Mont Hırka Yelek

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar

Beden


Bebek Yelekleri-Bebek Montu

Kız Bebek Mont, Yelek, Hırka , Kaban, Astronot Tulum Modelleri ve Fiyatları

Kış aylarına girmeye başladığımız dönemde hava sıcaklıklarının azalması ile birlikte kıyafetlerde uzun kollu giyme gereksinimi duyarız. Özellikle yeni doğan bebekler ise anne karnında alışmış oldukları vücut sıcaklığını doğar doğmaz alışmaları zaman alır. Bu sebeble yeni doğak bebekler için satılan ürünlerde hava koşulları ne olursa olsun genellikle uzun kollu bebek kıyafetleri tercih edilmektedir.

Yeni doğan bebek setlerinde baktığımızda bebek yeleklerinn olduğunu görebiliriz. Bebek yelekleri 0-3,3-6,6-9 aylar için üretilmekte ve bebeğin uyku zamanı diğer dönemlerinde mutlaka bir bebek yeleği tercih edilmelidir.Gelişen zaman içerisinde daha önce annelerin elde ürettikleri bebek yelek modellerini uygun bebek yelek ve hırka modelleri üretilmektedir.

Kışın soğuk havalarda bebekler için üretilen kzı bebek mont, kaban ve astronot tulum (kar tulumu) olarak tabir edilen genellikle içi müflonlu ve sıcak tutan kız bebek mont çeşitleri tercih edilmektedir. Astronot kız bebek tulumları ayaklı veya ayaksız olarak üretilmektedir. Eller ve ayaklar daha sonra giyilebilir veya giyilmeden kullanılabilir.

Bebeğinizi olmazsa olmaz kız bebek mont modellerini seçim yaparken bebeğinzin gelişimine uygun olarak beden seçimi yapılması önemlidir. Kız bebek mont çeşitlerini en uygun fiyat ve çeşit seçenekleri ile online kız ve erkek bebek alışveriş sitemizden kapıda ödeme seçeneği ile birlikte satın alabilirsiniz.