Elite Life 890 Kadın Dikişsiz Slikon Slip Toparlayıcı Bayan Korse
Elite Life 890 Kadın Dikişsiz Slikon Slip Toparlayıcı Bayan Korse

Elite Life 890 Kadın Dikişsiz Slikon Slip Toparlayıcı Bayan Korse (42176)

Marka : Elite Life
Fiyat : ₺299,90(KDV Dahil)
kargo

Elite Life 890 Kadın Dikişsiz Slikon Slip Korse

Kadınların fazla kilolarını kıyafetler ile gizlemeye yardımcı olan korse, birçok bayanın özel günlerde ve günlük yaşamda kurtarıcısı niteliğindedir. Anlık olarak fazlalıkların kapanmasını sağlarken, uzun süreli korse kullanımına bağlı olarak birkaç beden incelmek, bu konuda yapılan birçok araştırmanın sonuçlarından biridir. Korsenin tek başına zayıflatma etkisi olmasa da, kumaşından ve vücuda yapışan yapısından dolayı terleme ile yağların yok olması söz konusu olabilir.

Özel günlerde özellikle tek parça giyilen elbiseler, vücuttaki fazlalıkların apaçık görünmesini sağlar. Bu durum ise bayanların kendilerini kötü hissetmeleri için geçerli nedenlerden biridir. Bu nedenle zayıflama amacı ile değil de, daha formda görünmek için korse giymek amaca ulaşılmasını sağlayacaktır.Sağlık süreçleri konusunda doktorunuza başvurunuz.

Elite Life 890 Bayan Dikişsiz Silikonlu Yüksek Bel Slip Külot Korse, rahatlık ve şekillendirme sağlayan özel bir iç giyim ürünüdür.

Bu slip külot korse, dikişsiz tasarımıyla dikkat çeker. Dikişsiz yapısı, vücudu saran bir şekilde oturur ve giydiğiniz kıyafetler altında iz bırakmaz. Bu sayede daha pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Yüksek bel kesimi, karın bölgesini destekler ve toparlayıcı bir etki sağlar. Ayrıca, bel kısmında yer alan silikon şeritler sayesinde kaymaz ve sabit kalır, böylece rahat bir kullanım sunar.

Silikonlu yapısı, külotun belinizde sabit kalmasını sağlar ve gün boyu konforlu bir şekilde giyilmesini sağlar. Esnek malzemelerden üretilmiştir, bu da hareketlerinize uyum sağlar ve rahat bir kullanım sunar.

Elite Life 890 Bayan Dikişsiz Silikonlu Yüksek Bel Slip Külot Korse, günlük kullanım için idealdir ve vücudu şekillendirme ve destekleme ihtiyacı olanlar için mükemmel bir seçenektir.

Yıkama Talimatına Uygun Yıkayınız

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı