Body & Zıbın Modelleri ve Fiyatları

Bebekler doğduklarında giyim ürünleri bakımından türlü ihtiyaçlar hissederler. Ancak ilk doğduklarında tenleri çok hassas olduğundan her kıyafeti giydirmek çok da uygun olmaz. Bu nedenle ilk zamanlarda onlar için uygun olarak tasarlanan erkek bebek body modelleri tasarlanır. Kaliteli kumaşlardan tasarlanan bu body modelleri içerisinde zıbın da önemli bir gereksinimdir. Kalite standartları son derece yüksek olan bebek çıtçıtlı badi tasarımları bebeklerin gereksinimlerini karşılayacak kalitededir. Bu ürünler ince bir penyeden üretilir. Böylece bebeğin narin tenine en ufak bir baskı uygulanmaz. Bununla birlikte esnek yapıları vardır ve kol bacak hareketlerini rahatlıkla yapabilme olanağı sunar. Erkek bebek body çeşitleri sayesinde her erkek bebek hem uykusunda hem de uyanıkken rahat edebilme imkânı elde eder.

Bebek Body Çeşitleri

Erkek bebeklere özel olarak tasarlanan zıbın ve body çeşitlerinde renk, desen alternatifleri oldukça geniştir. Kalitesi yüksek olan bu tasarımlar teni tahriş etmeyecek narinliktedir ve onların terini en iyi şekilde çekecek kumaş formlarından tasarlanırlar. Zıbın tasarımları kolay giydirilebilen ve narin yıkamada kolaylıkla yıkanabilen ürünlerdir. Kalitesi her zaman yüksek olan bu tasarımlar mavi, yeşil, gri, lacivert gibi farklı renklerde üretilirler. Aynı zamanda desenli bebek zıbın takımları da bulabilmek mümkündür.  Standartları son derece yüksek olan bu bebek kıyafetlerinde antibakteriyel malzemelerin kullanılması büyük önem taşıyor. Zıbın modelleri yanında iç giyim ürünü olarak body çeşitlerinden de yararlanabilmeniz mümkündür.

Kaliteli Bebek Body Alternatifleri

 

Erkek bebek body modelleri askılı, uzun kollu ya da yarım kollu olarak tasarlanıyor. Yakanın yanından omuz üzerinde bulunan çıtçıtları sayesinde kolaylıkla baş kısmından giydirilebiliyor. Bebek çıtçıtlı body modelleri de yine aynı kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Kalite standartları yüksek olan bu tasarımlarda en çok öne çıkanlar genelde alt kısmında bulunan çıtçıtlı tasarımlardır. Erkek bebek body modelleri bebeklerin narin tenine en uygun şekilde tasarlanırlar ve aradıkları hareket özgürlüğünü de en iyi şekilde sunarlar. Kalite standartları bakımından bu tasarımlar son derece idealdir. Her ebeveyn bebeği için bu modelleri rahatlıkla tercih edebilir. Mevsim şartlarına uygun şekilde tasarlanırlar. 

Body Zıbın Modelleri Hakkında Merak Edilenler

Zıbın nedir?

Yeni doğmuş bebeklere iç çamaşırı olarak giydirilen ince pamuklu kısa giysilere zıbın denir.

Erkek bebek body alırken nelere dikkat edilmeli?

Erkek bebek body satın alırken öncelikle body boyutunun bebek için uygun olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte body satın almadan önce ürünün kumaş kalitesine dikkat etmeniz gerekir.

Çerez Kullanımı