Izgara Görünümü:
-27%

Ataca Battal Boy 180x200 cm Lastikli Fitted Pamuk Yatak Çarşafı

(0)
39,90TL 54,90TL
Ataca Battal Boy 180x200 cm Lastikli Fitted Pamuk Yatak Çarşafı Ürün Özellikleri ve Açıklamalar: • 180x200 cm. • %100 Pamuk. • Düz penye kumaştır. • İhraç ürünle birebir aynı özelliklerdedir. • OEKO-TEX 100 ve TSE Türk Standartlarına sahiptir. • Denizli'de üretilmiştir. • Ter oluşumunu engeller. • Elde veya çamaşır makinesinde 40 derecede yıkayınız. • Çamaşır suyu ve leke sökücü kimyasallar kullanmayınız. • Islak bekletmeyiniz...
-18%

Ataca Çift Kişilik 160x200 cm Lastikli Fitted Pamuk Yatak Çarşafı

(0)
36,90TL 44,90TL
Ataca Çift Kişilik 160x200 cm. Lastikli Fitted Yatak Çarşafı Ürün Özellikleri ve Açıklamalar:• 160x200 cm.• %100 Pamuk.• Düz penye kumaştır.• İhraç ürünle birebir aynı özelliklerdedir.• OEKO-TEX 100 ve TSE Türk Standartlarına sahiptir.• Denizli'de üretilmiştir.• Ter oluşumunu engeller.• Elde veya çamaşır makinesinde 40 derecede yıkayınız.• Çamaşır suyu ve leke sökücü kimyasallar kullanmayınız.• Islak bekletmeyiniz...
-22%

Çift Kişilik Ekonomik Pamuklu Penye Lastikli Çarşaf 160x200 cm

(0)
34,90TL 44,90TL
Çift Kişilik Ekonomik Pamuklu Penye Lastikli Çarşaf 160x200 cm BİR ADET YATAK ÇARŞAFI BULUNMAKTADIR. YASTIK KILIFI BULUNMAMAKTADIR. Ürünümüz %100 pamuklu örme penye kumaştan üretilmiştir. Yıkama sonrası boyut küçülmesi ve renk solması yaşanmamaktadır. Yıkama sonrası kırışıklık oranı düşüktür. 30 derecede renkliler için uygun deterjan ile yıkamaya uygundur.  ..
-20%

Çift Kişilik Ekonomik Pamuklu Penye Lastikli Çarşaf 180x200 cm

(0)
39,90TL 49,90TL
Çift Kişilik Ekonomik Pamuklu Penye Lastikli Çarşaf 180x200 cm BİR ADET YATAK ÇARŞAFI BULUNMAKTADIR. YASTIK KILIFI BULUNMAMAKTADIR. Ürünümüz %100 pamuklu örme penye kumaştan üretilmiştir. Yıkama sonrası boyut küçülmesi ve renk solması yaşanmamaktadır. Yıkama sonrası kırışıklık oranı düşüktür. 30 derecede renkliler için uygun deterjan ile yıkamaya uygundur...
-21%

Elmira Ranforce Lüx Çift Kişilik Lastikli Çarşaf Takımı 160X200

(0)
49,90TL 62,90TL
Ürünlerimiz %100 pamuklu 57 tel (RANFORCE DOKUMA) kumaştan üretilmiştir. Çarşaf setimiz içerisinde bir adet 30cm yan yüksekliği olan 160x200 cm ölçülerinde dört köşeden lastikli çarşaf ve iki adet 50x70cm kapaklı yastık kılıfı bulunmaktadır. Yastık kılıflarında süs dikişi bulunmamaktadır. Yatağın kenarlarına kolayca geçirebilmek için her yönden elastiğie sahiptir. Yatağınıza sizi yatakta uzun süre kalmaya teşvik eden yumuşak ve rahat bir his verir. Büzülmeye ve solmaya karşı dirençli hale getirmek için işlenir, bu da mükemmel durumda tutarak yaprağın uzun ömürlü olmasını sağlar. Makinede soğuk yıkayın (40 ° C'ye kadar); Çamaşır suyu kullanmayın; normal sıcaklıkta kurulayın veya ütüleyin..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Çift Kişilik Lastikli Çarşaf

