Izgara Görünümü:

Ertuğ The Original Vintage Erkek Bebek Tişört

(0)
19,90TL
  %100 cotton Türkiye de üretilmiştir. Yıkama talimatına uygun yıkayınız.  ..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Erkek Bebek Tişört,Body,Sweat

Erkek Bebek Tişört, Body, Sweat Modelleri ve Fiyatları

Bebeklerimiz ilk doğduğu andan itibaren annelerimiz ve ebeveynlerimiz tarafından koruma içgüdüsü ile büyütülmektedirler. Bu aşamalarda çocuklarımız için kendi sağlıklarını korumak ısıtmak ya da yazlık elbiseleri nedeniyle ferahlık açısından bebek tişörtleri önemli yer tutmaktadır. Bu tip tişörtler ilk bakıldıklarında renkleri üzerindeki baskıları ya da görüntüleri ile çok güzel ve değişik olarak hepimizi cezbetmektedir.

Bebek tişört alışverişi esnasında dikkat etmemiz gereken en önemli kurallardan biri bebeklerimizin sağlığını ve ciltlerini tehlikeye düşürmeyecek kalitede ve sağlıkta olmasıdır. Son yıllarda gelişen teknolojilerle beraber bebek tişörtlerinde kullanılan kumaşların kalitesi nedeniyle hava geçişleri ve oksijen alımları en üst seviyede olmaktadır. Bu tişörtler ayrıca yumuşak ve esnek yapıda olmalıdır. Bebek tişört çeşitleri bu ve buna benzer kriterlere sahip olduğu takdirde bebeklerimizin vücutlarında herhangi bir tahriş ve probleme yol açmaz.

Bebek Tişört Modelleri

Bebekler gün geçtikçe büyür ve aydan aya farklılıklar göstermeye başlar. Çocuklarımızın sağlıkları açısından mevsimsel olarak kış ya da yaz veya bahar şartlarında giyecekleri elbise şekilleri, modelleri ve kalınlıkları değişmektedir. Erkek çocuk tişört beden ve günümüz kuşağında ki çocuklarımızın hoşlarına gidecek şekilde her gün yeni model ve desenlerle üretilmektedir. Erkek çocuk tişörtlerinde bugünün sanal dünyasındaki ya da diğer kategorilerdeki çocuklarımızın beğenisine sunulan çizgi karakterleri bile tişörtler üzerinde bulunmaktadır. Erkek çocuk tişörtleri sağlıklı ve güvenilir kumaşlardan üretilmekte ve bunun sonucunda çocuklarımız gönül rahatlığı ile kullanmaktadırlar.

Erkek Bebek Tişört Çeşitleri

Erkek çocuklarımızın yanında erkek bebeklerimiz için de erkek bebek tişört çeşitleri yumuşak ve esnek dokularıyla üretilmekte, bebeklerimizin ciltlerinde herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşmaları engellenmektedir. Erkek bebek tişört doğduğu andan itibaren ay ay ya da günlük olarak bedensel olarak üretilmekte iki aylık, dört aylık, sekiz aylık gibi bedenlerle adlandırılmaktadırlar.

Mevsimsel olarak değişkenlik gösterebilen tişörtler belirli dönemlerde giyilebilecek farklı modellerde ortaya çıkarmaktadır. Bu modellerden erkek çocuk sweat  şekli ile talep edilen ürünler kapşonlu ya da kapşonsuz olarak tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Çocuklarımızın talep ve öngörülerine göre mutluluk içerisinde giyebileceği renklerde üretilmektedir.  Sweat erkek çocuk son yıllarda çocuklarımız arasında ön plana çıkmakta,  görüntüsü ve sportif giyim tarzı ile birinci sırada gelmektedir.

Bebek Sweat Modelleri

Gelişen teknolojinin tekstil ürünlerine de yansıması ile birlikte bebeklerimiz içinde, bebek sweat modelleri üretilmekte ve bebeklerimizin şıklık içerisinde tarzlarına ve yaşlarına uygun olarak üretimleri yapılmaktadır. Üretim aşamalarında kullanılan birinci sınıf kaliteli kumaşları nedeniyle yazlık ve kışlık modelleri ile çocuklarımızı mevsimsel olarak vücut ısılarını sağlıklı bir şekilde tutmalarına yardımcı olur. Güncel figürlerle süslenerek tarz haline getirilen bebek tişört modelleri ile ilgili olarak kolayca ulaşabileceğiniz sitemizden istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.