XML Bayilik , XML Bayiliği Nedir?

 
 

Hiç stok yapmadan ürünlerimizin satışına başlayın.

Dropshopping sistemi ile hiç stok yapmanıza gerek kalmadan tüm ürünlerimizi satışa açın. Sipariş aldığınızda üyeliğinizle sistemine siparişi girin ve müşterinize gönderilmesini bekleyin.Paketleme, Kargolama gibi operasyonları biz halledelim.
 

Sipariş hazırlama, paketleme, kargolama, gibi yorucu birçok operasyonu sizin yerinize biz yapıyoruz. Sadece satışa odaklanıp, gün sonunda siparişleri sisteme girmeniz yeterli!

 

Sizin adınıza Kargoya teslim edelim.

 

Sipariş sevk formunda ilettiğiniz şablon ile ister pazaryeri anlaşması isterseniz kendi anlaşmamız üzerinden uygun fiyatlarla 2 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz.

 

Hızlı gönderimle Müşterileriniz mutlu

 

Bebek Ve Çocuk Giyim, İç Giyim, Ev Tekstili Xml Bayiliği Ve Ürün Tedariği Ve Dropshopping Hizmeti 

XML Bayilik Avantajları Nelerdir?

 

İnternetten satış yapmak istiyorsanız, tedarikçi firma arıyorsanız;

Mevcut ve aktif bir e-ticaret siteniz veya pazaryerlerinde aktif satış yapıyorsanız ve xml desteğimizle ürünleri sitenize ekleyebilirsiniz.Xml desteğinin sağlanabilmesi için aktif bir web siteniz olmalı ve faturalı satış yapmanız gerekmektedir. (VERGİ LEVHASI)

Avantajlarımız;

1. Tüm ürünlerimiz stokludur.

2. Stok ve fiyat bilgisi 2 saatte bir güncellenmektedir.

3. İade oranımız düşük seviyededir.%1 in altında

4.365 gün ürün satabilirsiniz.

5. Müşterinize birden fazla ürün satabilirsiniz.

6. Dilerseniz müşterinize sizin fatura veya sevk iraliyenizle gönderim yapabiliriz.

7. Mevsime uygun olarak yeni ürünlerle müşterinize mevsime uygun ürün sunabilirsiniz.

XML Bayilik Nasıl Alınır?

1.Vergi levhanız

2.Site ip adresiniz

3. Sitemize bayi üye olarak üye bilgilerinizi

4. Fatura ve iletişim bilgilerinizi

5. Satış yaptığınız platformları ve mağaza adlarınızı linkleri ile birlikte [email protected][email protected] mail adresine mail atınız.

6. Kullandığınız entegrasyon programını belirtiniz.

*Xml hizmetimiz 1000 tl dir.Xml hizmet bedeli bayilik onaylandıktan sonra iade edilmez.

*Siparişlerinizi havale/eft  veya kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz

 

*Xml Alabilmek İçin Aktif E-Ticaret Siteniz  ve N11,Gittigidiyor, Hepsiburada,Trendyol gibi pazaryerlerinde aktif  mağazalarınıın olması şarttır.Hepsinerakip.com  inceleme yapılabilmesi için bu şartlardan birinin sağlanması gerekir.Her firmaya xml verilemez. Xml alan firma 3 ay içerisinde sipariş geçmez ise bayiliği iptal edilir.Bayi olan firma bu şartları kabul etmiş sayılır.

İade Politikası

İade ve değişimlerde kargo ücreti xml alan firmaya aittir.Kargo tarafından teslim alınmayan ürünler tarafımıza ulaştığı zaman iade alınır. Diğer iadeler bayiye yönlendirilir.

Bayi Müşterileri tarafından iadeler kabul edilmez.İptal ve teslim edilmeyen sipariş tutarları bayinin carisine aktarılarak bir sonraki siparişlerde kullanabilmesi sağlanır.

 

Xml Alan Firma Xmli Satış Amaçlı Kullanamaz.Belirtilen satış noktaları hariç  başka platformlarda satış yaptığı tespit edilen firmanın xml hakkı iptal edilir.

Çerez Kullanımı