Izgara Görünümü:
-0%

Lisa Penye Pamuklu Lohusa Emzirme Sütyeni (1 adettir)

(0)
26,90TL 26,90TL
Lisa Penye Pamuklu Lohusa Emzirme Sütyeni (1 adettir) Emzirme döneminde olan annelerin en çok ihtiyacı olan iç çamaşır modelleri arasında emzirme sütyeni gelir. Özellikle yeni doğan bebeklerde emzirme sık yapıldığı için annelerin kolay ve rahat bir şekilde bebeği besleyebilmesi amacıyla üretilen emzirme sütyenleri  annelere ve bebeklere büyük konfor sağlamaktadır. Kolay açılabilir kancası ile emzirme sütyeni annenin rahatlığını sağlayacaktır. Yumuşak dokusu ile tercih edilen emzirme sütyenini ürün yıkama talimatına uygun yıkayınız...
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Emzirme Sütyenleri

Emzirme Sütyenleri

Emzirme sütyeni yeni doğum yapmış annelerin kullandığı bir çeşit sütyendir. Lohusa anneler ve bebeğini emzirmeye devam eden tüm anneler bu sütyeni kullanarak bebeklerini emzirirken daha rahat edebilirler. Emzirme sütyeni ön taraflardan çıtçıt içerir ve bebeğinizi emzirmek istediğiniz zaman çıtçıtı açarak emzirebilir, işiniz bitince tekrar kapatabilirsiniz. 

Emzirme sütyeni içinde özel ped içerdiği için anne göğsünden akan sütü emme konusunda oldukça profesyoneldir. Bu sayede sürekli akan süt göğsü tahriş etmeyecek ve anne de bu durumdan rahatsız olmayacaktır. Bebek de annesinin göğsünde daha konforlu bir şekilde karnını doyuracaktır. 

Emzirme Sütyeni Kullanmanın Avantajları

Emzirme sütyeni kullanmanın anneye pek çok avantajı vardır. Bebeği her emzirmek istediği zaman göğsünü tamamen ortaya çıkarmak zorunda kalmaz, emzirme sütyeni bu yüzden kullanımı açısından rahattır. Eğer emzirme sütyeni ile beraber ya da ayrı olarak emzirme atleti kullanmak da avantajlıdır. Atletin omuz bölümünden düğmesi açılarak bebek rahat bir şekilde emzirilir. 

Emzirme sütyeni göğüsten akan sütü emdiği için annenin göğsünü tahriş etmez. Bununla birlikte kaliteli markalar kullanıldığı taktirde göğüste alerjik reaksiyon da göstermez. Doğumdan önce alınarak bebek doğduktan sonra takılmalıdır. Emzirme atletini de sutyenini de kullanmasının yanı sıra yıkaması ve temizliği de kolaydır. Hızlı bir şekilde yıkanırsa leke bırakmaz. Süngerli yapısı ile kişiyi rahatsız etmediği gibi göğse yapışma gibi bir durum da olmaz. Hamile sütyeni de emzirme sütyeni gibi rahattır. Gebelik döneminde göğüsten akan sıvıyı emerek göğüsün yara ve tahriş olmasını önler. 

Emzirme Sütyeni Modelleri ve Fiyatları

Lohusa sütyeni de hamile sutyeninde olduğu gibi kişiye rahatlık verir. Hele ki ilk doğum zamanında gelen bolca akan sütü emme konusunda oldukça başarılıdır. Emzirme sütyeni modelleri arasında genelde sade modeller tercih edilir. Desensiz, düz ve hafif dolgulu modeller daha fazla tercih ediliyor. 

Emzirme sütyeni fiyatları satın alacağınız firmanın kalitesine göre, emzirme modelinin fiyatına göre ve markasına göre farklılık gösterir. Sizler de güvenilir markalardan dilediğiniz emzirme sutyenini satın alabilir, bebeğinizi huzur içerisinde rahatça emzirebilirsiniz.