Izgara Görünümü:
-19%

Kız-Erkek Bebek Çok Amaçlı Müslin Örtü Battaniye 90*100cm

(0)
29,90TL 36,90TL
Kız-Erkek Bebek Çok Amaçlı Müslin Örtü Battaniye 90*100cm Ürün Özellikleri 90x100 cm %100 pamuktan üretilmiştir. Yerli üretim müslin örtü Bebeği terletmez,Havanın hareket etmesini sağlar. Temiz hava dokuma dan içeri girer ve bebeği rahatlatır. Bebek cildini tahriş etmez,ter emicidir. İnce bebek müslin örtü,rüzgarlık,kundaklama,bebek arabası ve koltuğu örtüsü,alt değiştirme çok amaçlı kullanabileceğiniz müslin örtü..

Nakışlı Çift Kat Pamuklu Penye Kundak Bebek Battaniyesi 70*90

(0)
24,90TL
Nakışlı Çift Kat Pamuklu Penye Kundak Bebek Battaniyesi 70*90 Nakışlı Çift Kat Pamuklu Penye Kundak Bebek Battaniyesi 70*90cm dir.Bebeğinizi kolay kavrayıp kucakmanız her yerde yanınızda taşıyacağınız bir penye kundak pattaniyedir.Hem alt değiştimede hem bebek arabası örtüsü olarak da kullanabileceğiniz Nakışlı Çift Kat Pamuklu Penye Kundak Bebek Battaniyesi kullanım kolaylığı ile yanınızda. Nakışlı Çift Kat Pamuklu Penye Kundak Bebek Battaniyesi  hayvancık figürleri  ve pembe mavi kırmızı renk seçenekleri ile beğeninize sunulmuştur...

Yıldızlı Ayıcıklı Pazen Pamuklu Bebek Battaniyesi 80*90

(0)
22,90TL
Yıldızlı Ayıcıklı Pazen Pamuklu Bebek Battaniyesi 80*90 Yıldızlı Ayıcıklı Pazen Pamuklu Bebek Battaniyesi 80*90cm dir.Bebeğinizi kolay kavrayıp kucakmanız her yerde yanınızda taşıyacağınız bir pazen pattaniyedir.Hem alt değiştimede hem bebek arabası örtüsü olarak da kullanabileceğiniz Yıldızlı Ayıcıklı Pazen Pamuklu Bebek Battaniyesi kullanım kolaylığı ile yanınızda. Yıldızlı Ayıcıklı Pazen Pamuklu Bebek Battaniyesi pembe,mavi ve mor renkleri ile beğeninize sunulmuştur...
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Battaniye

Bebeğinizin en sıcak arkadaşları bebek battaniyesidir.Bebeklerin ilk dönemleri uyku ile geçmekte ve bu dönemde uyku rahatlığı çok önemlidir.Uyku düzeni için bebek battaniyesi seçimi önemlidir. Nerede olursanız olun bebek battaniyesi vazgeçilmez bebek ihtiyaçlarından birisidir.Günün her alanında bebeğiniz ile birlikte ister evde ister dışarıda bebek battaniyesi vazgeçilmez bir ihiyaçtır. Doğum öncesi hastaneye gitmeden bebek alışveriş listenizde mutlaka bulunması gerekenler bebek ürünleri arasında bebek battaniyesi gelir..Bebekler 6 aya kadar zamanın büyük çoğunluğu uyuyarak geçirmektedirler. Bu sürede bebeğinizi uyuturken bebek battaniyesi olmazsa olmazınız. Bebek Çantasında mutaka bir adet bebek battaniyesi bulundurmanız  gerekecektir..

Bebek battaniye modelleri kullanım alanına ve yapıldığı malzemeye göre isimlendirilmektedir. Örgü bebek battaniyesi, triko bebek battaniyesi,polar bebek battaniyesi, nohut bebek battaniyesi, kundak bebek battaniyesi , pazen bebek battaniyesi ,penye bebek battaniyesi gibi modelleri bulunan bebek battaniyeleri mevcuttur.

Bebek battaniyelerini ev içinde, arabada, bebek arabasında yani bebeğinizle gittiğiniz her noktada sizin olmazsa olmanızdır. Bebek battaniyesi kimi zaman bebeğinizi korumak kimi zaman oturduğu yere serip rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bebek battaniyesi birden fazla bulundurmanız gerekecektir.

Bebek kundak battaniyesi çoğu zaman bebek arabalarında bebeğin rahatlığı içinde kullanılmaktadır.Bebek battaniyesi satın alırken pamuklu ve bebeğinizin cildinize zarar vermeyecek bebek battaniyesi modellerini seçmenizi tavsiye ederiz. Bebek battaniyeleri desensiz modellerinin yanında üzerinde sevimli hayvancıklı motiflerin bulunduğu şekilde üretilmekte olup kız bebekler için pembe,ekru,krem,sarı,kırmızı gibi renklerde erkek bebek battaniyeleri ise genellikle mavi,lacivert, beyaz,ekru gibi renkler tercih edilmektedir.

Her ne kadar aile büyükleri tarafından örgü bebek battaniyeleri elde örülse bile , çok çeşitli örgü bebek battaniye modelleride hazır olarak satılmaktadır. En güzel bebek battaniye modelleri için bebek battaniyesi markalarımıza ve modellerimize gözatıp, uygun fiyatla bebek battaniyesini sitemizden satın alabilirsiniz.