Pijama Takımı

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Kadın Pijama Takımı Modelleri,Markaları

Pijama yatarken kullanılan ipek,poplin,pazen,keten ve benzeri bir dokumadan yapılan, genellikle kuşalıklı bir ceketler pantolon oluşan bir iç giyim ürünüdür.Pijama takımları alt ve üst iki parçadan oluşmaktadır. Gece rahat bir uyku gün içerisinde zinde ve dinlenmiş olmamızı sağlar.Yatak içerisinde konforlu ve kaliteli bir uyku için giydiğimiz pijamalar çok önemlidir.

Pijama giymek psikolojik olarak uykuya zemin hazırladığı için özellikle uyku problemi çeken kişilerin pijama giyerek vücudu hazırlamaları uykuya geçişi kolaylaştırır.

Pijama takımları seçimi esnasında anti bakteriyel olması, rahat ve bol olması pamuklu ve teri çekmesi gibi etkenleri göz önünde bulundurmalıyız.Bayan pijama takımları hamilelik döneminde lohusa pijama takımı olarak tanımlanır. Hamilelik dönemde fazlalaşan kilolar ve fizyolojik değişimler dolayı gece uykusu için lohusa pijama takımları kullanılmaktadır.

Bayan iç giyiminde çok önemli yeri olan pijama takımı mevsime uygun olarak üretimi yapılmaktadır.Pamuklu, penye ,saten şeklinde olan kadın pijama takımları bir gece kıyafetidir.Mevsime uygun olarak kısa kapri veya şort şeklinde şortlu pijama takımı olmakla birlikte mevsimlik ve kışlık pijama takımları genellikle uzun kolludur. Polar pijama takımı da kışın çok tercih edilen bayan pijama takımları arasında yer almaktadır.Bazı pijama takımı modelleri sabahlık takımı ile birlikte üç parçadan oluşmaktadır.

Günümüzün moda trendlerine baktığmızda çift pijama takımları,anne-kız pijama takımı, baba-oğul  pijama takımları şeklinde ailecek veya sevdiklerinizle giyecek şekilde kombin pijama takımlarıda mevcuttur.İç giyim markalarından pierre cardin ,dagi, feyza,sude,night angel kadın pijama takımı modellerine sitemizden en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı ve rahat bir pijama sizi sıkmayacak ve bedeninize uygun olarak anti alerjik ve terleme yapmadan gece rahat bir uyku geçirmenizi sağlamalıdır.