Sıvı Geçirmez 70x140 Alez Bebek Yatak Koruyucu Fitted Pamuklu
Sıvı Geçirmez 70x140 Alez Bebek Yatak Koruyucu Fitted Pamuklu

Sıvı Geçirmez 70x140 Alez Bebek Yatak Koruyucu Fitted Pamuklu (MH00955)

Marka : Mira Home
150 tl ve üzeri ücretsiz kargo

Sıvı Geçirmez Alez Bebek Alezi Pamuklu Fitted Yatak Koruyucu 70x140 cm

YATAĞINIZI KOMPLE SARAR.30 CM YATAK YÜKSEKLİK PAYI VARDIR.

Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu Bebek Alezi

BEBEĞİNİZE TUVALET ALIŞKANLIĞI KAZANDIRMA DÖNEMİNDE EN BÜYÜK VE EN KALİTELİ YARDIMCINIZ

Uzun ömürlü olması, tamamen %100 pamuktan oluşması ve hiç bir şekilde kansorojen madde içermeyen bebek alezi. Bebeğinizin yatağında güvenle kullanabilirsiniz.

Alez sıvı geçirmezliği sayesinde bebeğinizin yatağını tüm dış etkilere karşı korur. Yatağın kullanım ömrünü uzatırken bebeğinize yumuşak ve konforlu bir uyku sunar.

Ürünün arka yüzeyinde kullanılan ve sıvı geçirmez özelliğini veren poliüretan maddesi en dayanıklı ve en sağlıklı materyallerden oluşmakta olup Avrupa standartlarına göre üretilmektedir.

Aynı zamanda dayanıklılığını ve kalitesini arttırmak amacıyla, Elmira bebek alezin kenarlarında ultra dayanıklı dokuma lastik kullanılmaktadır. Bu dayanıklı lastikler yatağı tamamen kavrayarak, alezin yatakta kaymasını ve toparlanmasını engeller.

Makinede yıkanabilme özelliği sayesinde pratik kullanım sağlar ve 60 dereceye kadar dayanıklıdır. Fabrikamızda üretilen, üretiminde Avrupa standartlarına uygun kaliteli malzemeler kullanılan ve ince işçiliğe sahip dayanıklı Elmira Sıvı Geçirmez Alezi güvenle kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikleri %100 sıvı geçirmez nefes alabilir yatak koruyucu bakteri toz akarı ve sıvılardan en yüksek korumayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Yatağınızı çepeçevre saran dayanıklı dokuma lastik kullanılmaktadır. Bu sayesinde alez yatağınızın köşelerini tamamen kavrar ve yatakta kayma ve toparlanma oluşumu engellenir.

Ürünün arka yüzü membranlı olup sıvı geçirmezdir. Hiç bir şekilde PVC madde içermez. Ürünlerimizde yüksek kaliteli membran kullanılmakta olup, yıkama sonrası deformasyon meydana gelmemektedir. %100 pamuktan oluşan havlu ön yüzey yumuşak ve pamuksu bir dokuya sahiptir. %100 nefes alabilir özelliği vardır. Hava geçirgenliği sayesinde terleme yapmaz.

Uzun ömürlü olması için tavsiye edilen yıkama talimatı 60 derecedir. Özenle paketlenerek, özel kutu içinde tarafınıza iletilecektir

Lütfen satın almak istediğiniz ürünün ebadını seçmeden önce, yatağınızın ölçüsünü kontrol ediniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı