Elite Life İç Giyim

Elite life, iç giyim, korse, tayt gibi tekstil ürünleri üretmekte olan bir markadır. Ürettiği ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı ile ön plana çıkmıştır. Özellikle elite life korse modelleri ile kadın giyim de aktif bir yer edinmiştir.

Kadınların iç giyim konusunda ve rahat iç giyim ürünlerine verdikleri önem doğrultusunda kaliteli kadın iç giyim ürünleri üretmek misyonunu üstlenen Elite Life, Türkiye’nin en büyük iç giyim tedarikçilerinden bir tanesi haline gelmiştir. Elite life iç giyim olarak da sıkça karşımıza çıkan bu marka özellikle, kalça toparlayıcı korse ya da karın toparlayıcı korse modelleri ile markasını güçlendirmiştir. Bu ürünlerin yanı sıra elite life iç giyim markası tarafından üretilmekte olan iz yapmaz taytlar, destekli sutyenler, ince askılı büstiyer ve külot modelleri ile de ön plana çıkmaya devam etmektedir.

Elite Life İç Giyim Modelleri

Elite life markası denildiği zaman aklımıza ilk gelen iç giyim modelleri şu şekildedir;

  • Külot/Boxer
  • Toparlayıcı korse
  • Toparlayıcı tayt
  • Büstiyer
  • Sporcu taytları
  • Askılı kadın atletleri

Tüm bu modellerin arasında en çok rağbet gören ve en çok dikkat çeken modeller şüphesiz ki Elite Life korse modelleridir.

Elite Life İç Giyim Fiyatları

Elite life iç giyim modelleri kalitesine ve konforuna göre oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Özellikle kadın korse modelleri konusunda en çok tercih edilen model olan elite life markasının fiyatları 50 TL seviyelerinden başlamakta ve 100 TL seviyelerini bulabilmektedir. Bunun yanı sıra ise kalça toparlayıcı modeller ise daha pahalı olabilmektedir. Ayrıca elite life iç giyim modelleri arasında yine oldukça popüler olan string/külot modelleri ise 20 TL seviyelerinden başlamakta ve 50 TL seviyelerine kadar gelebilmektedir. Elite life fiyatlar hakkında detaylı bilgilere sayfamız üzerinden ya da aşağıda yer alan tablodan ulaşabilirsiniz.

 

Model En Düşük Fiyat  En Yüksek Fiyat
Elite Life Büstiyerler 29 TL 44 TL
Elite Life Korseler 59 TL 92 TL
Elite Life Külotlar 22 TL 57 TL

 

Elite Life İç Giyim Hakkında Merak Edilenler

Elite Life Korse Kullanmak Neden Avantajlıdır?

Elite life iç giyim markası tarafından üretilmiş olan korseler toparlayıcı ve düzleştirici etkilere sahiptir. Bu sayede tek seferde birden fazla özelliği size sunmakta hem de en uygun fiyatlar ile satın alınabilmektedir.

Elite Life Toptan Satışı Var mı?

Elite Life ürünlerinin toptan satışları da bulunmaktadır. Toptan fiyatına elite life iç giyim ürünleri için hepsinerakip.com'u tercih edebilirsiniz. 

İz Yapmayan Tayt Nedir?

İz yapmayan tayt, özellikle lastik bölgesinin kullanıldığı zaman iz yapmaması, tahriş etmemesi ve kızarıklık oluşturmamasını ifade eder.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı