TOPTAN OTEL TEKSTİLİ VE EV TEKSTİLİ Ürünleri

Otel Tekstili ve Hastane Tekstili ürünlerinin toptan satışını yapmaktayız. Ürünlerimizde %100 pamuk kullanılmaktadır. Ürünlerimiz optik beyaz renktedir."

Amacımız %100 pamuk ipliğinden yapılmış ürünlerimizi sizlere en uygun fiyatlarla vermek. Uzman ekibimiz her geçen gün kendini yenilemektedir.

Siparişiniz üzerine özel üretim istediğiniz renklerde havlular, nevresim takımları, alezler, pikeler yapabiliriz. Türkiye ve yurtdışına satışlarımız devam etmektedir.

Üretimini yaptığımız otel havluları, otel nevresimi, otel çarşafı, otel alezi, otel yastığı, otel yorganı vb. ürünlerin detaylı özelliklerini online satış sitemizden inceleyebilirsiniz.

Yatak odası kategorisine giren Yorgan, Yastık, Nevresim, Pike, Çarşaf ve Pamuk Battaniye; şıklığın yanı sıra sağladıkları konforla insanların geceyi rahat bir şekilde geçirmelerine neden olmaktadır. Rahat bir uykunun günlük yaşamı olumlu yönde etkilediği ve ruhsal yönden de iyileştirici faydalarının olduğu araştırmacılar tarafından kanıtlanmış bir gerçektir.

Doğa saygı duyularak yapılan her iş gibi kaynakları tüketmeden ev tekstil ürünleriyle kalıcı izler bırakan ürün grupları bizler tarafından en çok tercih edilen statü yüzeyindedir.


Otelinizde kalan müşterilerin memnuniyetlerini artıracak olan otel odalarında kullandıkları otel havluları, otel bornoz,otel çarşafı, otel alezleri, yer havlularının kalitesi belirler. Otelinizde kalan müşterilerinizden olumlu olarak alacağınız geri dönüşler daha fazla müşteri kazanmanızı sağlar.

Pamuğun saf ham halinden kaliteli üretim safhalarını tamamlamış hali, müşterilerin ihtiyaçlarını tamamlayacak ölçülerde yenilikçi dizaynlardan geçmektedir.

Kapitone Alez’lerin sıvı geçirmez özellikleri ve üretimindeki nano teknolojik yapısıyla hava geçirerek sağlık standartlarına uygun rahat bir uyku çekmenize neden olabilmektedir. Sıvı geçirmek Micro yatak koruyucuları tulum şeklinde yatağa giydirilerek, uzun bir süre yatağınızı dış etkenlerden koruyarak temiz kalabilmesini sağlamaktadır.Bu şekilde otel yataklarınız ömrünü uzatabilirsiniz.


Otel Tekstil ürünleri kategorisine giren demirbaşlar diyebileceğimiz ürünler genel hatlarıyla Nevresim, Bornoz, Yastık ve Çarşaf, Otel terliği olarak sınırlandırılabilir. Ayrıca özel Spa merkezlerinde kullanılmak üzere Peştamal havluları da yeteri kadar rağbet gören seçeneklerden bir diğeridir.

Otel Tekstil sektöründe en çok ihtiyaç duyulan kalemler olan Otel Havlusu, kar beyazı nevresimler, hoş dokulu çarşaflar, her vücut tipine uygun Bornoz takımlarıyla, firmanızın amblemini ve markanızı yansıtan ürünler ile üretim yapılabilmektedir. Müşteri talep ve istekleri doğrultusunda üretim hattını genişleten firmamız Tekstil Otel gruplarında sağladığı uygun fiyat ve dürüst hizmet politikasıyla tekstil sektörünün en güvenilir isimlerinden biridir.

Yaşamınızı güzelleştiren ürünlerin sağlıklı ve yumuşacık dokularını ön plana çıkaran güzellikleri ile envai çeşit renk ve göz alan tasarımlarla Nevresim takımlarınızda aradığınız ferahlığı rahatlıkla bulabilirsiniz. Özgün desenler ve şekillerin etkin kombinasyonuyla nakşedilen nevresimler ve yastık kılıflarıyla, yatak odanıza sanatı getirebilirsiniz.

Otel Tekstili Ürünleri doğanın en nadide ham maddesi olan pamuğun zarif muhteviyatıyla birleşen tasarımlar üretilmektedir.. Gelenek ve yöresel değerlerimizi koruyarak, tekstilin incisi olan Bornoz, Havlu ve Nevresim gruplarında birleştirerek evlerimize misafir olan ürünler, hepimizin de severek kullandığı tasarımlar.