Islak Havlu & Mendil

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Islak Mendil, Havlu Mendil, Bebek Islak mendil

ISLAK MENDİL

Bebek bakımını en çok kolaylaştıran ürünlerden biri de ıslak mendildir. Günün her anında hijyen sağlamak için ıslak mendil çeşitlerinden yararlanılır. Son derece kolay taşınma imkanı sunan ıslak mendil, bebek bakım çantasından eksik etmemeniz önerilir. Özellikle bebeklerin altını değiştirirken kullanılan ıslak mendil, annelerin büyük bir yükünü ortadan kaldırıyor. Bebeğinizin altını her değiştirdiğinizde ıslak mendil ile silmeniz, bebeğinizin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bebeğinizin altını temizlemezseniz, yavrunuz rahatsızlık duyacak ve huzursuz olacak. Yumuşacık ve hassas poposunda gerekli hijyeni sağlamak için ıslak mendil ile pratik bir şekilde temizleyebilir ve ardından pişik oluşumunu engellemek için bebek pudrası kullanabilirsiniz.

Bebekler için en iyi ıslak mendil paraben içermeyen ıslak mendil markalarıdır. Alkosüz ıslak mendil markaları: Uni Baby ıslak mendil, prima ıslak mendil, huggies ıslak mendil,sleepy ıslak mendil  bebek ıslak mendil tavsiyeleri arasındadır.Islak mendil üretici firmaların Özellikle yenidoğan ıslak mendil modelleri bulunmaktadır. Sleepy yenidoğan islak mendil ile bebeğinizin temizliğini kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hoş kokusu, bebeğinizin teninin mis gibi kokmasını sağlar.  Yeni doğan bebeklerin hassas teni ile uyumludur. Ph oranı yeterli olduğu için yavrunuzun cildini germez ve kurutmaz. Yeni doğan bebeğinizin poposu ve cildi son derece hassas olduğu için bu dönemde yeni doğan bebek ıslak mendili kullanmanız tavsiye edilir. Uni Baby yeni doğan ıslak mendil; saf su, doğal pamuk ve doğal gıda koruyuculardan oluşan nemli bir pamuk mendildir. Alkol, boya maddesi, kimyasal ajan ve parfüm içermez.

Gün içinde hem kendi kişisel temizliğini gerçekleştirmek hem de bebeğinizin sağlığını korumak için ıslak mendil çeşitlerini kullanabilirsiniz. Bebeğinizle parka gittiğinizde, yere düşüp ellerini kirleten bebeğinizin ellerini ıslak mendil ile birkaç dakika içerisinde pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Ya da mama yerken kendini kirlettiğinde yine ıslak mendil ile temizleyebilirsiniz. Yere düşen oyuncaklarını, ıslak mendillerle temizleyerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullanım alanı çok geniş olan ıslak mendil fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Hem evinizde hem de dışarıda işinize çok yarayacak olan ıslak mendillerini dilerseniz paket halinde, dilerseniz de tek tek satın alabilirsiniz.

Islak mendil fiyatları

Islak mendil sürekli kullanılan bir bebek bakım ürünü olduğu için markalara göre değişmekle birlikte zaman zaman sleepy kampanyaları ile siz anne ve babaların ekonomik anlamda destekçiniz olmaya devam ediyoruz. En ucuz fiyata ıslak mendil fiyatlarına , kampanyalarımıza ve fırsat paketlerine sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.