1

Bebek Battaniyesi Modelleri

Bebeğinizin en sıcak arkadaşları bebek battaniyesidir.Bebeklerin ilk dönemleri uyku ile geçmekte ve bu dönemde uyku rahatlığı çok önemlidir.Uyku düzeni için bebek battaniyesi seçimi önemlidir. Nerede olursanız olun bebek battaniyesi vazgeçilmez bebek ihtiyaçlarından birisidir.Günün her alanında bebeğiniz ile birlikte ister evde ister dışarıda bebek battaniyesi vazgeçilmez bir ihiyaçtır. Doğum öncesi hastaneye gitmeden bebek alışveriş listenizde mutlaka bulunması gerekenler bebek ürünleri arasında bebek battaniyesi gelir..Bebekler 6 aya kadar zamanın büyük çoğunluğu uyuyarak geçirmektedirler. Bu sürede bebeğinizi uyuturken bebek battaniyesi olmazsa olmazınız. Bebek Çantasında mutaka bir adet bebek battaniyesi bulundurmanız  gerekecektir..

Bebek battaniye modelleri kullanım alanına ve yapıldığı malzemeye göre isimlendirilmektedir. Örgü bebek battaniyesi, triko bebek battaniyesi,polar bebek battaniyesi, nohut bebek battaniyesi, kundak bebek battaniyesi , pazen bebek battaniyesi ,penye bebek battaniyesi gibi modelleri bulunan bebek battaniyeleri mevcuttur.

Bebek battaniyelerini ev içinde, arabada, bebek arabasında yani bebeğinizle gittiğiniz her noktada sizin olmazsa olmanızdır. Bebek battaniyesi kimi zaman bebeğinizi korumak kimi zaman oturduğu yere serip rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bebek battaniyesi birden fazla bulundurmanız gerekecektir.

Bebek kundak battaniyesi çoğu zaman bebek arabalarında bebeğin rahatlığı içinde kullanılmaktadır.Bebek battaniyesi satın alırken pamuklu ve bebeğinizin cildinize zarar vermeyecek bebek battaniyesi modellerini seçmenizi tavsiye ederiz. Bebek battaniyeleri desensiz modellerinin yanında üzerinde sevimli hayvancıklı motiflerin bulunduğu şekilde üretilmekte olup kız bebekler için pembe,ekru,krem,sarı,kırmızı gibi renklerde erkek bebek battaniyeleri ise genellikle mavi,lacivert, beyaz,ekru gibi renkler tercih edilmektedir.

Her ne kadar aile büyükleri tarafından örgü bebek battaniyeleri elde örülse bile , çok çeşitli örgü bebek battaniye modelleride hazır olarak satılmaktadır. En güzel bebek battaniye modelleri için bebek battaniyesi markalarımıza ve modellerimize göz atıp, uygun fiyatla bebek battaniyesini sitemizden satın alabilirsiniz. Bebek battaniyelerini ve yataklarını daha da güvende tutmak için sitemizde yer alan bebek yatağı alezlerine de göz atabilirsiniz. 

Bebek battaniyesi modellerimize göz attıktan sonra sitemizde yer alan tek kişilik yetişkin battaniye modellerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz. 

 
Çerez Kullanımı