Izgara Görünümü:

Cıgıt Kids Athletic College Baskılı Kaprili Erkek Çocuk Takımı

(0)
37,90TL
Cıgıt Kids Athletic College Baskılı Kaprili Erkek Çocuk Takımı Ribana kısa kollu kaprili erkek çocuk takımıdır. %100 cotton Kaliteli ve rahat erkek çocuk kıyafetleri çocuğunuz oyun oynamanın tadını çıkaracak. Günlük  olarak kullanabileceğiniz erkek çocuk takımları ile çocuğunuz daha şık bir görünüme kavuşacaktır. Erkek çocuk kıyafetlerini ürün yıkama talimatına uygun yıkayınız.  ..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Erkek Çocuk Alt & Üst Takım

Erkek Çocuk Alt & Üst Takımları

Eşofman takımları küçük büyük her insanın sevdiği kıyafetlerden biridir. Hem rahatlığı hem de hazır bir kombin oluşu ile her an kolaylık sağlarlar. Son günlerde eşofmanlara artan talep, erkek çocuk alt üst takım modellerinde de kendini gösteriyor. Pek çok renk seçeneği ve farklı parçalarla her çocuğun sahip olması gereken ürünlerin başında gelmektedir. Eşofman takımları eskimeyen ve zamansız ürünlerdendir. Bundan 100 yıl öncesine bakıldığında bile hala varlığını sürdüren eşofman takımları, erkek çocuk alt üst takım seçiminde de çocukların ve ailelerin yüzünü güldürüyor.

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Erkek çocuk eşofman takımları, hem okullardaki beden eğitimi derslerinde hem de günlük hayattaki kullanım alanlarına uygun yapısı ile çok tercih edilirler. Çocukların da giymekten zevk aldığı erkek çocuk alt üst takım modelleri, her çocuğun zevkine hitap edecek modelleri ve renkleriyle çocuk giyim sektörüne hizmet vermektedir.

Çocuklar yetişkin insanlara göre çok daha enerjik ve aktiftir. Pek çok spor dalıyla birden ilgilenmeyi ve arkadaş ortamlarında da sürekli aktif ve enerjik oyunlar oynamayı tercih ederler. Tüm bunlarla ilgilenirlerken ve keyif alırlarken, kıyafetlerinin esnekliği ve konforu da onların rahat etmesini sağlamalıdır. 12 13 yaş eşofman takımları, bu yaş grubundaki enerjik ve aktif çocuklar için uygun hareket potansiyelini ve çok daha rahat olmalarını sağlayacaktır.

Son yıllarda nefes alan kumaşlarla üretilen çocuk kıyafetleri de gün içinde sürekli vücutlarına temas halindeyken terlemeyi minimuma düşüren ve derinin nefes almasını sağlayan kumaşlardır. Aynı şekilde nefes alan kumaş özelliğini taşıyan erkek çocuk alt üst takım modelleri de çocukların günlük aktivitelerinde rahat ve sağlıklı kalmasını sağlar. 

Erkek Çocuk Pijamalar

Erkek çocuk takımı kategorisinde eşofman takımları gibi pijama takımları da mevcuttur. Pijama takımları bol ve rahat bir kumaştan üretilmiş olmalıdır. Çocukları sıkan, dar kalıp ve sıkı bir kumaş çocukların konfor algısından uzak olmalarına sebep olur. Uyurken ve ev içinde giyilen erkek çocuk pijama takımları, çocuklar için pek çok çizgi film karakterleri ve animasyon karakterleri desenleri ile üretilen, pek çok rengi bulunan giyim ürünlerindendir.