Izgara Görünümü:

Erkek Çocuk Papyonlu Pantolon Askısı Seti

(0)
19,90TL
Erkek Çocuk Papyonlu Pantolon Askısı Seti Lastikli Metal Klipsli Boy Ayarlamalı  Çocuğunuz özel günlerinde papyonlu pantolon askısı setleri ile daha şık bir görünüm sağlar. Özel günlerde ve bayramlarda klasik kıyafet tercih edenler papyonlu pantolon askıları ile çocuğunuzun kıyafetine şıklık katarsınız.  ..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Erkek Çocuk Kemer & Pantolon Askısı

Erkek Çocuk Kemer & Pantolon Askısı  Modelleri ve Fiyatları

Kemer, büyük çocuk herkesin kullandığı, ortak aksesuarlardan biridir. Hem güzel bir kombin tamamlayıcı, hem de pantolonların belini sabitleyen, rahat ve konforlu bir üründür. Erkek çocuk kemer ve pantolon askısı da son dönemlerde moda olan ürünler arasındadır. Kombin de tarz yaratan çocuk kemer gibi, pantolon askıları da çocukların sevdiği, rahat kullandığı bir parçadır.

Erkek çocuk kemer modelleri; Pantolon askısı ve kemerden oluşan bir gruptur.  Kemerler çeşitli modellere sahiptir. Spor, klasik ve günlük olarak kemer modelleri bulunur. Daha çok deri kemerler dikkat çeker. Deri kemer, hem günlük kullanılabilir, hem de özel günler de şık bir hava katar. Spor kemerler farklı malzemelerden olabilir. Hasır, kumaş ya da kot kumaşlardan, spor kemerler yapılabilir. Günlük hayatta en rahat ve konforlu kemer grubudur. Kemerler çeşitli boylarda ve kalınlıklarda olabilir. Kişi kendine uygun modeli seçmelidir.

Çocuk Pantolon Askısı Modelleri

Pantolon askıları; Pantolon askısı, çocukların en sevdiği aksesuarlardan biridir. Çocuklara hem sevimli, hem de değişik bir tarz yaratır. Çocuk pantolon askısı ince ya da kalın şekilde satılır. Çeşitli desen ve renklerde modelleri vardır. Genel de düğme, maşa gibi malzemelerle pantolona tutturulur. Tutturulması kolaydır. Tek hamle ile takılıp sökülebilir. Düğmeli pantolon askısı modellerin de pantolonun iç kısmında, düğme olması gerekir. Her yaştan çocuğa uygun bir, pantolon askısı bulunabilir. Boyları kısaltılıp, uzatılabilir. Alınan tek bir pantolon askısı, uzun yıllar boyu ayarlanarak kullanılabilir. Her türlü pantolon kumaşıyla uyumlu pantolon askısı vardır. 

Erkek Çocuk Kemer & Pantolon Askısı Fiyatları

Kemer pantolon askısı grubun da yer alan ürünlerin fiyatları, genel de ekonomiktir. Kemer ve pantolon askısı modeline göre fiyatlar değişir. Deri grubu ürünleri daha yüksek fiyatlıdır. Çeşitli markalarda kemer ve pantolon askısı ürünleri satılır. Her markanın fiyatı değişiklik gösterir. Erkek çocuklar için kemer, küçüklükten itibaren kullanılan bir parçadır. Küçük yaşta kullanımı rahat olduğu için daha çok pantolon askısı tercih edilir. Avantajlı ve fiyatı uygun ürünlerdir. Siz de erkek askılı kemer ve daha çok modeli incelemek ve sipariş vermek isterseniz, sitemizi ziyaret edebilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.