Berrak İç Giyim

1996 yılında kurulmuş olan Berrak iç giyim, büyük üretim merkezleri ve 50 kadar fason atölyesiyle yıllardır sektörün önde gelen iç giyim markalarından birisidir. Üretimini iç giyim ve pijama olarak 2 farklı yönde ilerleten Berrak tekstil iç giyim konusunda Türkiye’nin en büyük üretim kapasitesine sahip markalarından birisidir.  Bu üretim kapasitesinin yanında aynı zamanda alanında uzman modelist ve stilistlerden oluşan bir tasarım kadrosu vardır. Ayrıca erkek, kadın ve çocuk olmak üzere farklı kesimlere ve yaş gruplarına hitap edecek iç giyim modelleri tasarlamaktadır. Moda trendlerini yakından takip eden Berrak iç giyim tasarım ofisi ve üretim kapasitesi ile sektöre yıllardır büyük hizmet veren bir markadır. Berrak Tekstil iç piyasadaki birçok market ve mağazanın tedarik ihtiyacını karşılamaktadır. Berrak İç giyim iç giyimde yıllık 36.000.000 adet üretim hacmine sahiptir. Bu üretim kapasitesinin yanında ürünlerinin kalitesi sağlıklı ve %100 pamuk kumaşlardan üretilen kalitededir. Aynı zamanda her zaman uzun ömürlü ve rahat bir tasarım ile dizayn edilmektedir.

Berrak İç Giyim Modelleri

Berrak iç giyim modelleri her stilde ve en rahat şekilde dizayn edilir. Berrak iç giyim modelleri; kadın, erkek ve çocuk olmak üzere pek çok tarzda ve bütçeye göre tasarlanan ve üretilen modellerdir. Berrak iç giyim kadın iç giyim konusunda özenli olduğu kadar erkek ve çocuk iç giyimde de adından sürekli söz ettirmektedir. Berrak iç giyim markasını öne çıkaran en büyük özelliği ise sağlıklı, kaliteli ve son moda trendleri yakalayan ürünlere sahip olmasıdır. Bunun yanında fiyatları da normalin oldukça altındadır.

Berrak Kadın İç Çamaşırı Modelleri

Berrak kadın iç çamaşırı modelleri, en kaliteli kumaşlardan ve en yeni dünya trendlerinin tasarımları baz alınarak üretilir ve tasarlanır. Genellikle kadın giyim ürünlerinin fazla çeşitli olması durumu, iç giyim de çeşitli olmasına neden olur. Tarzına, rahatına ve sağlığına önem veren kadınlar iç giyim konusunda çok hassas davranırlar. İç giyim tercihlerinin düşünülerek ve özenli şekilde yapılması giyim konusunda da bir bütünlük yaşanmasını sağlar. Bu bağlamda bir kadının tek parça sütyen modeli kullanıyor olması söz konusu olamaz. Bu sebeple külot modellerinde olduğu gibi sütyen modellerinde de geniş bir skala ve çeşitlilik vardır. Günlük, abiye, fantezi ve spor iç giyim modelleri sayesinde kadınlar her zaman daha rahat davranır ve özgüvenli hissederler. Örneğin spor yapan veya profesyonel bir sporcu olan bir kadın için sütyen çeşitleri çok önemlidir. Göğüslerin doğru bir biçimde desteklenmesi, spordaki performanslarını önemli ölçüde etkilemektedir. Bu sebeple spor yaparken özel tasarım sütyen modelleri kullanılmaktadır. Kadın sporcu sütyen modelleri bu noktada en uygun ve kullanılması gereken sütyen modelidir. Koşarken, zıplarken ve bu tarz hareketlerde bulunurken kadınların kendilerini daha enerjik ve güvende hissetmelerini sağlayan spor sütyen modelleri ayrıca rahat oldukları için günlük kullanımda da tercih edilir. Hem zarif görünümü hem de rahat kullanımı sebebiyle son zamanlarda kadın bralet sütyen modelleri ilgi çeken ve sıkça tercih edilen iç çamaşırı ürünleri arasında yer alır. İddalı ve şık bir görünüm istiyorsanız kombininizi kadın bralet sütyen modelleri ile destekleyebilirsiniz. Birbirinden güzel ve farklı tasarımlara sahip kadın iç çamaşırı modelleri almak isterseniz Berrak kadın iç giyim modellerine göz atabilirsiniz.

Berrak Erkek İç Giyim Modelleri

Berrak erkek iç giyim modelleri, en sağlıklı ve en rahat biçimde tasarlanmış iç çamaşırı modelleridir. İç giyim genellikle kadınların özen gösterdikleri bir giyim konusudur. Fakat erkelerde en az kadınların önem gösterdiği kadar iç çamaşırı giyimlerine önem göstermektedirler. Erkek içi giyim modelleri, kadın iç giyim modelleri gibi çok fala çeşitli değildir. Belirli sayıda ve tarzdadır. Örneğin; külot, atlet, boxer, fanila ve sliptir. Erkekler genellikle iç giyim tarzlarına pek önem göstermezler fakat rahatlık ve kumaş kalitesi konusunda en az kadınlar kadar özen göstermektedirler. Erkek iç giyimde üst modeller ve alt modeller vardır. Gebel kapsamda bakacak olursak erkek iç giyim kategorisi; atlet, slip ve boxer temel başlıklarındadır. Erkek iç giyimde üst modeller genellikle atlet ve faniladır. Atlet modellerini erkekler genellikle beyaz renk de tercih etmektedir. Fakat trend olan atletler v yakalı t-shirt modelleri atletlerdir. Bunun yanında çapraz atletlerde sporcular tarafında sıkça tercih edilmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı