Straplez 2 Beden Büyük Gösteren Sütyen

(0)
59,90TL 79,90TL
Le Jardin 7036 Straplez 2 Beden Büyük Gösteren Sütyen Sihirli büyüme,2 beden büyük gösteren sütyen Çift dolgulu (LE JARDIN 7036) straplez sütyen askılı olarak da kullanılabilir. Orijinal paketinde etiketleriyle birlikte gelmektedir. Ambalaj içinde şeffaf askı hediyedir. Üretiminde sağlığa zararlı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Yıkama talimatına uyunuz...
-29%

Le Jardin 8150 Anne Emzirme Sütyeni Lohusa Emzirme Sütyeni

(0)
49,90TL 69,90TL
Le Jardin 8150 Anne Emzirme Sütyeni Lohusa Emzirme Sütyeni Le Jardin 8150 Emzirme Sütyen Toparlayıcı minimizer emzirme sütyen penye kumaştan üretilmiş olup sıradan modellerin aksine canlı renkleri ile teninize uyum sağlayacak zarif ve modern görünüme sahiptir. Emzirme döneminde olan annelerin en çok ihtiyacı olan iç çamaşır modelleri arasında emzirme sütyeni gelir. Özellikle yeni doğan bebeklerde emzirme sık yapıldığı için annelerin kolay ve rahat bir şekilde bebeği besleyebilmesi amacıyla üretilen emzirme sütyenleri  annelere ve bebeklere büyük konfor sağlamaktadır. Kolay açılabilir kancası ile emzirme sütyeni annenin rahatlığını sağlayacaktır. Yumuşak dokusu ile tercih edilen emzirme sütyenini ürün yıkama talimatına uygun yıkayınız. Özel Le Jardin sütyen kutusunda gelmektedir. Üretiminde sağlığa zararlı herhangi bir materyal kullanılmamıştır. Bu üründe hijyen kuralları nedeniyle iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır...
-33%

Le Jardin 9100 Özel Form Toparlayacı Sütyen B-C Soft Cup Sütyen

(0)
59,90TL 89,90TL
Le Jardin 9100 Özel Form Toparlayacı Sütyen B-C  Soft Cup Sütyen Zarif tasarımı ile iç dünyanıza şıklık katar. Doğru beden ölçüsü seçildiğinde göğsü tamamen içine almakla beraber göğüslerin daha dik ve sıkı görünmesini sağlar.  Le Jardin 9100 Özel Form Toparlayacı Sütyen ile artık göğüs kısmında taşma görüntüsü olmayacak.Hareket özgürlüpğü sizinle.İster spor yaparken ister işe giderken kurtarıcınız olacaktır. Le Jardin 9100 Özel Form Toparlayacı Sütyen hem B hem C cup modelleri vardır.Doğru göğüs ölçüsü ile aradığınız rahatlık ayağınız geldi. Yıkama talimatına uygun yıkayınız...
-33%

Le Jardin 9200 Linda Tül Toparlayacı Sütyen B-C Soft Cup Sütyen

(0)
59,90TL 89,90TL
Le Jardin 9200 Linda Tül Toparlayacı Sütyen B-C  Soft Cup Sütyen Zarif tasarımı ile iç dünyanıza şıklık katar. Doğru beden ölçüsü seçildiğinde göğsü tamamen içine almakla beraber göğüslerin daha dik ve sıkı görünmesini sağlar. Le Jardin 9200 Linda Tül Toparlayacı Sütyen ile artık göğüs kısmında taşma görüntüsü olmayacak.Hareket özgürlüpğü sizinle.İster spor yaparken ister işe giderken kurtarıcınız olacaktır. Le Jardin 9200 Linda Tül Toparlayacı Sütyen hem B hem C cup modelleri vardır.Doğru göğüs ölçüsü ile aradığınız rahatlık ayağınız geldi. Yıkama talimatına uygun yıkayınız...
-27%

Le Jardin Elita Mikro Destekli Straplez Sütyen 7030

(0)
54,90TL 74,90TL
Le Jardin Elita Mikro Destekli Straplez Sütyen 7030 Göğüslerinin konfor için de kalmasını ve daha yukarıda görünmesini isteyen, genellikle küçük ve orta büyüklükteki memeli kadınların tercih ettiği bir modeldir. Destekli sütyenler, her kadının sahip olmak isteyeceği, göğüslerinin daha dikkat çekici ve orantılı görünmesini isteyen bayanların sütyen seçiminde ilk tercihleridir.  Le Jardin Elita Mikro Destekli Straplez Sütyen 7030, iddaalı görünmeyi seven kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir.  75B, 80B, 85B bedenleri mevcut olan Le Jardin Elita Mikro Destekli Straplez Sütyen 7030, Beyaz, Siyah, Ten, Ekru renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.  Bu ürün tek parça (Sütyen) olarak satılmaktadır...
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)

Le Jardin Sütyen Modelleri