Le Jardin 5025 Şeritli Dantel Pushup Destekli Sütyen Takımı Katty
Le Jardin 5025 Şeritli Dantel Pushup Destekli Sütyen Takımı Katty

Le Jardin 5025 Şeritli Dantel Pushup Destekli Sütyen Takımı Katty (43119)

Marka : Le Jardin
Fiyat : ₺479,90(KDV Dahil)
kargo

Le Jardin 5025 Şeritli Dantel Pushup Destekli Sütyen Takımı Katty 

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Le Jardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle 

Le Jardin 5025 Şeritli Dantel Pushup Destekli Sütyen Takımı Katty modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Le Jardin markasının Le Jardin Destekli Sütyen Takım 5025 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Farklı renk seçeneği\seçenekleri sunan Le Jardin Destekli Sütyen Takım 5025 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.

Orijinal paketinde etiketleriyle birlikte gelmektedir

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı