ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Pike Takımları

Pike; yatak örtüsü olarak da bilinmekte olan bir ev tekstil ürünüdür. Yaz aylarında daha fazla tercih edilen ve yatağınızı konforlu şekle getiren ürünler arasında pike takımı yer alır. Yatak çarşafı, yastık kılıfı ve pikeden oluşan takımların üretiminde pamuk iplik kullanılır. Yatağınızın tek kişilik boyutlarda olması durumunda tek kişilik pike takımı kullanabilirsiniz. Odanızın ve yatağınızın konforunu pike takımı çeşitleri ile yüksek seviyeye çıkartabilirsiniz.

Desenli ve düz modellerde, birbirinden farklı canlı renklerde üretilen pike takımları arasından yatağınıza uygun olan modeli seçebilirsiniz. En kaliteli ve uzun yıllar boyu kullanıma uygun olarak üretimi yapılan karaca home pike örnekleri modelinden yana tercih yapabilirsiniz. Gün boyu yatağınızda kaymadan durur ve uyku esnasından rahat hareket etmenizi sağlar.

Pike Takımı Modelleri

Hem kendi yatağınız hem de bebeğinizin yatağı için pike takımı kullanabilirsiniz. Bebeğinizin gün boyu yatağında rahat oynaması ve gece uykusunda rahat etmesi için bebek pike takımı modellerinden tercih edebilirsiniz. Çift kişilik yatağınıza uygun olacak çift kişilik pike takımı, makinada yıkamaya uygun olarak üretilir. Sık sık yıkamaya rağmen bozulma yapmaz ve kolay kullanım sağlar.

Yastığı ve çarşafıyla aynı renk, desen olan modellerden seçebilirsiniz. Ütü istemeyen ve her zaman kullanıma uygun olan madame coco pike takımı modellerinden tercih edebilirsiniz. Lastikli çarşaf içeren takımlardan satın alarak kaymadan kullanım sağlayabilirsiniz. Pike modelleri birbirinden güzel renklerde ve desenlerde üretilir. Kullanmadan önce yıkayarak daha yumuşak olmasını sağlayabilirsiniz.

Pike Takımı Fiyatları

Yeni evlenecek çiftlerin yatak odaları için çeyizlik pike takımları üretiliyor. Çok amaçlı pike olarak da bilinen bu pike örneklerini sitemizden detaylı inceleyerek, evinizin ve yatak odanızın şıklığını artırabilirsiniz. Daha dantelli ve şık modellerde yapılan yazlık pike takımı modellerinden eviniz için seçebilirsiniz. Kaliteli ve uzun yıllar kullanıma uygun olarak satışa sunulan en güzel pike takımı özdilek modellerinden yana tercih yapabilirsiniz. Hem uygun fiyatlarda hem de kaliteli kumaşlar kullanılarak üretiliyor.

Karaca pike takımı modellerinde de dilediğinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yeni odanız ve yatağınıza en yakışacak dantelli pike takımı modellerinden yana tercih yapabilirsiniz. Tek kişilik, çift kişilik tüm modellerde taç pike takımı seçerek kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı ve şık modellere uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Tüm pike ürünlerine sitemizden ulaşabilir, dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. 

Ayrıca sitemizde yer alan nevresim takımı modellerimize göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz. 

 

Pike takımı içinde neler var? 

Pike takımı içinde yastık kılıfı, çarşaf ve pike vardır. 

Pike takımı yatak örtüsü olarak kullanılır mı?

Pike takımını uyurken kullanmanızın yanı sıra yataklarınızın üzerine örtü olarak da kullanabilirsiniz.

Pike takımı Fiyatları Nedir? 

 

Pike takımı fiyatımız ortalama olarak 179,90 TL dir. 

 

Çerez Kullanımı