Izgara Görünümü:
-11%

Dündar 12li Erkek Soket Çorap Asorti Ekonomik Uzun Çorap

(0)
39,90TL 44,90TL
Dündar 12li Erkek Soket Çorap Asorti Ekonomik Uzun Çorap (40-45 standart üründür) Paket içeriği 12 adettir. Renk asorti olup stok durumuna göre gönderim yapılmaktadır. Topuk ve burun kısımlarındaki ekstra takviyeler ile çabuk aşınmadan uzun süre kullanıma uygundur. Kullandığımız yüksek pamuk ipliği sayesinde ter emici özelliğe sahiptir. Lastik kısmında kullanılan özel iplik ile bacağınızı sıkmadan konforlu bir giyim sağlar. Ölçü ve elastikiyet ayarlarımız sayesinde dönme yapmadan ayağınızı sarar. Burun kısmında uyguladığımız tek sıra dikiş sayesinde üst düzey rahatlık sağlar. %80 Pamuk %17 Poliamid %3 Elastan Yıkama taliatına uyunuz...
-19%

Ekonomik Erkek Uzun Soket Çorap Rejenere Pamuklu 12 li Paket

(0)
34,90TL 42,90TL
Ekonomik Erkek Uzun Soket Çorap Rejenere Pamuklu 12 li Paket 40-44 numara için uygundur. %80 Rejenere %15 Poliyamid %5 Elastan Paket içeriği 12 adettir...
-15%

Emre Erkek Bambu Dikişsiz Soket Çorap 6'lı Paket Erkek Çorap

(0)
54,90TL 64,90TL
Emre Erkek Bambu Dikişsiz Soket Çorap 6'lı Paket Erkek Çorap Ürün içerği; %77 Bambu %20 Polyamid %3 Elastan Paket içeriği; 6 adet çoraptan oluşmaktadır. Burun topuk takviyeli dikişsiz terletmez özellikli erkek bambu soket çorap. Yıkama talimatına uyunuz.  ..
-27%

Prestij Erkek Pamuklu Uzun Soket Çorap Garson Boy 12li Paket

(0)
39,90TL 54,90TL
Prestij Erkek Pamuklu Uzun Soket Çorap Garson Boy 12li Paket (36-41 standart üründür) Paket içeriği 12 adettir. Renk asorti olup stok durumuna göre gönderim yapılmaktadır. Topuk ve burun kısımlarındaki ekstra takviyeler ile çabuk aşınmadan uzun süre kullanıma uygundur. Kullandığımız yüksek pamuk ipliği sayesinde ter emici özelliğe sahiptir. Lastik kısmında kullanılan özel iplik ile bacağınızı sıkmadan konforlu bir giyim sağlar. Ölçü ve elastikiyet ayarlarımız sayesinde dönme yapmadan ayağınızı sarar. Burun kısmında uyguladığımız tek sıra dikiş sayesinde üst düzey rahatlık sağlar. %80 Pamuk %20 Poliamid Yıkama taliatına uyunuz...
-23%

Şirin Merserize Yazlık Erkek Çorap Asorti 2'li Paket

(0)
22,90TL 29,90TL
Şirin Merserize Yazlık Erkek Çorap Asorti 2'li Paket (40-44 standart üründür) Paket içeriği 2 adettir. Renk asorti olup stok durumuna göre gönderim yapılmaktadır. Topuk ve burun kısımlarındaki ekstra takviyeler ile çabuk aşınmadan uzun süre kullanıma uygundur. Kullandığımız yüksek pamuk ipliği sayesinde ter emici özelliğe sahiptir. Lastik kısmında kullanılan özel iplik ile bacağınızı sıkmadan konforlu bir giyim sağlar. Ölçü ve elastikiyet ayarlarımız sayesinde dönme yapmadan ayağınızı sarar. Burun kısmında uyguladığımız tek sıra dikiş sayesinde üst düzey rahatlık sağlar. %80 Pamuk %20 Poliamid Yıkama taliatına uyunuz...
-21%

Şirin Merserize Yazlık Erkek Çorap Asorti 3'li Paket

(0)
25,90TL 32,90TL
Şirin Merserize Yazlık Erkek Çorap Asorti 3'lü Paket (40-44 standart üründür) Paket içeriği 3 adettir. Renk asorti olup stok durumuna göre gönderim yapılmaktadır. Topuk ve burun kısımlarındaki ekstra takviyeler ile çabuk aşınmadan uzun süre kullanıma uygundur. Kullandığımız yüksek pamuk ipliği sayesinde ter emici özelliğe sahiptir. Lastik kısmında kullanılan özel iplik ile bacağınızı sıkmadan konforlu bir giyim sağlar. Ölçü ve elastikiyet ayarlarımız sayesinde dönme yapmadan ayağınızı sarar. Burun kısmında uyguladığımız tek sıra dikiş sayesinde üst düzey rahatlık sağlar. %80 Pamuk %20 Poliamid Yıkama taliatına uyunuz...
-20%

Şirin Merserize Yazlık Erkek Çorap Asorti 6'li Paket

(0)
39,90TL 49,90TL
Şirin Merserize Yazlık Erkek Çorap Asorti 6'lı Paket (40-44 standart üründür) Paket içeriği 6 adettir. Renk asorti olup stok durumuna göre gönderim yapılmaktadır. Topuk ve burun kısımlarındaki ekstra takviyeler ile çabuk aşınmadan uzun süre kullanıma uygundur. Kullandığımız yüksek pamuk ipliği sayesinde ter emici özelliğe sahiptir. Lastik kısmında kullanılan özel iplik ile bacağınızı sıkmadan konforlu bir giyim sağlar. Ölçü ve elastikiyet ayarlarımız sayesinde dönme yapmadan ayağınızı sarar. Burun kısmında uyguladığımız tek sıra dikiş sayesinde üst düzey rahatlık sağlar. %80 Pamuk %20 Poliamid Yıkama taliatına uyunuz...
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Erkek Uzun Soket Çorap Modelleri

Erkek Soket Çorap

Erkek soket çorap, kombinlerin vazgeçilmez parçalarından birisidir. Bir çorap ile stilinizi tamamlayabilir, tarzınıza farklılık katabilir ve ayağınızı sıcak tutabilirsiniz. Farklı malzemeler ile çeşitli renk ve tasarımlarda üretilen erkek soket çorap ürünleri, arasında her zevke uyacak modelleri kolayca bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve nitelikli çoraplar özel indirim alternatifleriyle kullanıcı beğenisine sunulur.

Erkek Soket Çorap Seçimi Nasıl Yapılır?

Erkek soket çoraplar farklı iplik türlerinden imal edilir. Çorapta kullanılacak olan iplik türünü ve malzemeyi dikkate alarak kullanım amacınıza en ideal ve en daha sağlıklı seçimi yapabilirsiniz. Örneğin mevsime göre çorap seçimi yapıyorsanız kış için daha sıcak tutan ipliklerden, yaz içinse daha serin tutan malzemelerden üretilmiş modelleri tercih edebilirsiniz.

Nefes alan bir çorap arıyorsanız bambu kumaşının kullanıldığı alternatiflere göz atabilirsiniz. Bambu kumaş nemi emer ve serin bir dokuya sahiptir. Kışın en soğuk günleri için çorap arıyorsanız yünlü çorap modelleri daha sıcak günler ve daha sıcak yerlerde kullanacağınız çorapları ise pamuklu yapıdakiler arasından seçebilirsiniz. Yazın serin, kış aylarında ise ayaklarınızı sıcak tutacak bir çorap arıyorsanız, ısıyı optimum düzeyde tutarak bu konforu sunan termodinamik yapıdaki çoraplar sizin için uygun olacaktır.

Erkek Soket Çorap Nasıl Kombinlenir?

Çorap alırken giyeceğiniz kıyafetlere göre de tercihte bulunabilirsiniz. Örneğin özellikle takım elbiselerle uyum sağlayacak çoraplar arıyor olabilirsiniz. Pamuğun bazı işlemlerden geçtikten sonra dönüştüğü bir iplik çeşidi olan merserizenin kullanıldığı çoraplar hava alır, ince ve şıktır. Bu sebeple takım elbiselerin altında rahatlıkla kullanılabilir.

Yaygın olarak likra olarak bilinen elastan malzeme ise daha esnek çorapları sevenler için idealdir. Eğer çorabın lastik kısmının bacağınızı sıkmamasını istiyorsanız soft likra kullanılacak olan ürünlerimizden satın alabilirsiniz.

Erkek Çoraplarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çorap seçiminde bazı özel taleplere göre de seçim yapılabilir. Mesela kıyafetlerinizi sık sık yıkayarak kolayca kurutmak istiyor olabilirsiniz. Akrilik; yüne benzeyen bir yapıya sahiptir, yıkamalardan sonra şeklin en az bozulduğu malzemelerden birisidir ve güneş ışığına karşı mukavemetlidir. Akrilik içeren çorapları gönül rahatlığıyla sık sık yıkayarak daha sağlıklı bir biçimde güneş ışığında kurutabilirsiniz. Uzun süre giyebileceğiniz bir çorap arıyorsanız polyemid içeren ürünlerden birini seçebilirsiniz. Polyemid isimli sentetik lif, çorapların daha dayanıklı olmasını sağlamak amacıyla çorap yapımında kullanılır.

Seçeneklerden bazıları bakteri oluşumunu engelleyen özel kokulu çoraplardır. Ayak problemleriniz var ise bu çoraplar ile rahat adımlar atabilirsiniz. Diyabet hastaları için içerisinde gümüş bulunan modeller de üretilir. Bu çoraplar, manyetik alan etkisiyle kan dolaşımını hızlandırır ve ayaklardaki ödemin azalmasında yardımcı olur. Ayrıca radyasyona karşı da koruma sağlar.

Erkek Giyiminde Erkek Çorapları

Farklı beğenilere göre değişik renkler ve bedenlerde olan erkek soket çoraplar, 39 numaradan başlayarak 44 numaraya kadar çıkar. Çoraplar arasında; düz renkli, çift renkli, baklava motifli gibi modellerin beraberinde burnu ve topuğu farklı renklerdeki tasarımlar ve kabartmalı yapıdaki alternatifler de vardır. Modellerin burnu dikişli veya dikişsiz olarak farklılaşır. Özgün bir tasarım olan ve parmak çorap olarak tabir edilen her parmağı saran yapıda modeller de alternatifler arasındadır.

Erkek soket çorap kategorisindeki nitelikli ürünleri inceleyerek size en ideal çorapları en ekonomik fiyata kolayca satın alabilirsiniz.