Erkek İç Çamaşırı , Erkek Slip Külot ve Erkek Boxer Modelleri

Erkek İç Çamaşırı , Erkek Slip Külot ve Erkek Boxer  Modelleri


Erkek İç Çamaşırı Modelleri

Erkek iç çamaşırlarında göze çarpan iki ürün grubu mevcuttur. Erkek iç çamaşırlarında gelişen moda trendlerine göre yeni ,renkli ve tarz ürün gruplarıda eklenmektedir.Bunlardan en çok kullanılan erkek iç çamaşırı erkek slip külot ve erkek boxer modelleridir.

Erkek slip külot üçgen biçiminde genellikle beyaz, siyah ve gri renklerde olup small,medium,large,xlarge,2xl large, 3xl large (battal boy erkek iç çamaşırı) bedenleri bulunmaktadır. Bunların yanında haki,mavi gibi  koyu renklerde erkek slip renkli külot modelleride mevcuttur.Erkek slip külot modellerinin aynı renginde erkek atlet seçenekleri de mevcuttur.

Erkek boxer modellerinde en çok bilinen likralı elastan vücuda yapışan boxer modeli olmakla birlikte son dönemde önde tek düğmeden oluşan ve renkli erkek boxer modelleride mevcuttur. Düğmeli rahat kesim olan bu erkek boxer modeli rahatlık isteyen erkeklerin tercih ettiği boxer modelidir.

Bunların yanında paçalı erkek külot modelleride bulunmaktadır. Erkek iç çamaşırı modellerinde genellikle koyu renk olarak tabir edilen  siyah,gri,lacivert, füme,mavi,koyu mavi renkler mevcut olsada günümüz değişen erkek iç giyim modasında bu renk alternatifinin artacağı görülmektedir.

Sitemizde erkek iç giyim markalarından tutku iç giyim, berrak iç giyim, seher yıldızı, sedef yıldızı, kota iç giyim, gümüş iç giyim erkek slip külot ve boxer modellerini bulabilirsiniz.Modal erkek boxer modelleride önümüzdeki dönemde sitemizde satışta olacaktır.

Yenilenen erkek iç giyim modellerini sitemizden satın alabilirsiniz.Anıt Likralı Erkek Boxer
Anıt Likralı Erkek Boxer 6 Lı Paket
Berrak Erkek Slip Külot
Berrak Erkek Slip Külot 6 Lı Paket
Gümüş İç Giyim Düğmeli Erkek Boxer Gümüş İç Giyim Düğmeli Erkek Boxer
Gümüş İç Giyim Erkek Slip Külot
Gümüş İç Giyim Likralı Erkek Boxer Gümüş İç Giyim Likralı Erkek Boxer
Sedef Yıldızı Erkek Desenli Boxer
Sedef Yıldızı Erkek Likralı Boxer Sedef Yıldızı Erkek Likralı Boxer
Seher Erkek Desenli Boxer
Seher Erkek Desenli Boxer 6 Lı Paket
Seher Erkek Likralı Boxer Seher Erkek Likralı Boxer
Seher Erkek Likralı Boxer 3 lü Paket Seher Erkek Likralı Boxer 3 lü Paket
Seher Erkek Likralı Boxer 6 Lı Paket Seher Erkek Likralı Boxer 6 Lı Paket
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 43 (3 Sayfa)