Erkek Suba (Görünmez) & Babet Çorap Modelleri 

Farklı renk ve desenleri ile giyimin tamamlayıcısı olan erkek çorap çeşitleri, ayak konforu için önem taşıyan giyim ürünleri arasına yer alıyor. Sıcak havalarda kullanım için tasarlanan erkek görünmez, suba & babet çorapları, ayakları serin ve kuru tutacak pek çok teknoloji kullanılarak üretiliyor.

Erkek Görünmez Suba Çorap Nedir?

Ayak koruyucu olarak da bilinen suba çorap, giyildiğinde ayakkabı dışından fark edilmeyecek şekilde tasarlanan çorap çeşitlerini kapsıyor. Ayakları, ayakkabının yol açabileceği tahrişlere karşı koruyan modeller, çorap giyilmemiş havası yaratılmasını sağlıyor. Ayağın, ayakkabı içinde kalan bölmelerini koruyacak şekilde üretildiği için, ayaktan kayıp çıkmaması adına kapmaz bantlarla destekleniyor. Ayrıca özel desen ya da yastıklamalar sayesinde ayakkabının vurma ihtimali olan bölgelerine ekstra bir koruma sağlayabiliyor.

Suba çorap çeşitleri, yaz günleri şort ve kısa pantolon gibi ayak bileklerini açıkta bırakan modeller giymeyi seven erkekler tarafından tercih ediliyor. Bez, süet ve benzeri yazlık ayakkabılar içinde tercih edilebilen modeller, ince dokuları ve nefes alan yapıları sayesinde çok seviliyor.

Erkek Babet Çorap

Ayak bilekleri görünecek parçalar seven erkeklerin genellikle tercih ettiği erkek babet renkli çorabı, şekli itibariyle ayakkabı dışından belli olmayan çorap modelleri arasında yer alıyor. Bilek hizasının hemen altında biten oyuklu üst kısmı sayesinde bunu başaran erkek babet çorapları, rahatlığı da beraberinde getiriyor. Görünmez çoraplarına kıyasla genellikle ayak yüzeyini daha fazla kaplayan erkek babet çorapları, kullanım konforunu en üst seviyelere taşımak adına farklı materyal ve teknolojilerden yararlanabiliyor.

Yazlık ayakkabı çeşitlerinin yanı sıra pek çok spor ayakkabı modeliyle de kullanılabilen erkek babet çorapları, ayağın ayakkabının sert bölümlerinden etkilenmemesi adına koruyucu bölgeler barındırabiliyor. Silikon benzeri malzemeler kullanılarak özel olarak tasarlanan desenli yapıları, keyifli bir kullanım sunuyor.

Erkek Suba & Babet Çorapları Hangi Avantajları Sağlıyor?

Bahar ve yaz aylarının tercih edilen çorapları arasında yer alan erkek suba, babet çorap çeşitleri, genellikle şort ve çorap altına tercih ediliyor. Pamuk ve tencel gibi bitkisel kökenli ham maddeler tercih edilen çoraplar, atılan terin hızla emilmesine yardımcı oluyor, nefes alan dokusu sayesinde ayaklarınızın serin kalmasını sağlıyor. Yumuşacık dokusu sayesinde kullanım rahatlığı sunan modeller, poliamid desteği sayesinde uzun kullanım ömrü sunuyor. Çoraplarda yer verilen elastan, çorap dokusunun ayağınızın formunu almasını sağlarken siz hareket ederken esniyor.

Erkek Babet, Görünmez Suba Çorapları

Hava sıcaklıkların artması ile  bahar ve yaz aylarında kullanılmak için üretilen erkek babet ve görünmez çorap modelleri tercih edilmektedir.Erkek babet çorapları ayak kokusuna engel olmak üzere hijyenik yıkama işleminden geçirilebiliyor ya da üretiminde hijyeni destekleyen malzemeler kullanılıyor. Sıcak havalarda bakteri oluşumunu en aza indiren özel uygulamalar, uzun süre kapalı kalan ayaklarda oluşabilecek tahriş ve kaşıntı gibi olumsuz durumların önüne geçebiliyor.

Erkek Babet, Suba, Görünmez Çorap Çeşitleri

Ayakkabı dışından belli olmayan erkek suba görünmez çorap çeşitlerinin yanı sıra bilek hizasında biten patik babet çorapları, kullanıcıların zevk ve ihtiyaçları doğrultusunda tercih edebileceği çok sayıda modeli barındırıyor. Burun kısmı dikişsiz modellerin yanı sıra kaymaz bantlarla desteklenen modeller ön plana çıkıyor. Özel koruyucu ve kaymaz desenler barındıran modeller, çorapların ayağınızdan çıkmasına engel olurken ayakkabının vurma ihtimaline karşı bariyer görevi görüyor. Ayağa yapıştırılarak kullanılabilen plaj çorapları, kauçuk üstüne silikon baskı olacak şekilde üretiliyor. Kullan-at formatında olan modeller, esnek yapısı sayesinde ayağı rahatsız etmiyor, çakıl taşı gibi kumsallarda yer alan sivri köşeli şeylere karşı ayak tabanınızı korurken ıslak kaya gibi kaygan zeminlerden etkilenmenizin önüne geçiyor.

Erkek Suba - babet kısa çorapları, farklı renk alternatifleriyle beğenilere sunuluyor. Siyah, beyaz ve gri gibi klasik renklerin yanı sıra bordo, yeşil, mavi ve lacivert gibi yazın en fazla tercih edilen renk tonlarında da üretiliyor. Özellikle ayakkabı içinden belli olmasın diye tercih ettiğiniz çorap modelini giyeceğiniz ayakkabının renginde tercih edebilir, fark edilme ihtimalini en aza indirebilirsiniz. Siz de birbirinde güzel markaların en kaliteli ürünlerinde oluşturduğumuz özel koleksiyonumuz üzerinden beğendiğiniz erkek suba & babet spor çoraplarını sipariş edebilir, uygun fiyatlara kaliteyi satın alabilirsiniz. Tekli satımların yanı sıra çoklu paketlenen ürünlere kadar dilediğinizi sepete ekleyebilir, rahatlığı ile ön plana çıkan çorap modellerine kavuşabilirsiniz.

Erkek Babet ve Görünmez (Suba) Çorap Fiyatları

Ekonomik ve uygun fiyatlı erkek çorap modellerini online alışveriş sitemizden satın alabilirsiniz. 6 lı ve 12 li paket erkek çorapları ile satışta olan erkek kışlık babet çoraplarını en ucuz fiyatları ile hemen satın alın.

Babet çoraplarınızın yanı sıra sitemizde yer alan erkek uzun çorap modellerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı