Izgara Görünümü:
Stoklar Tükendi

Yeni İnci 8002 Yapışkanlı Silikonlu Dolgusuz Sütyen

(0)
79,90TL
Yeni İnci 8002 Yapışkanlı Silikonlu Dolgusuz Sütyen 100 Kullanımlık Yeni İnci Sırtı Açık Kıyafetler İçin Yapıştırma Silikon Sütyen Göğüs üzerine yapıştırılarak kullanılır. Sırtı açık kıyafetlerde askı görünmemesi için idealdir. Özel Yeni İnci kutusunda gelmektedir. Üretiminde sağlığa zararlı herhangi bir materyal kullanılmamıştır. ÜRÜNLERİMİZ %100 ORJİNAL ve AMBALAJINDA GÖNDERİLMEKTEDİR.  ..
Stoklar Tükendi

Yeni İnci 8003 Sırtsız Desteksiz Klasik Dekolte Sütyen

(0)
69,90TL
Yeni İnci 8003 Sırtsız Desteksiz Dekolte Sütyen %100 Orijinal Ürün %77 polyamid, %15 Elastan, %8 Pamuk Balenli Kaplı Desteksiz Sütyen tercihiniz kıyafetlerinizin duruşundan, rahatlığınıza kadar pek çok noktada hayatınızı etkileyebilir. Sütyen ölçünüzü doğru bilmeniz ve buna uygun seçimler yapmanız hem güzel bir görüntü elde etmenizi hem de gün boyunca rahat ve huzurlu hissetmenizi sağlar.     Desteksiz sütyenler, rahatlığına önem veren ve doğal görünümü tercih eden kadınlar tarafından ilgi görüyor. Yeni İnci Silikon Sütyen, yapışkanlı tasarımı ile sırtınızı tamamen açıkta bırakarak dekolteli kıyafetlerle tam uyum sağlıyor. Balenli ve yumuşak kaplı dizaynı ile göğüslerinizi tamamen kavrayarak daha dik görünmesine yardımcı oluyor...
Stoklar Tükendi

Yeni İnci 8004 Sırtsız Destekli Klasik Dekolte Sütyen

(0)
69,90TL
Yeni İnci 8004 Sırtsız Destekli Dekolte Sütyen %100 Orijinal Ürün %77 polyamid, %15 Elastan, %8 Pamuk Balenli Kaplı Destekli (Push-up dolgulu)  Sütyen tercihiniz kıyafetlerinizin duruşundan, rahatlığınıza kadar pek çok noktada hayatınızı etkileyebilir. Sütyen ölçünüzü doğru bilmeniz ve buna uygun seçimler yapmanız hem güzel bir görüntü elde etmenizi hem de gün boyunca rahat ve huzurlu hissetmenizi sağlar.      Desteksiz sütyenler, rahatlığına önem veren ve doğal görünümü tercih eden kadınlar tarafından ilgi görüyor.  Yeni İnci Silikon Sütyen, yapışkanlı tasarımı ile sırtınızı tamamen açıkta bırakarak dekolteli kıyafetlerle tam uyum sağlıyor. Balenli ve yumuşak kaplı dizaynı ile göğüslerinizi tamamen kavrayarak daha dik görünmesine yardımcı olur.  ..
-24%

Yeni İnci İç Giyim Kadın Hayalet Sütyen Yapışkanlı Toparlayıcı

(0)
94,90TL 124,90TL
Yeni İnci İç Giyim Kadın Hayalet Sütyen Yapışkanlı Toparlayıcı Yeniinci kadın hayalet sütyen doğal ve görünmez özelliği ile kullanımlarınızda ilk tercihiniz olacak.Yeniinci kadın hayalet sütyende 3 boy orta tokası bulunmaktadır.3 farklı şekilde görüntü elde edebilirsiniz.Nasıl görünmek istediğinize siz karar vereceksiniz. Yeniinci kadın hayalet sütyen cildinize yapışarak tutunmaktadır.Yapıştır ve nasıl görünmek isterseniz öyle ayarlayın. Yeniinci hayalet sütyen de s-m ve l-xl olmak üzere 2 beden bulunmaktadır. Yeniinci kadın hayalet sütyen de ürün özellikleri sebebi ile iade ve değişim yapılmamaktadır.  ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Yeni inci