Çift Kişilik Çarşaf


Çift kişilik yatağınızda sevdiklerinizle ya da tek başınıza nitelikli bir uyku uyumak için çarşafların önemi yadsınamaz. Çift kişilik yataklar için en çok tercih edilen çarşaf modeli çift kişilik lastikli çarşaftır.


Çift Kişilik Çarşaf Modelleri


 


Çift kişilik çarşaf modelleri denilince akla öncelikle lastikli ve lastiksiz modeller gelir. Çift kişilik lastikli çarşaf lastikli  veya fitted çarşaf olarak tanımlanmaktadır. Fitted çarşafı yatağınızı komple sarar ve yatağa geçirmesi daha kolay olur. Lastiksiz çift kişilik çarşaflarda çarşafın kayması gece uykusunda çarşafın kaymasına sebebiyet vereceği için çok tercih edilmeyebilir.Uyanınca lastikli fitted çarşafın yataktan kaldığınızda çarşafın aynen serdiğiniz gibi olduğunu görürsünüz. Katlama konusunda biraz titizseniz bu çarşaflarda biraz zorlanabilirsiniz. Ama lastiksiz çarşaflar kolayca katlanmasına rağmen iyi sıkıştırmazsanız siz yataktayken buruşma ve bozulma ihtimali daha yüksektir. Aslında iki çarşaf modelinden hangisini seçeceğiniz sizin zevklerinize ve uyku alışkanlıklarınıza bağlı. Çarşafın modelinden sonra dikkat edeceğiniz şey, çarşafın kumaşı olmalı. En çok tercih edilen ve ucuz olan çarşa modeli  penye çarşaflarıdır.Penye lastikli çarşaflar, esneme özelliği sayesinde yatağınıza daha kolay uyum sağlar.


Çift Kişilik Çarşaf Ölçüleri


 


Çift kişilik yatak ölçüleri genel olarak standart çift kişilik yatak ebatları göz önünde bulundurularak belirlenir. Ortalama çift kişilik çarşaf boyutları 180x200 cmdir.Battal boy olarak geçen çift kişilik lastikli çarşafların ölçüsü 200x200 cmdir.Sitemizden çift kişilik lastikli çarşaf satın almadan önce yatağınızın boyutlarını ölçün.Penye çarşaf takımları esneme özelliğine sahip olduğu için yatağınızın ölçüsüne yakın ölçülere uyum sağlar. Küçük olursa sermeniz zorlaşır ya da imkansızlaşır; büyük olursa da pot yapar ve kırışır. Lastiksiz çift kişilik çarşaf ebatları, yatağın altına sıkıştırma ihtimaliniz göz önünde bulundurularak geniş tutulabilir.


Çift Kişilik Çarşaf Takımları


 


Çift kişilik çarşaf takımları, çarşaflarla birlikte yastık kılıfları ile birlikte satılır. çift kişilik çarşaf takımı örneği, iki adet yastık kılıfıyla beraber sunulmakta olan takımdır. Bu takımın avantajı, daha sonra birer birer aynı renkte yastık kılıfı aramanıza gerek kalmamasıdır.


Çift Kişilik Lastikli Çarşaf Renkleri


Kullandığınız nevresim veya yatak mobilyalarınıza uygun olarak siyah, beyaz ve renkli çarşaf modelleri tercih edilebilir. Sitemizde çift kişilik yataklar için gri,pembe,mavi,turkuaz, lacivert, kırmızı, mor, lila, fuşya,bej,siyah,yeşil renk tonlarında çift kişilik lastikli çarşaf satın alabilirsiniz.