ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Bebek Battaniyesi

Bebeğinizin en sıcak arkadaşları bebek battaniyesidir.Bebeklerin ilk dönemleri uyku ile geçmekte ve bu dönemde uyku rahatlığı çok önemlidir. Uyku düzeni için bebek battaniyesi seçimi önemlidir. Nerede olursanız olun bebek battaniyesi vazgeçilmez bebek ihtiyaçlarından birisidir. Günün her alanında bebeğiniz ile birlikte ister evde ister dışarıda bebek battaniyesi vazgeçilmez bir ihtiyaçtır.

 

Doğum öncesi hastaneye gitmeden bebek alışveriş listenizde mutlaka bulunması gerekenler bebek ürünleri arasında bebek battaniyesi gelir. Bebekler 6 aya kadar zamanın büyük çoğunluğu uyuyarak geçirmektedirler. Bu sürede bebeğinizi uyuturken bebek battaniyesi olmazsa olmazınız. Bebek Çantasında mutlaka bir adet Bebek battaniyesi bulundurmanız gerekecektir.

 

Bebek battaniye modelleri kullanım alanına ve yapıldığı malzemeye göre isimlendirilmektedir. Örgü bebek battaniyesi, triko bebek battaniyesi, polar bebek battaniyesi, nohut bebek battaniyesi, kundak bebek battaniyesi ,kadife bebek battaniyesi, peluş bebek battaniyesi, pazen bebek battaniyesi ,penye bebek battaniyesi gibi modelleri bulunan bebek battaniyeleri mevcuttur.

 

Bebek Battaniyesi Modelleri

 

Bebek battaniyelerini ev içinde, arabada, bebek arabasında yani bebeğinizle gittiğiniz her noktada sizin olmazsa olmanızdır. Bebek battaniyesi kimi zaman bebeğinizi korumak kimi zaman oturduğu yere serip rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bebek battaniyesi birden fazla bulundurmanız gerekecektir.

 

Bebek kundak battaniyesi çoğu zaman bebek arabalarında bebeğin rahatlığı içinde kullanılmaktadır. Bebek battaniyesi satın alırken pamuklu ve bebeğinizin cildinize zarar vermeyecek bebek battaniyesi modellerini seçmenizi tavsiye ederiz. Bebek battaniyeleri desensiz modellerinin yanında üzerinde sevimli hayvancıklı motiflerin bulunduğu şekilde üretilmekte olup kız bebekler için pembe, ekru, krem, sarı, kırmızı gibi renklerde erkek bebek battaniyeleri ise genellikle mavi, lacivert, beyaz, ekru gibi renkler tercih edilmektedir.

 

Her ne kadar aile büyükleri tarafından örgü bebek battaniyeleri elde örülse bile , çok çeşitli örgü bebek battaniye modelleri de hazır olarak satılmaktadır. En güzel bebek battaniye modelleri için bebek battaniyesi markalarımıza ve modellerimize göz atıp, uygun fiyatla bebek battaniyesini sitemizden satın alabilirsiniz. Bebek battaniyelerini ve yataklarını daha da güvende tutmak için sitemizde yer alan bebek yatağı alezlerine de göz atabilirsiniz.

 

Bebek battaniyesi modellerimize göz attıktan sonra sitemizde yer alan tek kişilik yetişkin battaniye modellerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Bebek Battaniyesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

Bebek Battaniyesi Nasıl Olmalı?

 

Bebek battaniyesi için kullanılan kumaşın yumuşak olması ve kaliteli olması çok önemlidir. Bununla birlikte battaniyenin hafif ve kolay yıkanabilir olması da avantaj oluşturmaktadır.

 

Bebek Battaniyesi Boyutları Nedir?

 

Bebek battaniyesi için bir çok boyut bulunmaktadır. Bunlardan en küçüğü 75x75 cm dir. En ideal bebek battaniyesi boyutu ise 90x90 dır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı